Nike Tiempo Legend 6 Andrea Pirlo – kopačky jako víno

Firma Nike se rozhodla vzdát hold člověku, jehož vášní se stal fotbal a vinařství. Řeč je o fotbalovém “mozku” jménem Andrea Pirlo.

Tiempo Legend Pirlo

Vynikající záložník, který působil například v AC Milán, Juventusu a momentálně oblékající dres New York City FC v americké MSL, vyrůstal v italském Fleru, kde také trávil jako malý kluk spoustu času na zdejších vinicích nejen při sklizních vína.

Později dokonce se svou rodinou založili vlastní vinařství s názvem Pratum Coller. Firma Nike se rozhodla jeho vášeň pro víno a fotbal spojit a na jeho počest vydat speciální limitovanou edici kožených kopaček Nike Tiempo Legend 6 v krásné vínové barvě.

Tiempo Legend Pirlo

Na patě kopaček jsou 4 hvězdy, které najdeme v logu jeho vinařské značky, a které mají symbolizovat také 4 italské tituly mistrů světa. Andrea Pirlo se přímo na jednom z nich ve své bohaté reprezentační kariéře také podílel. Konkrétně to bylo na mistrovství světa konaném v Německu roku 2006, kde získala právě Itálie zlatou medaili. Italskou vlaječku najdete mimo jiné na konečcích tkaniček.

Kopačky jsou zabaleny v krabici, která připomíná balení dobrého vína. Pro stylového fotbalistu stylové kopačky ve stylovém balení.

Pokud byste měli zájem, kopačky Nike Tiempo Legend 6 Andrea Pirlo můžete zakoupit od 19. září například na oficiálních stránkách značky Nike nebo v některých českých eshopech viz odkaz níže.


Zdroj obrázků: Nike.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo