Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Vitórias

Jak už všichni dobře víme, Cristiano Ronaldo získal za uplynulý rok a hlavně za své výkony v dresu Realu, se kterým vyhrál ligu mistrů, ale i národní reprezentace Portugalska s níž vyhrál EURO2016, v pořadí svůj již 4.zlatý míč a za svým největším rivalem Messim tak zaostává už jen o jednu mičudu. Dalo se tak čekat, že firma Nike na počest této události vypustí do světa limitovanou edici kopaček, která nese název Mercurial Superfly V CR7 “Vitórias”.

[su_note note_color=”#defed9″ text_color=”#000000″ radius=”0″]Mrkni taky na recenzi novějšího modelu Mercurial Superfly 6 Elite![/su_note]

Vitórias znamená v portugalštině vítězství a tohle slovo najdeme také na patě kopaček společně s pořadovým číslem v limitované edici. V edici je pouze 777 kousků – samozřejmě podle Ronaldova čísla 7.

Kopačky jsou vyvedene v platinové barvě (není to úplně čistě bílá) s bílým znakem Nike a bílými tkaničkami. Na vnější straně najdeme nápis Mercurial na vnitřní potom logo CR7, které je trochu větší než obvykle.

Samozřejmostí je ACC technologie. Podrážka má zlatou barvu a svou barvou odkazuje právě na úspěchy, kterých CR7 minulý rok dosáhl. V kombinaci se svrškem kopačky vypadají skvěle.

Kopačky Nike Mercurial Superfly CR7 Vitórias budou k dostání u vybraných prodejců a prodej by měl odstartovat 10. ledna 2017. Edice je limitována počtem 777 kousků, takže se dá počítat s tím, že se po nich jen zapráší.

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.3 / 5. Hlasovalo: 4

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

3 Komentáře
  1. Kde ich mam kupit??

  2. Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Vitórias

komentář

Topkopačky
Logo