Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra – budoucnost kopaček

Chceš vědět, kam se budou ubírat kroky firmy Nike a jak budou vypadat jejich kopačky v blízké budoucnosti? Kdo by nechtěl. Zcela nové kopačky Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra, které budou vypuštěny do prodeje 7.9.2017, nám můžou hodně napovědět.

O co tady jde?

Borci z firmy Nike představili úplně nové kopačky Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra, o kterých prohlásili, že takto bude vypadat budoucnost kopaček Nike. Jsou to první low cut (nízké) Mercurial kopačky a také první Vapor kopačky, které jsou z Flyknit materiálu a zdá se, že je to taková malá předzvěst toho, co má přijít příští rok, kdy se koná Mistrovství světa ve fotbale. To totiž firma Nike plánuje vydat mimojiné zcela nové kopačky Flyknit Mercurial Vapor 12 Elite, které budou podle všeho hodně podobné právě novým kopačkám Mercurial Vapor Flyknit Ultra, které si dnes představíme.

Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra

Kopačky Mercurial Vapor Flyknit Ultra jsou představeny zatím ve dvou provedeních – triple black a gold/black – a obě jsou to pouze limitované edice. Dá se tedy počítat s tím, že z regálů a eshopů zmizí hodně rychle. Hlavní tváří, která bude kopačky prosazovat v kampaních Nike a vlastně i naživo, protože je bude nosit i v ostrých zápasech, je Eden Hazard. O Hazardovi je známo, že prakticky celou svou kariéru obouval kopačky Mercurial a nikdy se netajil tím, že je s nimi hodně spokojen.

Povedený mix Mercurial Superfly V a Mercurial Vapor XI

Kopačky Mercurial Flyknit Ultra jsou geniálním spojením toho nejlepšího z kopaček Mercurial Superfly V a Mercurial Vapor XI. Pro všechny, kterým se líbí kopačky Nike Mercurial Superfly V a jejich Flyknit materiál na svršku, ale vadí jim vysoká ponožka a pro všechny ty, kterým se líbí nízké kopačky Mercurial Vapor XI, ale rádi by na nich viděli Flyknit materiál, jsou Mercurial Vapor Flyknit Ultra dokonalým spojením.

Zkus taky:
Nike Revolution Pack – nová limitovaná edice kopaček

Svršek kopaček Flyknit Ultra je vyroben z jednodílného Flyknit materiálu a to včetně jazyka. Tenhle Flyknit materiál je ještě o něco lepší, než jak ho známe u stávajících kopaček Superfly V. Těsnější, pružnější a tenčí. Prostě zase o level výš.

Kromě podrážky, která je stejná jako u modelů Superfly V a Vapor XI, jsou kopačky v mnohém jiné – vylepšené. Kterému ze stávajících modelů se podobají víc? Spíš modelu Mercurial Vapor XI. S tím rozdílem, že jsou celé z jednodílného Flyknit materiálu oproti Teijin materiálu u stávajícího modelu Vapor XI.

Takhle nějak by měl vypadat model Nike Mercurial Vapor XII Elite, kterého se dočkáme příští rok před startem Mistrovství světa ve fotbale 2018.

Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra – triple black

Jak už název napovídá, celé kopačky jsou v černém provedení s krásnou stříbrnou podrážkou a drobnými detaily. K dostání bude pouze 2500 párů. Kopačky mají krásný jednotný design v tmavých barvách s italskou vlaječkou na patě.

Proč italskou?

Kopačky jsou vyráběny v Itálii a v Nike zřejmě doufají, že nás to dostatečně přesvědčí o jejich kvalitě. Upřímně si myslím, že je už dnes skoro jedno, kde jsou kopačky vyráběny, jestli v Číně, Turecku, na Islandu nebo v Itálii. Ty rozdíly se opravdu stírají.

Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra triple black

Kopačky se začnou prodávat 7.9.2017 a jejich cena by se měla pohybovat mírně pod 7000 Kč. Dost bylo řečí, mrkněte na obrázky.

Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra – Black / Gold

Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra gold black

V ještě menším objemu, a to 1500 párů, budou vydány kopačky v provedení černá / zlatá respektive černá / oranžová. Stejně jako triple black i tohle provedení vypadá skvěle. Kromě barev jsou kopačky naprosto stejné a stejná bude i cena. Obrázky myslím mluví za vše.

Kopačky Mercurial Vapor Flyknit Ultra jsou designově i zpracováním naprosto perfektní. Pokud má tohle být budoucnost Nike, určitě se máme na co těšit.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo