Něco o mně a o webu

Čau,

jmenuju se Tomáš a web Topkopacky.cz jsem založil v roce 2016 s cílem pomáhat ostatním se trochu líp orientovat ve světě fotbalových kopaček. Na trhu jich je kopec a vyznat se v nich není úplně snadný.

Truny

Fotbal hraju odmala. Přípravka, žáci, dorost, chlapi a hlavně spousta hodin na hřišti ve volném čase. V dorostu jsem hrál krajský přebor, pak přišla škola, dojíždění, později práce a s tím bohužel i míň času na fotbal.

Vždycky jsem ale věděl, že u fotbalu chci nějakým způsobem zůstat. Rád píšu. Možná ne dobře, ale je to pro mě osobně nejpřirozenější způsob komunikace.

Co najdete na webu

Novinky

Sleduju novinky a vývoj technologií ve fotbale a hlavně u kopaček. Baví mě to. Už dlouho.
Vždycky je dobrý, když tu práci někdo udělá za vás ne? Ušetřit čas, být v obraze, mít přehled, všechno pěkně pohromadě na jednom místě.

Recenze

Některé produkty koupím a recenzuju. Nikdo mi recenzované produkty zadarmo neposílá. Nechci psát hezkou recenzi o špatnym produktu jen proto, že mi ho někdo poslal zadarmo. Když je na produktu něco, co mě sejří, tak to chci prostě napsat. Přímá spolupráce možná nabízí řadu výhod, ale ztrácí kouzlo nezaujatosti.

Snažím se, aby recenze byly co nejobjektivnější, i když třeba u kopaček je to složitý, protože tam vždycky jen ten můj osobní pocit z nich. To, že padnou dobře mně, neznamená, že musí padnout skvěle i vám.

Hlavně u kopaček proto sleduju především ty základní věci – kvalitu materiálů a zpracování, jestli je na nich něco, co mi vadí, nebo naopak něco, co je super, jestli jsou vhodné pro širší chodidla a tak dále.

Vždycky se u recenzovanýho produktu v první řadě ptám sám sebe „Koupil bych si tohle příště znova? Doporučil bych tohle svýmu nejlepšímu kámošovi?“ Tím se řídím.

Budu moc rád, když třeba pod recenze napíšete svoji vlastní zkušenost. Pomůže to i ostatním při rozhodování.

Žebříčky toho nejlepšího

Na základě vlastních recenzí, ale i názorů a postřehů lidí z oboru, recenzí v obchodech, diskuzí na fórech sestavuju žebříčky toho nejlepšího, co je na trhu. Snažím se, aby v tom bylo co nejvíc úhlů pohledu.

Jak financuju provoz webu

Hlavním cílem není dělat z webu nějaký byznys. Věnuju se tomu, co mám rád. Když to pomůže někomu dalšímu, jedině dobře.

Každopádně.

Na webu najdete u některých produktů tlačítka do obchodů, kde daný produkt seženete. Pokud v obchodě produkt nakoupíte, obchod (ne všechny) mi za to pošle drobnou provizi, ze které pak financuju provoz webu.

Odkazy dávám jen na ověřené obchody, o kterých jsem přesvědčenej, že jsou u nás nejlepší a nejsou s nimi žádné problémy.

Kontakt

Kontaktovat mě můžete kdykoliv a s čímkoliv na e-mailu: info(zavináč)topkopacky.cz. Když budu vědět, rád poradím. Snažím se odpovídat co nejrychleji.

Topkopačky
Logo