Tkaničky do kopaček

Tkaničky do kopaček jsou nedílnou součástí každého fotbalového vybavení. Bez nich to zkrátka dost dobře nejde. Jak ti budou kopačky dobře sedět na noze můžeš do značné míry ovlivnit právě tkaničkami, které jsou prostě nenahraditelné.

Jestli sháníš kvalitní a originální tkaničky do kopaček, pak si určitě vybereš z nabídky níže. Tkaničky můžeš použít do kopaček kterékoliv značky – Nike, Adidas, Puma nebo jiných,  je to opravdu jedno. Jsou vhodné i jako tkaničky do sálovek, do turfů, ale hodit se můžou i do úplně klasických bot, které člověk nosí každý den.

 

Napiš mi na email info@topkopacky.cz nebo vyplň formulář dole na stránce, o které tkaničky máš zájem, množství a způsob platby. Ozvu se ti zpět!

 

1) Tkaničky do kopaček – svítivě žlutá barva – 45 Kč

Tkaničky se hodí do všech typů kopaček bez rozdílu značky. Zakončeny jsou průsvitnými plastovými koncovkami. Délka tkaniček je 120 cm. Materiál 100% polyester.

Tkaničky do kopaček svítivě žluté

Galerie – klikni na vybraný obrázek pro zvětšení

 

 

2) Tkaničky do kopaček s reflexní páskou – svítívě žlutá barva – 59 Kč

Tkaničky moderní a skvěle vypadající svítivě žluté barvy s reflexní páskou. Reflexní páska odráží světlo (nejlépe za šera nebo ve tmě) a tkaničky tak mají parádní jakoby svítící efekt. Zakončené jsou černými koncovkami. Tkaničky se hodí do všech typů kopaček bez rozdílu značky. Délka je 120 cm. Materiál 100% polyester.

Tkaničky do kopaček žluté reflexní

 

Galerie – klikni na vybraný obrázek pro zvětšení

 

 

3) Tkaničky do kopaček s reflexní páskou – černá barva – 59 Kč

Tkaničky klasické černé barvy s reflexní páskou. Reflexní páska odráží světlo (nejlépe samozřejmě za šera nebo ve tmě) a tkaničky tak mají parádní jakoby svítící efekt. Zakončeny jsou černými koncovkami. Tkaničky se hodí do všech typů kopaček bez rozdílu značky. Délka tkaniček je 120 cm. Materiál 100% polyester.

Tkaničky do kopaček

 

Galerie – klikni na vybraný obrázek pro zvětšení

 

Napiš mi na email info@topkopacky.cz nebo vyplň formulář níže, o které tkaničky máš zájem, množství a způsob platby. Ozvu se ti zpět!

 

Cena tkaniček:

žluté: 45 Kč

žluté s reflexní páskou: 59 Kč

černé s reflexní páskou: 59 Kč

platba + poštovné:

bankovním převodem: 21 Kč (při objednávce nad 200 Kč zdarma)

 

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

  1. Kyklop Kyklop napsal:

    Pořídil jsem černé a žluté a naprostá spokojenost. Hned první trénink mi do nich zajel spoluhráč nešikovně kolikama a vydržely úplně v pohodě 😀 kvalita za super cenu, díky 😉

  2. Josef napsal:

    koupil jsem od každého jeden kus a taky spokojenost, dobrá komunikace, rychlé dodání, díky, Josef

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *