Adidas Copa 17 – nový přírustek do rodiny ikonických Copa Mundial

Firma Adidas představila svůj poslední výtvor s názvem Copa 17, který v sobě spojuje klasické materiály a moderní technologie.

Adidas tímto krokem navazuje na své nezničitelné a neúspěšnější kopačky všech dob – Adidas Copa mundial, které použila jako inspiraci. Kopačky jsou vyvedeny v červeno/černo/bílé barvě a odkazují tak na barvy neméně úspěšných kopaček Adidas Predator.

 

Adidas Copa 17.1

Co přináší nového

Kopačky Adidas Copa 17.1 nabízí prémiovou, měkkou klokaní kůži v přední části kopačky (červená barva), zatímco pata je ze syntetického materiálu imitujícího kůži (bílá barva) pro lepší stabilizační vlastnosti.

Stejně jako tomu bylo u klasické verze Mundialek i tento nový model má typický dlouhý jazyk ovšem s tím rozdílem, že je nyní kompresní a nosí se bez ohrnutí, což zaručuje lepší a čistší kontakt s balonem a mnoho hráčů to určitě uvítá.

Další novinkou u tohoto modelu je použití lehoučké sprintframe podrážky s kónickými špunty.

 

Adidas Copa 17 - z boku

 

Očekávání jsou veliká

Zapracované novinky vypadají bezvadně a pokud budou mít kopačky i stejně dlouhou životnost, jako jejich ikonický vzor, můžeme se jenom těšit!

Kopačky Adidas Copa 17.1 budou vypuštěny do oběhu v průběhu prosince 2016 – začátkem roku 2017 a jejich cena by se měla pohybovat okolo 5000 Kč. K dostání budou samozřejmě v několika barevných provedeních a postupem času budou jistě přibývat další, jak už je dobrým zvykem. Copa forever!

 

Adidas Copa 17 - zezadu

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *