Messi kopačky

Aktualizováno 9. 4. 2024

Lionel Messi v současnosti obouvá kopačky adidas X konkrétně model adidas X Crazyfast+ Elite z edice Energy Citrus Pack.

Kopačky koupíš v obchodech:

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
Sportfotbal.cz
Česká fotbalová speciálka.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.

Před těmito kopačkami nosil Messi kopačky adidas X Crazyfast+ z edic Spark Gen10s, Solar Energy, Marinerush. A adidas X Crazyfast.1 z edice Las Estrellas a edice Infinito.

Kopačky Messi a adidas

Messi kopačky Las Estrellas

Lionel Messi se narodil 24. června 1987 v Rosariu v Argentině a je považován za jednoho z nejlepších hráčů všech dob. Messi začal svou kariéru v Newell’s Old Boys v letech 1995-2000.

I přesto, že měl v mládí Lionel nedostatek růstového hormonu, Barcelona v něm viděla obrovský potenciál, a tak mu nabídla cenově dostupnou léčbu. Rodina se proto přestěhovala do Španělska a Messi se v roce 2000 připojil k Barceloně, kde úspěšně prošel mládežnickými týmy.

Už ve čtrnácti letech podepsal po svém přestupu z Newell’s Old Boys do Barcelony smlouvu se společností Nike a ve svém prvním zápase za Barcu ještě obouval kopačky značky Nike. Jeho konkurent Cristiano Ronaldo v té době nosil také kopačky Nike.

I proto se v roce 2005 pokusila firma adidas přetáhnout Messiho k sobě. Nakonec se jí to i podařilo a Lionel Messi je od té doby jednou z hlavních fotbalových tváří značky adidas. Připojil se tak ke jménům jako David Beckham nebo Michael Ballack, kteří byli hlavními postavami značky adidas před ním.

Nic nenasvědčuje tomu, že by měl Lionel v závěru své kariéry měnit značku, takže se dá předpokládat, že ho i nadále uvidíme v modelech adidas.

Zkus taky:
Neymarovy kopačky
Zkus taky:
Mbappe kopačky
Zkus taky:
CR7 kopačky

Ohodnoť článek.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 14

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo