Nike Mercurial Superfly V CR7 – kapitola 5

Skrze kopačky Mercurial Superfly nám borci z Nike už nějaký ten pátek představují v podobě jednotlivých kapitol nejdůležitější okamžiky ve fotbalové kariéře Cristiana Ronalda. Jako poslední to byla kapitola 4. a kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 – Forged for Greatness. Tahle kapitola se zaměřovala na Ronaldovo působení v klubu Manchester United a krátký článek o tom je tady.

kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 - kapitola 5

Nike Mercurial Superfly V CR7

Nyní přichází na trh nová – v pořadí už 5. kapitola s kopačkami Mercurial Superfly V CR7 – chapter 5: Cut To Brilliance, což by se dalo volně přeložit jako „vybroušen k dokonalosti“. Zatím poslední kapitola přibližuje Ronaldův přestup do slavného klubu Real Madrid a jeho působení v něm.

V létě 2009 se tenkrát za rekordní částku 94 milionů EUR stěhoval Criastiano Ronaldo z Manchesteru United do Realu Madrid a přivítat ho tenkrát na stadion Santiago Bernabéu přišlo 80 tisíc fanoušků a další tisíce jich byly i před stadionem.

Ronaldo skóroval hned ve svém prvním zápase za Real Madrid a od té doby se v podstatě nezastavil. V průběhu svého působení v Realu Madrid bořil Ronaldo jeden rekord za druhým. Mezi nimi například nejrychleji vstřelených 50,150,200,250 golů a jak vidno, stále chuť neztrácí. Drží také rekord kdy se mu podařilo v jedné sezóně vstřelit gól každému mužstvu v La Lize. A tak dále.

Nike Mercurial Superfly V CR7 – design kopaček

V Realu Madrid se z něj stal prostě diamant vybroušený k dokonalosti. Ve stejném duchu se nese i design nových kopaček Mercurial Superfly CR7. Kopačky jsou celé bílé (hodně připomínají limitovanou edici Mercurial Superfly Vitoriás) s designem inspirujícím se v motivu diamantů, který najdeme opakující se všude na kopačkách.

Zkus taky:
Jarní kolekce kopaček Nike Motion Blur Pack

Svršek kopačky má na sobě tenké různobarevné svislé proužky z Flyknit materiálu, které jakoby napodobují různobarevný třpyt diamantu. CR7 Logo na vnitřní straně kopačky připomíná tvary diamantu. Na patě je vyobrazen pohled zvrchu na diamant s datem Ronaldova prvního zápasu za Real Madrid a nad tím nápis “El Sueño Del Niño”, což v překladu znamená něco jako “dětský sen”. Přesně tohle jsou slova Ronalda, kterými sám definoval jak on sám cítil přestup do Realul Madrid.

Kdy se jich dočkáme?

Kopačky Nike Mercurial Superfly V chapter 5 budou oficiálně vypuštěny na trh 29.9.2017 a budou to s největší pravděpodobností poslední kopačky Superfly V CR7. Příští rok se už můžeme těšit na nový model Superfly VI.

Zároveň s kopačkami Mercurial Superfly V CR7 firma Nike představila také kopačky Nike Mercurial Vapor XI CR7. Stejné barevné provedení a stejný motiv diamantů. Po technické stránce a zpracováním se oboje kopačky nijak neliší od běžných modelů.

Zdroj obrázků: Nike.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 1

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo