Nike Tiempo Legend 6 Andrea Pirlo – kopačky jako víno

Firma Nike se rozhodla vzdát hold člověku, jehož vášní se stal fotbal a vinařství. Řeč je o fotbalovém “mozku” jménem Andrea Pirlo.

Tiempo Legend Pirlo

Vynikající záložník, který působil například v AC Milán, Juventusu a momentálně oblékající dres New York City FC v americké MSL, vyrůstal v italském Fleru, kde také trávil jako malý kluk spoustu času na zdejších vinicích nejen při sklizních vína.

Později dokonce se svou rodinou založili vlastní vinařství s názvem Pratum Coller. Firma Nike se rozhodla jeho vášeň pro víno a fotbal spojit a na jeho počest vydat speciální limitovanou edici kožených kopaček Nike Tiempo Legend 6 v krásné vínové barvě.

Tiempo Legend Pirlo

Na patě kopaček jsou 4 hvězdy, které najdeme v logu jeho vinařské značky a které mají symbolizovat také 4 italské tituly mistrů světa. Andrea Pirlo se přímo na jednom z nich ve své bohaté reprezentační kariéře také podílel. Konkrétně to bylo na mistrovství světa konaném v Německu roku 2006, kde získala právě Itálie zlatou medaili. Italskou vlaječku najdete mimo jiné na konečcích tkaniček.

Kopačky jsou zabaleny v krabici, která připomíná balení dobrého vína. Pro stylového fotbalistu stylové kopačky ve stylovém balení.

Kopačky Nike Tiempo Legend 6 Andrea Pirlo můžete zakoupit od 19. září 2016 například na oficiálních stránkách značky Nike nebo v některých českých eshopech.

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. Pro 5% slevu využij slevový kód TOPKOP.
Sportfotbal.cz
Česká fotbalová speciálka.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.

Zdroj obrázků: Nike.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 89

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Truny
Truny

Od roku 2016 pro vás sleduju, co se kde šustne ve světe fotbalových kopaček. Mějte přehled a neztrácejte zbytečně čas. Novinky, recenze, tipy, zajímavosti.

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo