Adidas Copa 17 – nový bratříček ikonických Copa Mundial

Adidas Copa 17 – čerstvá modelová řada kopaček firmy adidas. Kopačky z této řady v sobě spojují klasické materiály a moderní technologie. Jak se povedly?

Představení

Adidas svým novým počinem navazuje na své nezničitelné a nejúspěšnější kopačky všech dob – Adidas Copa mundial, které použila jako inspiraci. Připravila pro nás zcela novou modelovou řadu kopaček s názvem adidas copa 17. V řadě bude několik modelů podle kvality. První verze kopaček je vyvedena v červeno/černo/bílé barvě a odkazuje tak na barvy neméně úspěšných kopaček Adidas Predator.

Adidas Copa 17.1

Co přináší adidas Copa 17 nového

TOP model celé řady – kopačky Adidas Copa 17.1 – nabízí prémiovou, měkkou klokaní kůži v přední části kopačky (červená barva). V zadní části je pak kopačka ze syntetického materiálu imitujícího kůži (bílá barva) a slouží pro lepší stabilizační vlastnosti.

Stejně, jako tomu bylo u klasické verze Mundialek, i tento nový model má typický dlouhý jazyk ovšem s tím rozdílem, že je nyní kompresní a nosí se bez ohrnutí. To zaručuje lepší a čistší kontakt s balonem, což mnoho hráčů určitě uvítá.

Další novinkou u tohoto modelu je použití lehoučké sprintframe podrážky s kónickými špunty.

Adidas Copa 17 - z boku

Očekávání jsou veliká

Zapracované novinky vypadají bezvadně a pokud budou mít kopačky i stejně dlouhou životnost, jako jejich ikonický vzor, můžeme se jenom těšit.

Kopačky budou vypuštěny do oběhu v průběhu prosince 2016 – začátkem roku 2017 a jejich cena by se měla pohybovat okolo 5000 Kč. K dostání budou samozřejmě v několika barevných provedeních a postupem času budou jistě přibývat další. Copa forever.

Adidas Copa 17 - zezadu

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo