Messiho kopačky

Lionel Messi v současnosti obouvá kopačky adidas X Speedportal .1. Jako jeden z nejlepších hráčů světa má také od adidas své vlastní designy těchto kopaček – aktuální design má název adidas X Speedportal Messi.1 L10nel M35si a vidíte ho na obrázku.

Messiho kopačky
kopačky Messi
Messiho kopačky

Pokud Messi zrovna nenosí svou vlastní designovou kolekci, nosí klasické „sériové“ barevné kolekce kopaček adidas X Speedportal, které seženete v obchodech.

Mrknout na kopačky →

Kopačky Messi a adidas

Messi kopačky Leyanda

Lionel Messi se narodil 24. června 1987 v Rosariu v Argentině a je považován za jednoho z nejlepších hráčů všech dob. Messi začal svou kariéru v Newell’s Old Boys v letech 1995-2000.

I přesto, že měl v mládí Lionel nedostatek růstového hormonu, Barcelona v něm viděla obrovský potenciál, a tak mu nabídla cenově dostupnou léčbu. Rodina se proto přestěhovala do Španělska a Messi se v roce 2000 připojil k Barceloně, kde úspěšně prošel mládežnickými týmy.

Už ve čtrnácti letech podepsal po svém přestupu z Newell’s Old Boys do Barcelony smlouvu se společností Nike a ve svém prvním zápase za Barcu ještě obouval kopačky značky Nike. Jeho konkurent Cristiano Ronaldo v té době nosil také kopačky Nike.

I proto se v roce 2005 pokusila firma adidas přetáhnout Messiho k sobě. Nakonec se jí to i podařilo a Lionel Messi je od té doby jednou z hlavních fotbalových tváří značky adidas. Připojil se tak ke jménům jako David Beckham nebo Michael Ballack, kteří byli hlavními postavami značky adidas před ním.

Nic nenasvědčuje tomu, že by měl Lionel v závěru své kariéry měnit značku, takže se dá předpokládat, že ho i nadále uvidíme v modelech adidas.

Zkus taky:
Neymarovy kopačky
Zkus taky:
Mbappe a jeho kopačky

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 14

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo