Kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 Tech Craft

Firma Nike se rozhodla rozšířit svou nedávno vydanou koženou kolekci Nike Tech Craft 2.0 o svou čerstvou novinku Nike Hypervenom Phantom III, která byla oficiálně představena minulý měsíc a to jak v high-cut verzi s flyknit ponožkou u kotníků, tak i low-cut verzi bez ní.

Co je na nich trochu zvláštního, že kopačky nemají celý svršek z kůže, jak tomu je u všech kopaček v kolekci Tech Craft 2.0, ale jsou kožené jen napůl. Mnohem více se tak podobají klasické verzi. Zatímco na vnitřní části svršku kopačky je kůže (černá barva), tak na vnější části je Flyknit materiál (šedá část). Kožená část je z Alegria kůže, což je prémiová kůže, kterou používá Nike na svých vybraných modelech. Kůže na kopačkách Nike Hypervenom Phantom 3 Tech Craft je kvalitní, velmi měkká, možná trochu tužší. Navíc je na kopačkách použita i ACC technologie.

Další věcí, kterou se kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 Tech Craft liší od ostatních kopaček v Tech Craft 2.0 kolekci, je design. Narozdíl od ostatních kopaček je na těchto použita výrazná zelená barva v některých detailech. Každopádně celkový design je hodně povedený.

Kopačky jsou k dostání od 13.2.2017. Zobrazit nejleší ceny kopaček Nike Hypervenom Phantom III Tech Craft.

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *