Kopačky adidas

Kopačky adidas patří společně s kopačkami Nike a Puma do „svaté trojice“ nejprodávanějších a nejoblíbenějších fotbalových bot na trhu. Na kvalitě zpracování, použitých materiálech a technologických inovacích je vidět, že firma adidas se věnuje kopačkám už několik desítek let. Stále úspěšně. V její nabídce najdeš kopačky, turfy i sálovky. Mezi nejoblíbenější kopačky adidas patří modely adidas Predator, rychlostní kopačky adidas X nebo stará dobrá klasika adidas Copa Mundialnejprodávanější kopačky adidas v historii.

Filter

Zobrazen 1. – 30. z 1647 výsledků

Kopačky adidas seženeš většinou v několika provedeních podle kvality. Nejvyšší modely jsou vždy označeny jako + (plus) nebo .1 (první třída). Najdeš na nich ty nejkvalitnější materiály a nejnovější technologie, ale jsou také nejdražší.

O něco levnější jsou modely označené jako .2 (druhá třída). Na nich jsou použité o něco levnější materiály, ale pořád jsou to výborné kopačky.

Ještě o stupínek níž jsou modely kopaček adidas označené jako .3 (třetí třída). Ty už jsou cenově dostupné skoro pro každého, ale za cenu toho, že neoplývají nejmodernějšími technologiemi a použité materiály jsou o něco méně kvalitní.

Poslední třídou jsou kopačky adidas označené jako .4 (čtvrtá třída). Jsou to nejlevnější kopačky v tom nejjednodušším provedení. Je to takový úsporná varianta, u které ale nehledej nic moc navíc.

Všechny kopačky adidas seženeš také s podrážkou na různé povrchy.

  • FG – (Firm Ground) kopačky lisovky na suchou nebo lehce podmáčenou přírodní trávu
  • AG – (Artificial Grass) jsou kopačky na umělou trávu
  • SG – (Soft Ground) lisokolíky na podmáčenou a mokrou přírodní trávu
  • FG/AG – kopačky na přírodní suchou trávu i na umělou trávu (označení u vyšších tříd)
  • MG – (Multiground) kopačky na přírodní suchou trávu i na umělku (označení u nižších tříd)
  • TF – (Turf) turfy jsou vhodné na kratší umělou trávu nebo tvrdší zpevněné povrchy.

Detailnější informace o kopačkách adidas najdeš je v tomhle článku.

 

Topkopačky
Logo