Nová kožená kolekce Nike Tech Craft 2.0

Firma Nike se už poněkolikáté rozhodla vzít všechny čtyři styly svých fotbalových kopaček – Mercurial, Hypervenom, Magista a Tiempo a převléknout jejich top modely Superfly, Phantom, Obra a Legend do stejného koženého hávu.Vznikla tak nová limitovaná kolekce Nike Tech Craft pack 2.0 2016 – 2017

Představení kolekce Nike Tech Craft 2.0

Samozřejmě kopačky Tiempo Legend už kožené v originální verzi jsou. U tohoto modelu v kolekci tak došlo k nahrazení jejich původní kůže za trochu jinou – pozměněnou.

U ostatních modelů Mercurial Superfly, Magista Obra a Hypervenom Phantom, které jsou v původní verzi z Flyknit materiálu, došlo k odstranění Flyknit materiálu a nahrazení tohoto materiálu kůží. Flyknit materiál zůstává na kopačkách jen v oblasti jazyka (pod tkaničkami) a ponožky u kotníků.

Použita je prémiová Alegria kůže. To je druh klokaní kůže, na kterou můžeme narazit u některých modelů limitovaných edic Nike Tiempo Legend V nebo VI (Totti, Pirlo) s tím rozdílem, že v tomto případě není kůže tak super měkká a je o něco slabší. Nečekejte tak příjemný materiál respektive zpracování jako například u Adidas Copa Mundial nebo Nike Tiempo Legend VI, kůže je o něco tužší.

Při pohledu na kopačky Nike Tech Craft můžeme vidět, že na nich z originálních verzí zůstaly také původní vystouplé reliéfy – u Superfly žebrování, u Obra hrbolky a navíc je na kůži jemná textura. Klasický znak Nike je na všech kopačkách ze syntetického materiálu. Je v podstatě součástí podšívky a do kůže je jakoby vyříznut, takže pokud je máte v ruce, můžete si hodně rychle udělat velmi dobrou představu o tom, jak je kůže vlastně tlustá.

V jednoduchosti je krása a u designu kolekce Nike Tech Craft 2.0 to platí dvojnásob. Kopačky jsou celé v černé barvě se stříbrným lemováním znaku Nike. Pozadu nezůstávají ani podrážky a kopačky celkově působí opravdu moc pěkně. Na svršku kopačky je aplikována ACC technologie.

Zkus taky:
Nike Hypervenom Phelon 3 (FG) [recenze]

Vedle top modelů Superfly, Obra, Phantom a Legend a se začínají objevovat i další modely, takže vybrat si ten svůj v kolekci Nike Tech Craft 2.0 bude moct každý.

Celá kolekce je designově hodně povedená a společně s použitými materiály si rozhodně své příznivce najde. Do budoucna se určitě můžeme těšit i na další barevné variace stejně, jako tomu bylo i u předchozí kolece Tech Craft. Dostupné by zatím měly být všechny pouze v FG provedení, ale nechme se překvapit.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo