Nike Mercurial Superfly

Nike Mercurial Superfly jsou lehké syntetické rychlostní kopačky, které vynikají především svou nízkou váhou, skvělým designem a výbušně navrženou podrážkou. Kopačky Nike Mercurial Superfly patří k vůbec nejoblíbenějším kopačkám na trhu. Pro ty, kteří mají raději nižší kopačky jsou tady také kopačky Nike Mercurial Vapor, které jsou konstrukcí a použitými materiály stejné jako kopačky Superfly, jen nemají ponožku u kotníků.

Filter

Zobrazen 1. – 30. z 342 výsledků

Kopačky Nike Mercurial Superfly seženeš v provedení na klasickou trávu (FG), na na mokrou trávu (SG-PRO), na umělku (AG-PRO), jako turfy (TF) nebo sálovky (IN případně IC).

Nike Mercurial Superfly a obecně kopačky Nike se vyrábí v několika úrovních podle kvality. Modely nejvyšší úrovně používají kvalitní materiály a nejmodernější technologie, a jsou proto také nejdražší. Nižší úrovně pak o něco levnější materiály a méně technologií, což z nich dělá i levnější kopačky.

Nejlepší kopačky Nike Mercurial Superfly mají v názvu přívlastek Elite, o úroveň níže jsou kopačky Pro, následují modely Academy a nejnižší a nejlevnější jsou modely Club. Více o řazení a další podrobnosti najdeš v tomto článku.

 

Topkopačky
Logo