Nike Hypervenom Phantom 3 Strike Night – smrtící zakončení v černém kabátě

V průběhu ledna představila firma Nike své nové modely Nike Hypervenom Phantom 3 v mid cut i low cut verzi. V první polovině února pak přišla s oběma modely v koženém provedení Nike Hypervenom 3 Tech Craft a aby toho nebylo málo, nyní představuje zatím poslední kolekci těchto modelů s názvem Nike Hypervenom Phantom 3 Strike Night.

Firma Nike si je moc dobře vědoma toho, že kopačky Nike Hypervenom Phantom III (jak mid cut DF model, tak i low cut model) se jí prostě povedly a tak na nás chrlí různé úpravy a barevné kombinace jednu za druhou. Pokud se někomu nezamlouvalo první pestrobarevné žluto-zeleno-oranžovo-černé provedení a nebyl spokojen ani s koženým modelem, může teď ochutnat poslední – černo-stříbrno-červené provedení. Na obrázcích níže jsou oba modely (vyšší i nižší). Pro zvětšení klikni.

 

 

S černou barvou na kopačkách toho nejde moc zkazit. Černá je prostě klasika a kopačkám sluší. V kombinaci s na světle svítící stříbrnou a drobnými sytě červenými detaily u tkaniček a špuntů, je tohle provedení perfektní.

 

 

Co se týče technologií a materiálů, tak patří tyhle kopačky momentálně k tomu nejlepšímu na trhu. Oba modely (jak vyšší tak i nižší) jsou z flyknit materiálu a je znát, že v Nike tenhle materiál stále posunují na další level. Kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 jsou navrženy a přizpůsobeny hlavně pro koncové hráče – střelce. Pokud tedy sháníte kopačky střelky, které skvěle padnou, jsou pohodlné, z kvalitního materiálu a s těmi posledími technologickými vychytávkami, pak jsou pro vás Nike Hypervenom Phantom 3 jako dělané.

Je zajímavé sledovat, kam firma Nike posunula celé silo kopaček Hypervenom od “deadly agility” k “lethal finishing”. Tyhle kopačky jsou jedny z nejdokonalejších, které firma Nike kdy představila a až se bude sestavovat žebříček nejlepších kopaček roku 2017, tak tyhle tam rozhodně chybět nebudou. A to je  teprve začátek roku. No máme se ještě na co těšit.

 

Nike Strike Nights soutěž - hráči

Společně s vypuštěním nové kolekce Strike Nigh uspořádala firma Nike 1.3.2017 soutěž 8 top střelců, mezi kterými nechybí například Harry Kane, Pierre-Emerick Aubameyang, Christian Benteke a další. Klucí představili právě nové kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 Strike Night a soutěžilo se o nejlepšího zakončovatele. Kdo vyhrál? Na celé video můžete mrknout níže.

 

Nike Football presents: Strike Night

Aubameyang Pierre-Emerick vs Christian Benteke vs Mauro Icardi vs Alex Oxlade-Chamberlain vs Alex Iwobi vs André Silva#StrikeNight – A head-to-head competition to crown the ultimate finisher. Watch live.

Zveřejnil(a) Nike Football dne 1. březen 2017

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *