Nejlepší dárek pro fotbalistu – 30 tipů

Máte doma velkého nebo malého fotbalistu a přemýšlíte, jaký dárek pro něj vybrat? V tomto článku najdete 30 tipů na fotbalové dárky, které potěší každého fotbalistu bez rozdílu věku. Pojďme na to.

Nejlepší dárek pro fotbalistu:

1. Fotbalový míč

Asi žádné velké překvapení, ale bez fotbalového míče si fotbal prostě nezahrajete. Obzvlášť pro malé fotbalisty je fotbalový míč skvělý dárek, ze kterého budou mít ještě dlouho radost. V obchodě najdete širokou nabídku míčů.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

2. Fotbalový dres

fotbalový dres jako dárek

Dres oblíbeného klubu nebo národní fotbalový dres patří do povinné výbavy každého správného fotbalisty. K dostání jsou dospělé i dětské velikosti a pořídit můžete i celé sady s trenkami.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

3. Dřevěná bedna pro fotbalové nadšence

dárek pro fotbalistu dřevěná bedna

Originální dárek pro fotbalistu v podobě dárkové bedny, kterou musí obdarovaný otevřít pomocí přiloženého kovového páčidla. Uvnitř bedny se skrývají mnohá překvapení. Bednu můžete nadále použít jako designový stoleček, květináč nebo jako bedýnku pro uchování zeleniny.

Přibližná cena: 1900 Kč

DO OBCHODU

4. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo nebo David Beckham

toaletní voda Ronaldo Beckham

Velmi osobité vůně toaletních vod dvou charismatických fotbalových osobností jsou skvělou volbou jako dárek pro nejednoho (nejen) fotbalistu. V nabídce obchodu najdete i jiné produkty od těchto vyhlášených značek.

Přibližná cena: 550 Kč / 250 Kč

DO OBCHODU

5. Fotbalové povlečení

povlečení

Povlečení s fotbalovým motivem je skvělý dárek pro malého fotbalistu. Zpříjemněte mu usínání a spánek v barvách jeho oblíbeného klubu.

Přibližná cena: 800 Kč

DO OBCHODU

6. Fotbalové kartičky a samolepky

fotbalové kartičky

Fotbalové kartičky a samolepky světově známých hráčů, ale i playerů z naší domácí ligy, jsou pro každého malého fotbalistu výjimečné a unikátní. Kartičky fungují i jako sběratelské kousky.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

7. Fotbalový míč na gumě

fotbalový míč na gumě

Fotbalový míč na gumě slouží jako výborná tréninková pomůcka pro nácvik přihrávek, dribblingu, střelby a celkové kontroly balonu. Nastavitelný pás se připne kolem pasu, na druhý konec se připevní balon a o vše ostatní se už postará gumička, která obě části spojuje. O zábavu postaráno.

Přibližná cena: 470 Kč

DO OBCHODU

8. Dárkový poukaz na fotbalový zápas

dárkový poukaz na zápas

Návštěva některého vyhlášeného evropského stadionu, na kterém se odehraje bitva gigantů, je splněným snem snad každého fotbalisty. Věnujte dárkový poukaz na zápas a obdarovaný vás bude milovat nadosmrti, to se vsaďte!

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

9. Fotbalová desková hra

desková hra fotbal

Deskové hry jsou výbornou oddechovou činností a při této si také osvěžíte své fotbalové znalosti. Desková hra je vhodná pro děti od 8 let, ale pobaví se při ní i dospělí.

Přibližná cena: 1200 Kč

DO OBCHODU

10. Fotbalový retro dres

fotbalový retro dres dárek pro fotbalistu

Protože retro dresy jsou prostě boží. Navíc tenhle československý oblékali naši mistři Evropy z roku 1976. V nabídce obchodu najdete i dresy jiných mančaftů.

Přibližná cena: 1600 Kč

DO OBCHODU

11. Kvízová hra FanZóna – fotbalový kvíz

fotbalová kvízová hra fanzona

Kvízové hry s fotbalovou tematikou jsou vždycky zábavným zpestřením volných chvil. Do téhle se může zapojit až 5 hráčů, kteří budou muset správně zodpovědět až 500 otázek. Troufnete si?

Přibližná cena: 650 Kč

DO OBCHODU

12. Pánské nebo dětské pyžamo v klubovém provedení

pyžamo

Usínat v pyžamu svého oblíbeného klubu zaručuje sladké sny. K dostání jsou dětská i pánská pyžama a v obchodě navíc najdete i spoustu dalších fanouškovských perliček. Pokud víte, který klub váš fotbalista miluje, není co řešit.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

13. Fotbalový hrnek na čaj

fotbalový hrnek na čaj

Fotbalový hrnek na čaj v klubový barvách je to nejlepší k čemu se ráno probouzet. Vybírat můžete z několika provedení a několika klubů.

Přibližná cena: 280 Kč

DO OBCHODU

14. Spodní prádlo Cristiano Ronaldo

dárek pro fotbalistu - cr7 trenky

CR7 není značkou jen ve fotbalovém světě, ale také ve světě módy. Spodní prádlo, pyžamo nebo ponožky se značkou CR7 mohou být skvělým dárkem nejen pro děti.

Přibližná cena: 500 Kč

DO OBCHODU

15. Fotbalové plakáty na zeď

fotbalový plakát na zeď

Mít svůj oblíbený fotbalový klub nebo hráče stále na očích. Plakáty na zeď v klubových barvách nebo s fotkou oblíbeného fotbalisty jsou tou nejsnazší cestou. Vybírat můžete z nepřeberného množství.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

16. Protiskluzové ponožky

Protiskluzové ponožky jsou výborným pomocníkem každého fotbalisty. Chodidlo je s nimi v kopačce stabilnější a díky tomu neklouže ani jinak necestuje. Navíc ponožky se dají využít nejen do kopaček.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

16. Daruj zážitek

dárek pro fotbalistu - zážitek

Často jsou nejlepším dárkem zážitky. V nabídce na webu Adrop můžete vybírat z více než 350 různých zážitků od sportovních až po některé hodně netradiční. Věnujte skvělý zážitek.

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

16. Věšák na medaile pro fotbalistu

věšák na medaile pro fotbalistu

Mít své úspěchy stále na očích je super motivace. Pořiďte svému malému fotbalistovi věšák na medaile, ať vidí, čeho už dosáhl a čeho ještě dosáhnout může.

Přibližná cena: 250 Kč

DO OBCHODU

17. Lego fotbal stadion Manchester United

lego stadion

Pro milovníky fotbalu a Lega naprosto úžasný dárek. Proslulý stadion Old Trafford, na kterém hraje jeden z nejznámějších klubů světa – Manchester United, v provedení z Lega. Dárek pro malé i velké fotbalisty.

Přibližná cena: 5500 Kč

DO OBCHODU

18. Stolní LED lampička fotbalový míč

stolní lampička fotbalový míč

Stolní LED lampička v provedení fotbalového míče se bude hodit na nejeden dětský noční stolek. Hezky vypadá a svému účelu poslouží.

Přibližná cena: 600 Kč

DO OBCHODU

19. Fotbalový míč Air Disk

fotbalový míč air disk

Super zábavný dárek. Míč Air Disk simuluje klasický fotbalový míč, jen se pohybuje na vzduchovém polštáři. Je možné ho použít venku i uvnitř. Uvnitř nejlépe funguje na hladké dlažbě nebo linu. Pro bezpečnost všeho kolem je míč orámován bezpečnostní gumou. Děti se s ním zaručeně vyřádí.

Přibližná cena: 180 Kč

DO OBCHODU

20. Fotbalový box s luxusním překvapením

fotbalový box

Fotbalový box s překvapením dle výběru. Box může být naplněn alkoholem, masovými specialitami, holícími potřebami, kosmetikou a dalšími specialitami dle vašeho výběru. Originální dárek pro fotbalistu.

Přibližná cena: 900 Kč

DO OBCHODU

21. 3D puzzle stadion FC Barcelona

3D puzzle Camp Nou

3D skládačka nejen pro děti. V nabídce obchodu najdete ty nejznámější fotbalové stadiony. Skvělá oddechovka.

Přibližná cena: 900 Kč

DO OBCHODU

21. GPS systém STATSports

GPS systém Statsports

Díky GPS systému je fotbalista schopen sledovat své výkony během zápasu nebo tréninku. Údaje se přenáší do jeho telefonu, kde může s naměřenými daty dále pracovat a porovnávat je s ostatními. GPS vesta na fotbal je skvělá pomůcka, kterou používají profíci v mnoha světových top klubech.

Přibližná cena: 6200 Kč

DO OBCHODU

22. Osuška v barvách oblíbeného týmu

fotbalová osuška

Osuška v barvách oblíbeného fotbalového týmu o rozměrech 70×140 cm. Na výběr z několika fotbalových týmů. Praktický dárek, který udělá radost.

Přibližná cena: 300 Kč

DO OBCHODU

23. Školní potřeby v barvách oblíbeného týmu

školní potřeby dárek pro fotbalistu

Penály, tužky, zápisníky, pravítka anebo rovnou celý set. Vybavte do školy svého malého fotbalistu potřebami v barvách jeho oblíbeného klubu a uvidíte, že ho učení začne bavit (možná).

Přibližná cena: různá

DO OBCHODU

23. Zábavné dětské Pucleso

fotbalové pucleso

Fotbalové pexeso pro všechny malé i velké sportovce. Můžete hrát jako pexeso, kdy k sobě skládáte dvě zrcadlově otočené kartičky, nebo můžete všechny kartičky složit do jednoho velkého obrázku jako pucle. Hra se hodí pro děti od 3 let.

Přibližná cena: 120 Kč

DO OBCHODU

24. Dětská fotbalová branka s plachtou

Malá plastová přenosná branka s plachtou zajistí dětem zábavu na dlouhé chvíle. Uvnitř plachty jsou otvory, které musí děti míčem, který je součástí balení, trefit, aby získaly body. Děti rozvíjí přesnost, koordinaci a pohyb. Vhodné pro děti od 3 let.

Přibližná cena: 700 Kč

DO OBCHODU

25. Stolní fotbálek pro děti

stolní fotbálek pro děti

Malá varianta stolního fotbalu o rozměrech 31 x 9,5 x 50,5 cm, se kterým se vyblbnou hlavně děti. Hra rozvíjí postřeh a koordinaci pohybů. Skvělý, malý a celkem levný dárek pro fotbalistu.

Přibližná cena: 350 Kč

DO OBCHODU

26. Football manager – PC hra

football manager

Oblíbená počítačová hra z prostředí fotbalu, kde se stanete manažerem jednoho z více než stovky fotbalových klubů. Vaším cílem je klub vést a dostat ho až na vrchol. Jedna z nejlepších fotbalových her vůbec.

Přibližná cena: 700 Kč

DO OBCHODU

27. Cestovní kvízy do kapsy

fotbalové kvízy do kapsy

Krabička s kvízy do kapsy obsahuje 50 karet s fotbalovými otázkami rozdělenými do 6 tématických okruhů. Pokud odpoveď nebudete vědět na první dobrou, můžete tipovat vždy ze tří možností. Kvízy jsou vhodné pro děti od 12 let.

Přibližná cena: 130 Kč

DO OBCHODU

28. Masážní boty Reboots

masážní boty reboots dárek pro fotbalistu

Tohle už je jiný level regenerace. Reboots jsou unikátní masážní nohavice, které vám rychle odbourají kyselinu mléčnou ze svalů a umožňují tak nohám rychlejší regeneraci. Zlepšují pohybové schopnosti a snižují riziko zranění. Vše je navíc možné ovládat pohodlně přes telefon.

Přibližná cena: 13000 Kč

DO OBCHODU

29. Kniha Bez frází

Série knih Bez frází zachycuje životy sportovců jejich vlastními slovy. Najdete zde bližší pohled do životů nejen fotbalistů, ale i sportovců z mnoha dalších odvětví. Velice zajímavé knihy, které budou skvělé i jako dárek pro fotbalistu.

Přibližná cena: 400 Kč

DO OBCHODU

30. Dárkové poukazy

Dárek pro fotbalistu - dárkový poukaz

Nevybrali jste nic z nabídky? Nevadí. Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě 500-5000 Kč do jedné z českých fotbalových speciálek. Ať si oslavenec vybere dle své chuti a libosti.

Přibližná cena: 500-5000 Kč

SPORTFOTBAL
11TEAMSPORTS

Jako sladkou tečku si večer s oslavencem pusťte ještě nějaký dobrý film o fotbale.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 39

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo