Nike Hypervenom Strike Night – to nejlepší v černém kabátě

Nike Hypervenom Strike Night je nová barevná kombinace kopaček Hypervenom Phantom 3. Jak se povedla? Posuďte sami.

Hypervenom Strike Night – o co jde?

V průběhu ledna představila firma Nike své nové modely Nike Hypervenom Phantom 3 v mid cut i low cut verzi. V první polovině února pak přišla s oběma modely v koženém provedení Nike Hypervenom 3 Tech Craft. Aby toho ale nebylo málo, nyní představuje zatím poslední kolekci těchto modelů s názvem Nike Hypervenom Phantom 3 Strike Night.

Firma Nike si je moc dobře vědoma toho, že kopačky Nike Hypervenom Phantom III (oba modely – s ponožkou i bez) se jí prostě povedly a tak na nás chrlí různé úpravy a barevné kombinace jednu za druhou.

Pokud se někomu nezamlouvalo první pestrobarevné žluto-zeleno-oranžovo-černé provedení a nebyl spokojen ani s koženým modelem, může teď ochutnat poslední – černo/stříbrno/červené provedení. Na obrázcích níže jsou oba modely (vyšší i nižší). Pro zvětšení klikni.

S černou barvou na kopačkách toho nejde moc zkazit. Černá je prostě klasika a kopačkám sluší. V kombinaci s na světle svítící stříbrnou a drobnými sytě červenými detaily u tkaniček a špuntů, je tohle provedení perfektní.

Co se týče technologií a materiálů, tak patří tyhle kopačky momentálně k tomu nejlepšímu na trhu. Oba modely (jak vyšší tak i nižší) jsou z flyknit materiálu a je znát, že v Nike tenhle materiál stále posunují na další level.

Kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 jsou navrženy a přizpůsobeny hlavně pro koncové hráče – střelce. Pokud tedy sháníte kopačky střelky, které skvěle padnou, jsou pohodlné, z kvalitního materiálu a s těmi posledími technologickými vychytávkami, pak jsou pro vás Nike Hypervenom Phantom 3 jako dělané.

Strike night s těmi nejlepšími

Je zajímavé sledovat, kam firma Nike posunula celé silo kopaček Hypervenom. Tyhle kopačky jsou jedny z nejdokonalejších, které firma Nike kdy představila a až se bude sestavovat žebříček nejlepších kopaček roku 2017, tak tyhle tam rozhodně chybět nebudou. A to je  teprve začátek roku. No máme se ještě na co těšit.

Zkus taky:
Nike Phantom Barna – barcelonská edice
Nike Strike Nights soutěž - hráči

Společně s vypuštěním nové kolekce Strike Nigh uspořádala firma Nike 1.3.2017 soutěž 8 top střelců, mezi kterými nechybí například Harry Kane, Pierre-Emerick Aubameyang, Christian Benteke a další. Klucí představili právě nové kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 Strike Night a soutěžilo se o nejlepšího zakončovatele. Kdo vyhrál? Na celé video můžete mrknout níže.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo