Nejzajímavější kopačky 2017 – TOP 10

Konec roku se polehoučku blíží a je tak pomalu na čase se ohlédnout, co nejzajímavějšího nám rok 2017 na trhu kopaček přinesl. Vybral jsem ty nejzajímavější kopačky, které byly zatím letos vydány a které přinesly něco zcela nového nebo zásadního, co jsme tu ještě neměli a neviděli. Nebudu zdržovat. Jdeme na to.

Nejzajímavější kopačky 2017

Nejde tak úplně o žebříček, jako spíš o seznam.

10. Nike Hypervenom Phantom III DF

Firma Nike představila novou, v pořadí už třetí, generaci Nike Hypervenom III. Oproti předchozím dvěma generacím nabízí třetí hned dvě zásadní změny. Tou první je to, že top model celé řady – kopačky Nike Hypervenom Phantom III DF – je poprvé v historii řady Hypervenom celý z Flyknit materiálu. Všichni, kdo mají řadu kopaček Hypervenom v oblibě, si tak teď můžou na vlastní kůži vyzkoušet, jaký že to ten Flyknit vlastně je.

9. Under Armour Spotlight 2.0

Under Armour Spotlight 2.0

Americká značka Under Armour nechce zůstat pozadu za současnými trendy a tento rok nabídla své první kopačky bez zavazování. Abychom byli přesní. Kopačky zavazování mají, ale je skryto pod vrchní vrstvou, která se zapíná zipem. Přesně tak, zipem. Ohlasy jsou zatím dost smíšené. Uvidíme, jestli tenhle koncept přežije.

Kopačky u nás bohužel neseženeš. Pokud chceš vyzkoušet něco nového a být originální, doporučuju nakoupit na Unisportstore.com. Kopačky najdeš tady a hodit by se ti mohl i návod jak nakoupit. Je to jednoduchý jako facka.

8. Nike Premier II

V pořadí druhá generace velmi úspěšných, jedněch z nejkvalitnějších a hlavně cenově nejdostupnějších kožených kopaček od firmy Nike. Oproti jedničce přináší druhá generace pár změn, kde nejvýraznější je přidání ohrnovacího jazyka, který sice nemusí vyhovovat úplně každému, ale je prostě cool a celý retro vzhled těchto kopaček ještě podtrhuje. Jedny z nejvíce podceňovaných a přitom tak kvalitních kopaček!

7. Nike Mercurial Superfly V CR7 – kapitola 4 a kapitola 5

Kopačky Nike Mercurial Superfly jsou velmi oblíbené. Je to v současnosti stále ještě vlajková loď kopaček Nike. Jejich hlavní tváří je Cristiano Ronaldo, který má svou vlastní řadu Mercurial Superfly CR7. Jeho vlastní řada CR7 je po technologické stránce stejná jako běžná řada.

Čím se liší, je designové zpracování. Každý nový model CR7 odkrývá jednu z kapitol ve fotbalové kariéře Cristiana Ronalda. Předposlední 4. kapitola z celkových 7 nám přibližuje jeho působení v dresu slavného klubu Manchester United a zatím poslední kapitola 5. jeho přestup do slavného Realu Madrid.

6. Nike Hypervenom Phantom III

Nike Hypervenom Phantom 3 FG

Jak už jsem zmínil v bodu 10. nová řada kopaček Hypervenom III přináší dvě zásadní změny. O první jsme si už řekli. Tou druhou je to, že firma Nike představila také model Nike Hypervenom Phantom III v low cut (nízkém) provedení bez ponožky.

Zkus taky:
TOP 10 nejlepších kopaček roku 2017

A co víc, i tenhle nízký model je z Flyknit materiálu, což je úžasná zpráva pro všechny, kteří si chtěli do této doby vyzkoušet Flyknit materiál na svých Hypervenom kopačkách, ale vysoké kopačky s ponožkou jim prostě nevyhovovaly. Teď si tedy mohou vybrat buď vysoké nebo nízké kopačky v té nejlepší kvalitě z Flyknit materiálu.

Kopačky kup tady.

5. Nike Mercurial Vapor XI Neymar – written in the stars

Nike Mercurial vapor Neymar

Minulý rok vyměnil jeden z nejlepších fotbalistů současnosti kopačky Nike Hypervenom za kopačky Nike Mercurial. Letos se Neymar dočkal svého vlastního modelu, který ponese jeho jméno – Nike Mercurial Vapor XI Neymar s podtitulem “written in the stars”. Kopačky mají jedinečný design, který vyobrazuje jedny z nejdůležitejších událostí Neymarovi fotbalové kariéry i osobního života.

4. Puma One

Puma se tento rok rozhodla ukončit výrobu celého sila kopaček Puma evoTouch a sila Puma evoSpeed a nahradit je zcela novým silem kopaček Puma One. Kopačky Puma One v sobě spojují to nejlepší z obou předchozích sil. Měly by to být takové all-in-one kopačky. Lehké, pohodlné, flexibilní, odolné a poskytovat čistý kontakt s balonem. Určitě zajímavý krok od firmy Puma.

3. Adidas Nemeziz

Mezi nejzajímavější kopačky roku 2017 budou určitě patřit i kopačky adidas Nemeziz. Úpně nové silo, které nahradilo silo kopaček adidas Messi. Hlavní tváří zůstává stále Lionel Messi, který má v novém silu i svůj vlastní model, který se nijak neliší od bežného modelu.

Má pouze mírně odlišný design od ostatních modelů v silu. Čím jsou nové kopačky Nemeziz zajímavé? Jsou vyrobeny z elastických pásek, které známe například ze sportovního tejpování. Naprosto nové zpracování, které jsme tu zatím neměli.

2. Nike Tiempo Legend VII

Kožené kopačky Nike Tiempo vždycky patřily k tomu nejlepšímu, co firma Nike nabízela. Je to jediné silo Nike, které je zaměřeno na kůži a pohodlí. Nový model Tiempo Legend VII nyní nabízí unikátní spojení kůže a flyknit materiálu, který jsme dodnes ještě neviděli. Kopačky jsou opravdu perfektní a rozhodně budou patřit do TOP10 nejlepších kopaček roku 2017.

1. Nike Mercurial Flyknit Ultra – nejzajímavější kopačky

Nike flyknit ultra

Jedny z nejzajímavějších a možná vůbec nejzajímavější kopačky jsou zatím nové Nike Mercurial Flyknit Ultra. Doteď jsme byli u kopaček Mercurial zvyklí na top modely Mercurial Superfly V s ponožkou a flyknit svrškem a Mercurial Vapor XI nízké se synetickým svrškem.

Nové kopačky Nike Mercurial Flyknit Ultra spojují oba tyto modely do jednoho. Nabízejí nám tak nízké kopačky z Flyknit materiálu s tím nejlepším z obou top modelů. Jsou to v podstatě takové nízké Superflyky. Navíc jsou z nového – vylepšeného Flyknit materiálu, který je zase o level lepší.

Firma Nike tvrdí, že takto budou vypadat jejich kopačky budoucnosti a dá se čekat, že hodně podobné budou i kopačky Nike Mercurial Vapor XII, které se chystají na trh příští rok před Mistrovstvím světa ve fotbale. Máme se na co těšit!

Které kopačky jsou nejzajímavější podle tebe? Nech koment tady nebo na FB. Díík.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo