LETEMSVĚTEM: Messi, Rashford, Kroos, adidas spolupracuje s Bugatti a Lotto oprášilo první beztkaničkové kopačky na světě

adidas X Crazyfast Bugatti

Bugatti je značka proslulá svými inovacemi a inženýrskou vynalézavostí, která vyrábí úžasné sportovní automobily.

adidas x crazyfast bugatti

Teď se Bugatti spojila s lidmi z adidas, aby společně do světa vypustili limitovanou edici kopaček adidas X Crazyfast Bugatti.

adidas X crazyfast bugatti

Limitovaná edice rychlostních kopaček bude mít jen 99 párů. Ty se budou dražit ve dnech 8.-11. listopadu 2023 formou aukce na webu adidas.com prostřednictvím platformy adidas Collect Web 3.

X crazyfast Bugatti

Do aukce se může zapojit kdokoliv. Aukce probíhá za použití kryptoměn.

Messi získal 8. Zlatý míč, k tomu i nové kopačky a zlaté prsteny

Messi získal poosmé ocenění Zlatý míč. Adidas mu k té příležitosti nachystala překvapení v podobě speciálních kopaček adidas X Crazyfast.1 Messi “El Ocho”.

Messi El Ocho kopačky

Adidas udělala jeden hodně netradiční krok. Kopačky “El Ocho“ mají na sobě tzv. Burrito jazyk, který Messi na svých kopačkách používá a který na běžných kopačkách X Crazyfast.1 v obchodech není.

messi el ocho kopačky a prsteny

Ti, kdo si kopačky koupí, tak mají možnost vyzkoušet, jak ve skutečnosti opravdu sedí Messiho kopačky (i když těch odlišností je tam víc).

messi el ocho a prsteny zlaté

Design bot zdobí jména a data narození Messiho dětí na patě a osm míčů na mediální straně každé boty, které představují jeho osm vítězství ve Zlatém míči.

Messi zlaté 14karátové prsteny

Jako třešničku na dortu nechala adidas pro Messiho vyrobit celkem 8 prstenů ze 14karátového zlata. Každý prsten má na míru šité detaily, které odkazují na klíčové úspěchy nebo ukazatele daného roku.

Messi zlaté prsteny

Například v roce 2012 je na prstenu jeho 91 gólů, které Messi ten rok nastřílel, zatímco prsten pro rok 2023 připomíná vítězství na Mistrovství světa ve fotbale. Na konci roku 2023 půjdou všechny prsteny do dražby a výtěžek na charitativní účely.

Marcus Rashford má poprvé svou vlastní edici kopaček

Marcus Rashford je sportovcem značky Nike od svých 11 let. Teď se poprvé připojuje do seznamu slavných fotbalistů, mezi které patří Cristiano Ronaldo, Neymar a Kylian Mbappe, a získává svou vlastní podpisovou edici bot od Nike.

Rashford Mercurial Superfly

Rashford se v nedávném manchesterském derby poprvé objevil se svými novými kopačkami Nike Air Zoom Mercurial Superfly IX s logem MR (Marcus Rashford), ale až teď jsou kopačky ofiko do prodeje.

Kopačky zdobí po stranách nápisy WHEN YOU BELIEVE IN YOURSELF (když si věříš), INCREDIBLE THINGS CAN HAPPEN (můžou se stát neuvěřitelné věci). Na pleteném jazyku je pak malý znáček MR (Marcus Rashford).

Marcus Rashford MErcurial Superfly

Kopačky jsou hlavním kouskem širší kolekce Marcus Rashford x Nike “Better Believe It”, která vedle kompletní nabídky oblečení a doplňků zahrnuje i tenisky Nike Air Max Pulse.

Lotto oprášilo své první beztkaničkové kopačky na světě

Lotto byla vždycky hodně pokroková značka, která přicházela s celou řadou inovací a právě letos slaví 50 let od svého vzniku. Při té příležitosti během letošního roku představila celou řadu svých nejlepších kopaček z minulosti, které oprášila a vydala v limitovaných edicích.

Lotto Zhero Gravity OG 50

Stejně tak tomu je i s prvními beztkaničkovými kopačkami na světě. Psal se rok 2006 a Lotto vydalo první kopačky bez tkaniček Lotto Zhero Gravity. Něco, co svět do té doby neviděl. Dloooouho před tím než své beztkanikčkové kopačky představily i další značky.

Lotto Zhero Gravity OG 50

Teď Lotto tyhle kopačky znovuvzkřísilo a ke svému 50. výročí vydalo limitovanou edici s názvem Lotto Zhero Gravity OG 50.

Věrnost Toni Kroose nezná hranic

Mezi profesionálními fotbalisty byste jenom těžko hledali hráče, který je věrný jednomu modelu kopaček déle než Toni Kroos.

Toni Kroos Adipure 11 Pro 2

Toni Kroos nosí model kopaček adidas Adipure 11Pro 2, který se poprvé objevil na trhu v roce 2013. Úžasně pohodlné kožené kopačky. Dokonce tak pohodlné, že z nich Toniho Kroose nikdo nemůže dostat ani po 10 letech.

Toni Kroos Adipure 11 Pro 2 kopačky

I když model Adipure 11Pro 2 z roku 2013 nahradila později nová generace Adipure 11Pro 3 a v roce 2016 úplně nová řada kopaček adidas Copa Pure, Toni je stále věrný modelu z roku 2013.

Toni Kroos Adipure 11 Pro 2 kopačky

Toni Kroos prostě jiné kopačky nosit nechce a nebude. Celých 10 let nosí i stejnou barevnou kombinaci modrá, bílá, černá a dokonce trvá na tom, že si kopačky bude čistit vždycky sám.

I díky Toniho letité věrnosti vydala letos adidas limitovanou edici kopaček adidas Adipure 11Pro 2.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 18

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo