5 nejlepších kopaček za nejlepší cenu

Nejdražší modely kopaček na trhu sice nabízejí ty nejlepší materiály, zpracování a nejvíce moderních technologií, ale ne každý do nich může nebo chce investovat. Sestavil jsem žebříček 5 nejlepších kopaček, o kterých si myslím, že za relativně dostupnou cenu nabízí opravdu velmi dobrou kvalitu. Pokud se do nich rozhodnete zainvestovat, určitě neuděláte chybu. Žebříček je aktuální k březnu 2018.

Nutno ještě zmínit, že všechny kopačky jsou z aktuálních a nejnovějších kolekcí a řad. Nabízejí tedy opravdu to nejlepší, co je dnes k mání. Samozřejmě s ohledem k ceně.

 

5. Adidas Predator 18.2

kopačky Adidas Predator 18.2Místo Primeknit materiálu (jako u vyšších modelů) je na svršku o něco méně kvalitní primemesh materiál nebo jeho obdoba. Místo pletené ponožky u kotníků najdete jen “obyčejnou” syntetickou, elastickou ponožku. Nenajdete tady sice tak prémiové materiály jako u vyšších modelů 18.1 a 18+, ale i přesto jsou dostatečně kvalitní a kopačky padnou velmi dobře na nohu.

Výhody: velmi kvalitní svršek

Nevýhody: těžší váha a dost tuhá podrážka

 

 

4. Nike Premier 2.0

kopačky Nike Premier 2Pro všechny milovníky pohodlí skvělá volba. Měkký, kožený svršek zajišťuje výborné pohodlí a parádní kontakt s balonem. Stejně jako předchozí verze Nike Premier jsou kopačky Nike Premier 2 jedny z nejpodcenovanějších a přesto velice kvalitních kopaček. Za svou cenu nabídnou opravdu velice kvalitní materiály a zpracování.

Výhody: skvělý kožený materiál (klokaní kůže), flexibilní podrážka

S čím počítat: celkem dost se roztáhnou, převyslý jazyk stejně jako hodně flexibilní podrážka nemusí vyhovovat každému

 

 

 

3. Puma Future 18.2

kopačky Puma Future 18.2Na kopačkách sice nenajdeme prémiový Evoknit materiál, ale pouze syntetickou náhradu a stejně tak nevysoká ponožka u kotníků je pouze z levnějšího materiálu. I tak ale kopačky nabízí stejnou NETFIT technologii, kterou najdeme na top modelu celé řady. Tahle technologie umožňuje vytvořit si na kopačkách vlastní styl zavazování a do značné míry si tím přizpůsobit to, jak budou kopačky ve výsledku padnou. Kopačky Puma Future 18.2 jsou jedním z nejlepších nižších modelů na trhu a jejich koupí rozhodně neprohloupíte.

Výhody: NETFIT technologie stejně jako u nejlepšího modelu celé řady, kvalitní zpracování, možnost využít na trávu i umělku

 

 

 

 

2. Nike Tiempo Legend 7 Pro

nike tiempo legend 7 proPo modelu Tiempo Legend 7 Elite je model Pro druhým nejlepším modelem v řadě. Z hlediska zpracování a nabízeného pohodlí se však téměř vyrovná Elite modelu. Nemá sice flyknit jazyk a zadní část kopačky z flyknit materiálu, které jsou nahrazeny “pouze” syntetickými materiály, ale nabízí stejně jako top model přední část z klokaní kůže, která zajišťuje skvělý kontakt s balonem. Pro všechny, kteří mají rádi pohodlí a skvělý kontakt s balonem.

Výhody: kvalitní klokaní kůže v přední části, kvalitní zpracování, velmi pohodlné

 

 

 

 

1. Nike Mercurial Vapor 12 Pro

kopačky Mercurial Vapor 12 Pro

Jedny z nejlepších kopaček Mercurial v poměru cena nabízená kvalita v historii. Je to sice až druhý model v nové generaci kopaček Mercurial Vapor 12, ale nabízí v podstatě úplně to samé, co nabízel model Vapor 11 v předchozí generaci. A co je na tom nejlepší? Je o polovinu levnější než model Vapor 11.

Kvalitní syntetický svršek z Teijin materiálu, který je velice flexibilní a i velmi pohodlný. Skvělá váha a agresivní, anatomická podrážka, nabízí v podstatě vše, co nabízí vyšší model Vapor 12 Elite, kromě flyknit materiálu. Opravdu výborné rychlostní kopačky. Ti, kteří mají rádi vyšší kopačky s ponožkou u kotníků, mohou zkusit stejně dobrý model Mercurial Superfly 6 Pro.

Výhody: skvělé zpracování a materiály, výborná váha, anatomická podrážka

Na co si dát pozor: jako všechny kopačky Mercurial jsou těsnější, agresivní podrážka nemusí vyhovovat každému (je možné koupit i kopačky na umělku s kuželovitými špunty a použít je na trávu)

Samozřejmě pokud chcete ušetřit a nebude vám vadit koupit o něco málo starší kopačky, pak je jednou z nejlepších a neefektivnějších variant koupit top modely ze starších generací kopaček, které jsou již ve slevě. Pokud ale chcete něco “čerstvého”, pak se nemusíte bát vyzkoušet ani některé z výše zmíněných kopaček.

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *