Čerstvé novinky od Adidas, aneb červená je dobrá

Aktualizováno 16. 1. 2021

Adidas Red Limit Pack

Adidas Red Limit pack

Firma Adidas se rozhodla nám zpestřit vánoční svátky vydáním své zatím poslední limitované kolekce s názvem Adidas Red Limit Pack. Kolekce obsahuje základní balíček top kopaček všech modelových řad Adidas a firma postupně vypouští další a další nižší modely jednotlivých řad.

Celá kolekce je v červené / černé / bílé barvě. Úspěšné barvy tolik oblíbených kopaček Predator z let minulých. Součástí balíčku je i několik úplných novinek. Za pozornost stojí zástupce nové řady Adidas Copa kopačky Adidas Copa 17. Další novinkou je pak model z nové řady Adidas ACE 17 a sice Adidas ACE 17+ Purecontrol. Do party kolekce přibrala ještě modely Adidas X 16+ Purechaos a Adidas Messi 16+ Pureagility.

Kopačky jsou již v oběhu a všichni hráči, kteří mají smlouvu s firmou Adidas, obléknou nové modely již tento víkend. Můžeme se tak těšit třeba na Messiho, který bude mít kopačky v téhle peckové barevné kombinaci už v sobotním El Clásico.

[su_box title=”Víte že …” box_color=”#53AD43″ radius=”0″]celá modelová řada kopaček Adidas Messi bude v roce 2017 úplně zrušena a nahrazena novou řadou kopaček Adidas Nemeziz? Messi v ní bude mít svůj model stejně jako má svůj model Cristiano Ronaldo v modelové řadě Nike Mercurial.[/su_box]

Legendární Adidas Copa znovu na scéně

V Adidas jsou si moc dobře vědomi toho, že kopačky Adidas Copa Mundial vždycky patřily k tomu nejlepšímu, co kdy firma vytvořila. Ti kdo vyzkoušeli, vědí, o čem je řeč. Vůbec se proto nedivím tomu comebacku. Samozřejmě. V moderním provedení. Pro rok 2017 firma představila úplně novou modelovou řadu Adidas Copa 17.

Adidas Copa 17.1

Adidas Copa 17.1 – nejlepší a taky nejdražší model celé řady. Na svršku kopačky nabízí jednu z nejkvalitnější ne-li vůbec tu nejlepší klokaní kůži na trhu. Lehkou, flexibilní a přesto pevnou Sprintframe podrážku a jazyk, který se sice dá ohrnout přes tkaničky, jak tomu bylo u původní verze, ale ohnutý moc nedrží. Primárně je navržen tak, aby se neohrnoval. Dostupné jsou v FG, SG a AG verzi.

Adidas Copa 17.2

Adidas Copa 17.2 – nižší model, který je také kožený, ale není to už super měkká klokaní kůže. Přirovnal bych to asi ke kopačkám Adiads Kaiser 5, což je model, který je levnější variantou Mundialek. Kopačky také nemají Spritframe podrážku a o něco kratší jazyk, který ani tady nejde ohrnout. Dostupné jsou v FG a SG verzi a jejich cena by měla být poloviční oproti modelu 17.1

Adidas Copa 17.3

Adidas Copa 17.3 – opět o něco levnější a opět nabízí trochu méně. Použita zase o něco méně kvalitní kůže, ale pořád je to kůže. Jazyk delší, dá se ohrnout, ale ohrnutý opět moc nedrží. Ve verzích FG, TF a IN jsou dotupné za třetinovou cenu oproti 17.1

Adidas Copa 17.4

Adidas Copa 17.4 – nejlevnější varianta se syntetickou kůží. Jediný model, u kterého je jazyk navržen tak, aby šel ohrnout a ohrnutý i držel. Dostupné v FG, TF a IN verzi za čvrtinovou cenu oproti Copa 17.1

Modelová řada Adidas Ace 17

Rok 2016 pomalu končí a tak je potřeba se pohnout zase o krok dál. V Adidas proto pomalu opouští řadu Adidas ACE 16 a nově představují řadu Adidas ACE 17 a jak jinak než v červeno-černo-bílé barevné kombinaci.

Jednotlivé modely v podstatě navazují na předchozí modely z řady ACE 16 s tím, že jsou v několika ohledech vylepšeny. Podrobnější přehled jednotlivých modelů si ukážeme někdy v budoucnu, tak zatím alespoň obrázky.

Barevná kombinace Red Limit pack je podle mě hodně povedená. Úplně nová řada Adidas Copa 17 slibná a vylepšená řada ACE 17 vypadá zajímavě. Na některé modely se určitě podíváme podrobně v recenzi. Vypadá to, že Adidas má zatím našplánuto do nového roku dost zostra, uvídíme co na to konkurence.

zdroj obrázků: Adidas.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo