Adidas Checkered Black Pack – nový rok pěkně zostra

Stejně jak firma adidas ukončila rok 2016 pěkně stylově svou kolekcí Red Limit Pack, tak se do nového roku pouští opět zostra a připravila nový balíček s názvem adidas Checkered Black Pack.

Adidas Checkered Black Pack – o co jde?

Jak už se dá vyčíst z názvu, jde o klasickou černou barva s kostkovaným vzorem na těch nejlepších modelech. To prostě musí dopadnout dobře. Takže které kopačky jsou vlastně v adidas Checkered Black Pack zastoupeny?

Adidas Copa 17 – zcela nová modelová řada ikonických Copa Mundial v moderním provedení. Jako jediné na sobě nemají kostkovaný vzor, což ale podle mě vůbec nevadí. Naopak. Myslím, že jim to takhle sluší mnohem víc a v černé barvě vypadají prostě úžasně.

Na kopačkách najdeme ještě drobné červené detaily, jako logo na jazyku a na patě, nápis Copa ze strany a z části červenou podrážku. Dodává to kopačkám ještě větší retro nádech. Uvidíme, jestli budou stejně tak dobré, jako jejich předchůdce. Všechno tomu nasvědčuje.

Adidas X 16+ Purechaos – z celé kolekce vypadají nejdrsněji. Kopačky by už podle svého názvu měly ztělesňovat chaos, což se jim v tomhle barevném provedení a s tímhle vzorem daří fakt dobře. Je to sice jediný zástupce řady 16 v téhle kolekci, ale to nic nemění na tom, že to jsou stále výborné kopačky. Mimochodem byly také předlohou pro revoluční koncept kopaček Adidas Glitch.

Adidas Ace 17+ Purecontrol – posledním zástupcem jsou kopačky z nové řady ACE 17, která volně navazuje na řadu Adidas ACE 16. Kopačky Adidas ACE 17+ Purecontrol jsou oproti svému předchůdci vylepšeny o několik nových vychytávek, takže se máme na co těšit. Určitě se na ně podíváme v budoucnu trochu podrobněji.

V této barevné kombinaci a s tímto vzorem by měly být v Adidas Checkered Black Pack dostupné také modely Copa 17.2, Copa 17.3, X 16.1 a ACE 17.1 Primeknit, takže vybírat bude z čeho. Adidas startuje nový rok v parádním stylu. Uvidíme, co na to konkurence.

Zdroj obrázků: soccer.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo