Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Vitórias

Jak už všichni dobře víme, Cristiano Ronaldo získal za uplynulý rok a hlavně za své výkony v dresu Realu, se kterým vyhrál ligu mistrů, ale i národní reprezentace Portugalska s níž vyhrál EURO2016, v pořadí svůj již 4.zlatý míč a za svým největším rivalem Messim tak zaostává už jen o jednu mičudu. Dalo se tak čekat, že firma Nike na počest této události vypustí do světa limitovanou edici kopaček, která nese název Mercurial Superfly V CR7 “Vitórias”.

 

Mrkni taky na recenzi novějšího modelu Mercurial Superfly 6 Elite!

Vitórias znamená v portugalštině vítězství a tohle slovo najdeme také na patě kopaček společně s pořadovým číslem v limitované edici. V edici je pouze 777 kousků – samozřejmě podle Ronaldova čísla 7. Kopačky jsou vyvedene v platinové barvě (není to úplně čistě bílá) s bílým znakem Nike a bílými tkaničkami. Na vnější straně najdeme nápis Mercurial na vnitřní potom logo CR7, které je trochu větší než obvykle. Samozřejmostí je ACC technologie. Podrážka má zlatou barvu a svou barvou odkazuje právě na úspěchy, kterých CR7 minulý rok dosáhl. V kombinaci se svrškem kopačky vypadají skvěle.

Kopačky Nike Mercurial Superfly CR7 Vitórias budou k dostání u vybraných prodejců a prodej by měl odstartovat 10. ledna 2017. Jak už jsem psal, celá edice je limitována počtem 777 kousků, takže se dá počítat s tím, že se po nich jen zapráší. Pokud se někomu podaří jeden pár ukořistit, určitě se nezapomeňte pochlubit tady v komentech nebo na FB 😉

Vyzkoušej taky článek Nejlepší kopačky roku 2017.
Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

  1. Lovíšek napsal:

    Kde ich mam kupit??

  2. Lovíšek napsal:

    Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Vitórias

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *