Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 – kapitola 5

Skrze kopačky Mercurial Superfly nám borci z Nike už nějaký ten pátek představují v podobě jednotlivých kapitol nejdůležitější okamžiky ve fotbalové kariéře Cristiana Ronalda. Jako poslední to byla kapitola 4. a kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 – Forged for Greatness. Tahle kapitola se zaměřovala na Ronaldovo působení v klubu Manchester United a krátký článek o tom je tady.

kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 - kapitola 5

 

Nyní přichází na trh nová – v pořadí už 5. kapitola s kopačkami  Mercurial Superfly V CR7 – chapter 5: Cut To Brilliance, což by se dalo volně přeložit jako “vybroušen k dokonalosti”. Zatím poslední kapitola přibližuje Ronaldův přestup do slavného klubu Real Madrid a jeho působení v něm.

 

 

V létě 2009 se tenkrát za rekordní částku 94 milionů EUR stěhoval Criastiano Ronaldo z Manchesteru United do Realu Madrid a přivítat ho tenkrát na stadion Santiago Bernabéu přišlo 80 tisíc fanoušků a další tisíce jich byly i před stadionem.

 

 

Ronaldo skóroval hned ve svém prvním zápase za Real Madrid a od té doby se v podstatě nezastavil. V průběhu svého působení v Realu Madrid bořil Ronaldo jeden rekord za druhým. Mezi nimi například nejrychleji vstřelených 50,150,200,250 golů a jak vidno, stále chuť neztrácí. Drží také rekord kdy se mu podařilo v jedné sezóně vstřelit gól každému mužstvu v La Lize. A tak dále.

 

 

V Realu Madrid se z něj stal prostě diamant vybroušený k dokonalosti. Ve stejném duchu se nese i design nových kopaček Mercurial Superfly CR7. Kopačky jsou celé bílé (hodně připomínají limitovanou edici Mercurial Superfly Vitoriás) s designem isnpirujícím se v motivu diamantů, který najdeme opakující se všude na kopačkách.

 

Svršek kopačky má na sobě tenké různobarevné svislé proužky z Flyknit materiálu, které jakoby napodobují různobarevný třpyt diamantu. CR7 Logo na vnitřní straně kopačky připomíná tvary diamantu. Na patě je vyobrazen pohled zvrchu na diamant s datem Ronaldova prvního zápasu za Real Madrid a nad tím nápis “El Sueño Del Niño”, což v překladu znamená něco jako “dětský sen”. Přesně tohle jsou slova Ronalda, kterými sám definoval jak on sám cítil přestup do Realul Madrid.

 

Kopačky Nike Mercurial Superfly V chapter 5 budou oficiálně vypuštěny na trh 29.9.2017 a budou to s největší pravděpodobností poslední kopačky Superfly V CR7.  Příští rok se už můžeme těšit na nový model Superfly VI.

 

 

Zároveň s kopačkami Mercurial Superfly V CR7 firma Nike představila také kopačky Nike Mercurial Vapor XI CR7. Stejné barevné provedení a stejný motiv diamantů. Po technické stránce a zpracováním se kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 ani kopačky Mercurial Vapor XI CR7 nijak neliší od běžných modelů.

 

 

Zdroj obrázků: Nike.com

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *