Nike Phantom

Kopačky Nike Phantom jsou pohodlné pletené univerzálky, které nabízí od všeho trochu – pohodlí, hmotnost tak akorát, kvalitní zpracování, moderní technologie  – a to vše za slušnou cenu. Kopačky Nike Phantom mají na svršku unikátní lepivou texturu Gripknit, která zajišťuje lepší přilnavost míče. Seženeš je ve dvou verzích – buď bez ponožky u kotníků jako modely Phantom GX 2, nebo s ponožkou u kotníků jako modely Phantom Luna 2. Kopačky Nike Phantom jsou vhodné i pro širší nebo široká chodidla. Starší generace kopaček je Nike Phantom GX a Phantom Luna.

Filter

Zobrazen 1. – 30. z 641 výsledků

Modely Nike Phantom seženeš jako klasické kopačky na různé druhy přírodního i umělého povrchu (FG, SG-PRO, AG-PRO), jako turfy (TF), ale i jako sálovky (IN, IC).

Podobně i jako ostatní kopačky Nike se kopačky Nike Phantom vyrábí v několika úrovních podle kvality materiálů a množství použitých technologií.

Nejlepší kopačky Nike Phantom mají v názvu přívlastek Elite, o úroveň níž jsou kopačky Pro, následují modely Academy a nejnižší a nejlevnější jsou modely Club. Více o řazení a další podrobnosti najdeš v tomto článku.

 

Topkopačky
Logo