Kopačky Nike

Kopačky Nike patří dlouhodobě mezi špičku na trhu kopaček, a to především proto, že v Nike své kopačky neustále zdokonalují a posouvají. Kopačky Nike patří mezi nejinovativnější kousky na trhu. Mezi nejoblíbenější kopačky Nike patří především rychlostní kopačky Nike Mercurial s modely Mercurial Vapor a Mercurial Superfly nebo pohodlné kopačky Nike Tiempo, ale i pletené kopačky Phantom nebo kožená klasika Nike Premier. Přehled modelů a jejich řazení najdeš v tohle článku.

Filter

Zobrazen 1. – 30. z 2102 výsledků

Kopačky Nike seženeš v provedeních pro různé terény. FG jsou lisovky Nike na suchou přírodní trávu, AG-Pro na umělku, SG-Pro na přírodní podmáčený terén, MG na umělku i přírodní trávu, TF jsou turfy Nike a IC nebo IN jsou sálovky Nike.

Kopačky Nike jsou rozděleny do čtyř úrovní podle kvality. Nejlepší kopačky Nike nesou označení ELITE, mají na sobě ty nejlepší materiály a nejmodernější technologie. O něco levnější materiály najdeš na kopačkách Nike označených PRO a ještě levnější pak na modelech ACADEMY. Kopačky Nike označené jako CLUB jsou pak pro všechny začínající a nenáročné hráče. Pokud chceš vědět víc o kopačkách Nike, zkus tenhle podrobný článek.

Topkopačky
Logo