Nejlepší kopačky pro širší a široká chodidla (2023)

Víš o tom, že máš širší nebo široká chodidla a nevíš, které kopačky vybrat? V tomhle seznamu najdeš kopačky, které by ti těch problémů měly dělat absolutní minimum.

Aktualizováno duben 2023.

Nejlepší kopačky pro širší a široká chodidla:

Nike Phantom GX (Elite, Pro)

kopačky pro širší chodidla Nike Phantom GX

Celá řada kopaček Nike Phantom GX má širší střih a kvalitní pletený materiál na těch vyšších modelech (Elite, Pro) se dokáže roztáhnout a vytvarovat podle chodidla. Stejně dobře se pro širší chodidla hodí i kopačky ze starší generace Phantom GT 2.

11teamsports →
Sportfotbal →

Nike Tiempo Legend 9 (Elite, Pro, Academy)

kopačky Nike Tiempo Legend 9

Kopačky Nike Tiempo Legend jsou stálicí na poli kopaček pro širší chodidla. Nejvyšší model Nike Tiempo Legend 9 Elite má na svršku klokaní kůži, která časem krásně povolí a vytvaruje se přesně podle potřeb. I nižší model Nike Tiempo Legend 9 Pro, který má na svršku „jen“ telecí kůži, dokáže to samé a překvapivě dobrou volbou může být i třetí model v řadě Nike Tiempo Legend 9 Academy. Stejně dobře se pro širší chodidla hodí i starší generace. V létě 2023 se na trh chystá nová generace kopaček Nike Tiempo Legend 10.

11teamsports →
Sportfotbal →

Puma Future (Ultimate, Pro)

kopačky Puma Future Ultimate pro široká chodidla

Nejširší a také nejpohodlnější kopačky od Pumy jsou z řady Puma Future. Nejvyšší modely Puma Future Ultimate (recenze) a Puma Future Pro (recenze) budou padnout opravdu komukoliv a v porovnání s nejvyššími modely ostatních značek jsou i levnější. Střední část kopačky má trochu těsnější fit, aby kopačky dobře seděly, ale tenhle fit se dokáže hodně dobře přizpůsobit chodidlu, takže i dostatečně roztáhnout.

11teamsports →
Sportfotbal →

Diadora Brasil Elite 2 Tech

Diadora Brasil Elite 2 Tech kopačky pro široká chodidla

Úžasně pohodlné kožené kopačky Diadora Brasil Elite 2 Tech nabízí díky širšímu střihu a celokoženému svršku, který se časem roztáhne a přizpůsobí, spoustu prostoru pro širší a široká chodidla. Super kopačky.

11teamsports →

adidas Predator Accuracy.1

kopačky adidas Predator Accuracy .1

Kopačky adidas Predator jsou momentálně nejširší kopačky, které má adidas ve své nabídce. Nejlepší je samozřejmě ten nejvyšší model Predator Accuracy .1, které nabízí dostatek prostoru pro jakýkoliv typ chodidla. Všechno ještě vylepšuje elastický jazyk pod zavazováním, který se dokáže dobře přizpůsobit a celou kopačku ještě o trochu víc roztáhnout.

11teamsports →
Sportfotbal →

adidas Copa Mundial

adidas Copa Mundial kopačky

Kopačky adidas Copa Mundial jsou nestárnoucí klasika. Oldschoolovky s klasickým designem, které sice nenabízí žádné moderní technologie, ale všechno dohání pohodlností. Kvalitní klokaní kůže na svršku se dokáže za poměrně krátkou dobu perfektně roztáhnout a přizpůsobit tvaru chodidla. Skvělé kopačky pro širokou nohu. O něco levnější variantou jsou pak kopačky adidas Kaiser.

11teamsports →
Sportfotbal →

Nike Premier 3

kopačky Nike Premier 3 pro širší chodidla

Kopačky Nike Premier jsou jedny z nejvíce podceňovaných kopaček na trhu a přitom v kvalitě použitých materiálů a zpracování nijak nezaostávají za top modely jiných řad a značek. Nenajdeš tady sice žádné super moderní technologie, ale jsou to kvalitní kožené kopačky, kterým nedělá problém se roztáhnout a vytvarovat do požadované podoby. Za svou cenu skvělý a pohodlný kousek.

11teamsports →

Závěrem

Kopačky v seznamu ber jako doporučení, ne jako danou věc. Každý máme jiný tvar chodidla a každému bude sedět, a hlavně vyhovovat, trochu něco jiného. Pokud se v kopačkách budeš cítit pohodlně, tak je vem. Názor druhých tě vůbec nemusí zajímat.

Nejčastější dotazy

Mám širší chodidla, můžu koupit o číslo větší kopačky?

Ne. Poohlédni se po jiném modelu. Větší kopačky ti nebudou dobře sedět a nakonec při hře víc uškodí, než pomůžou.

Pro širší nohy jsou lepší kožené nebo syntetické kopačky?

Kožené. Časem se používáním roztáhnou a vytvarují podle chodidla. Kůže povolí, syntetika ne.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 19

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo