Nejlepší dárek pro fotbalistu – 30 tipů

Aktualizováno 20. 4. 2024

Máte doma velkého nebo malého fotbalistu a přemýšlíte, jaký dárek pro něj vybrat? V tomto článku najdete 30 tipů na fotbalové dárky, které potěší každého fotbalistu bez rozdílu věku. Pojďme na to.

Nejlepší dárek pro fotbalistu:

1. Fotbalový míč

Asi žádné velké překvapení, ale bez fotbalového míče si fotbal prostě nezahrajete. Obzvlášť pro malé fotbalisty je míč skvělý dárek, ze kterého budou mít ještě dlouho radost. Aktuálně vyšel nový míč pro EURO 2024, který seženete i v levnějších provedeních.

Přibližná cena: různá


2. Fotbalový dres

fotbalový dres jako dárek

Dres oblíbeného klubu nebo národní fotbalový dres patří do povinné výbavy každého správného fotbalisty. K dostání jsou dospělé i dětské velikosti a pořídit můžete i celé sady s trenkami.

Přibližná cena: různá


3. Masážní pistole

Parádní regenerační pomůcka, která pomáhá snížit ztuhlost svalů a svalové napětí, zlepšit průtok krve v masírovaných svalech, a zefektivnit tak celkovou regeneraci nebo případnou rehabilitaci.

Přibližná cena: 2700 Kč


4. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo nebo David Beckham

toaletní voda Ronaldo Beckham

Velmi osobité vůně toaletních vod dvou charismatických fotbalových osobností jsou skvělou volbou jako dárek pro nejednoho (nejen) fotbalistu. V nabídce obchodu najdete i jiné produkty od těchto vyhlášených značek.

Přibližná cena: 550 Kč / 250 Kč


5. Fotbalové povlečení

povlečení fotbal

Povlečení s fotbalovým motivem je skvělý dárek pro malého fotbalistu. Zpříjemněte mu usínání a spánek v barvách jeho oblíbeného klubu.

Přibližná cena: 500 Kč


6. Fotbalové kartičky a samolepky

fotbalové kartičky

Fotbalové kartičky a samolepky světově známých hráčů, ale i playerů z naší domácí ligy, jsou pro každého malého fotbalistu výjimečné a unikátní. Kartičky fungují i jako sběratelské kousky.

Přibližná cena: různá


7. Fotbalový míč na gumě SenseBall

Senseball míč na gumě

Míč na gumě SenseBall slouží jako výborná fotbalová tréninková pomůcka pro nácvik přihrávek, dribblingu, střelby a celkové kontroly balonu. Pomůcka, která je hojně využívána i v mnoha top mládežnických klubech.

Přibližná cena: 1000 Kč


8. Dárkový poukaz na fotbalový zápas

dárkový poukaz na zápas

Návštěva některého vyhlášeného evropského stadionu, na kterém se odehraje bitva gigantů, je splněným snem snad každého fotbalisty. Věnujte dárkový poukaz na zápas a obdarovaný vás bude milovat nadosmrti, to se vsaďte!

Přibližná cena: různá


9. Fotbalová desková hra

desková hra fotbal

Deskové hry jsou výbornou oddechovou činností a při této si také osvěžíte své fotbalové znalosti. Desková hra je vhodná pro děti od 8 let, ale pobaví se při ní i dospělí.

Přibližná cena: 900 Kč


10. Fotbalový polštář, taburet nebo bonbony

SAblio

Spousta fotbalových drobností, které potěší. Polštáře, taburety, povlečení, anebo co třeba něco na zub?

Přibližná cena: různá


11. Kvízová hra FanZóna – fotbalový kvíz

fotbalová kvízová hra fanzona

Kvízové hry s fotbalovou tematikou jsou vždycky zábavným zpestřením volných chvil. Do téhle se může zapojit až 5 hráčů, kteří budou muset správně zodpovědět až 500 otázek. Troufnete si?

Přibližná cena: 650 Kč


12. Dětský dres Messi nebo dětské pyžamo CR7

Děti se rády přibližují svým fotbalovým idolům. Pořídit fotbalový dres nebo pyžamo oblíbeného fotbalisty může být skvělým dárkem. V obchodě najdete spoustu dalších fotbalových drobností, dárků, oblečení a doplňků.

Přibližná cena: různá


13. Fotbalové tričko, mikina, hrneček

triko a hrnecek

Fotbalové tričko, mikina nebo hrneček s fotbalovým motivem může být skvělým a poměrně levným dárkem nejen pro malého fotbalistu. Vyberte si z více než 200 motivů a pestrých barev.

Přibližná cena: různá


14. Spodní prádlo Cristiano Ronaldo

spodní prádlo CR7

CR7 není značkou jen ve fotbalovém světě, ale také ve světě módy. Spodní prádlo, pyžamo nebo ponožky se značkou CR7 mohou být skvělým dárkem.

Přibližná cena: 500 Kč


15. Fotbalové plakáty na zeď

fotbalový plakát na zeď

Mít svůj oblíbený fotbalový klub nebo hráče stále na očích. Plakáty na zeď v klubových barvách nebo s fotkou oblíbeného fotbalisty jsou tou nejsnazší cestou. Vybírat můžete z nepřeberného množství.

Přibližná cena: různá


16. Protiskluzové ponožky

Protiskluzové ponožky jsou výborným pomocníkem každého fotbalisty. Chodidlo je s nimi v kopačce stabilnější a díky tomu neklouže ani jinak necestuje. Navíc ponožky se dají využít nejen do kopaček, ale i do jakékoliv jiné sportovní obuvi.

Přibližná cena: různá


16. Daruj zážitek

dárek pro fotbalistu - zážitek

Často jsou nejlepším dárkem zážitky. V nabídce na webu Adrop.cz vyberete z více než 800 různých zážitků od sportovních až po některé hodně netradiční. Věnujte skvělý zážitek.

Přibližná cena: různá


16. Věšák na medaile pro fotbalistu

věšák na medaile pro fotbalistu

Mít své úspěchy stále na očích je super motivace. Pořiďte svému malému fotbalistovi věšák na medaile, ať vidí, čeho už dosáhl a čeho ještě dosáhnout může. Přidat můžete i fotbalistovo jméno.

Přibližná cena: 450 Kč


17. Lego fotbal stadion Santiago Bernabéu

Lego stadion

Pro milovníky fotbalu a Lega naprosto úžasný dárek. Proslulý stadion Santiago Bernabéu, na kterém hraje jeden z nejznámějších klubů světa – Real Madrid, v provedení z Lega. Dárek pro malé i velké fotbalisty.

Přibližná cena: různá


18. Stolní LED lampička fotbalový míč

stolní lampička fotbalový míč

Stolní LED lampička v provedení fotbalového míče se bude hodit na nejeden dětský noční stolek. Hezky vypadá a svému účelu poslouží.

Přibližná cena: 600 Kč


19. Fotbalový míč Air Disk

fotbalový míč air disk

Super zábavný dárek. Míč Air Disk simuluje klasický fotbalový míč, jen se pohybuje na vzduchovém polštáři. Je možné ho použít venku i uvnitř. Uvnitř nejlépe funguje na hladké dlažbě nebo linu. Pro bezpečnost všeho kolem je míč orámován bezpečnostní gumou. Děti se s ním zaručeně vyřádí.

Přibližná cena: 180 Kč


20. Fotbalový box s luxusním překvapením

fotbalový box

Fotbalový box s překvapením dle výběru. Box může být naplněn alkoholem, masovými specialitami, holícími potřebami, kosmetikou a dalšími specialitami dle vašeho výběru. Originální dárek pro fotbalistu.

Přibližná cena: 900 Kč


21. Fotbalová retro hra

fotbalová hra hlavolam s kuličkou

Legendární retro hra s kuličkou baví už několik generací. Procvičte si svou zručnost s tímto fotbalovým hlavolamem.

Přibližná cena: 50 Kč


21. GPS systém STATSports

GPS systém Statsports

Díky GPS systému je fotbalista schopen sledovat své výkony během zápasu nebo tréninku. Údaje se přenáší do jeho telefonu, kde může s naměřenými daty dále pracovat a porovnávat je s ostatními. GPS vesta na fotbal je skvělá pomůcka, kterou používají profíci v mnoha světových top klubech.

Přibližná cena: 6200 Kč


22. Osuška v barvách oblíbeného týmu

fotbalová osuška

Osuška v barvách oblíbeného fotbalového týmu o rozměrech 70×140 cm. Na výběr z několika fotbalových týmů. Praktický dárek, který udělá radost.

Přibližná cena: 300 Kč


23. Karetní hra Zoo fotbal

Karetní hra Zoo fotbal

Fotbalová hra ožívá v originálním a bohatě ilustrovaném balíčku 132 karet. Každý hráč si vybere svůj tým z Veverek, Lvů, Hrochů, Králíků a Opic a vyzve soupeře, aby s míčem postupoval po hřišti. Zábavná oddechovka pro děti.

Přibližná cena: 250


23. Zábavné dětské Pucleso

fotbalové pucleso

Fotbalové pexeso pro všechny malé i velké sportovce. Můžete hrát jako pexeso, kdy k sobě skládáte dvě zrcadlově otočené kartičky, nebo můžete všechny kartičky složit do jednoho velkého obrázku jako pucle. Hra se hodí pro děti od 3 let.

Přibližná cena: 120 Kč


24. Dětská fotbalová branka s plachtou

Zábavná fotbalová branka na zahradu s plachtou a speciálními otvory, do kterých se musí fotbalista trefit. Super pro trénink přesnosti střelby.

Přibližná cena: 2200 Kč


25. Stolní fotbálek pro děti

stolní fotbálek

Malá varianta stolního fotbalu o rozměrech 53 x 30 x 7 cm, se kterým se vyblbnou hlavně děti.Hra rozvíjí postřeh a koordinaci pohybů. Skvělý, malý a celkem levný dárek pro fotbalistu.

Přibližná cena: 250 Kč


26. Football manager – PC hra

football manager 2023 PC hra jako dárek pro fotbalistu

Oblíbená počítačová hra z prostředí fotbalu, kde se stanete manažerem jednoho z více než stovky fotbalových klubů. Vaším cílem je klub vést a dostat ho až na vrchol. Jedna z nejlepších fotbalových her vůbec.

Přibližná cena: 800 Kč


27. Cestovní kvízy do kapsy

fotbalové kvízy do kapsy

Krabička s kvízy do kapsy obsahuje 50 karet s fotbalovými otázkami rozdělenými do 6 tématických okruhů. Pokud odpoveď nebudete vědět na první dobrou, můžete tipovat vždy ze tří možností. Kvízy jsou vhodné pro děti od 12 let.

Přibližná cena: 130 Kč


28. Masážní boty Reboots

masážní boty reboots dárek pro fotbalistu

Tohle už je jiný level regenerace. Reboots jsou unikátní masážní nohavice, které vám rychle odbourají kyselinu mléčnou ze svalů a umožňují tak nohám rychlejší regeneraci. Zlepšují pohybové schopnosti a snižují riziko zranění. Vše je navíc možné ovládat pohodlně přes telefon.

Přibližná cena: 13000 Kč


29. Kniha Bez frází

Série knih Bez frází zachycuje životy sportovců jejich vlastními slovy. Najdete zde bližší pohled do životů nejen fotbalistů, ale i sportovců z mnoha dalších odvětví. Velice zajímavé knihy, které budou skvělé i jako dárek pro fotbalistu. Koukněte i na výběr těch nejlepších knih o fotbale.

Přibližná cena: 400 Kč


30. Dárkové poukazy

Dárek pro fotbalistu - dárkový poukaz

Nevybrali jste nic z nabídky? Nevadí. Věnujte dárkový poukaz v libovolné hodnotě 500-5000 Kč do jedné z českých fotbalových speciálek. Ať si oslavenec vybere dle své chuti a libosti.

Přibližná cena: 500-5000 Kč

Jako sladkou tečku si večer s oslavencem pusťte ještě nějaký dobrý film o fotbale.

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 42

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo