Kopačky NIKE JUST DO IT – mistrovská edice

Mistrovství světa ve fotbale 2018 je za dveřmi a firmy nám pomalu začínají představovat své speciální edice kopaček, ve kterých budou na hřištích pobíhat ti nejlepší hráči. Nike Just Do It pack je právě jednou z těch kolekcí, kterou budeme vídat velmi často.

Nike Just Do It kopačky – jak vypadají

Speciální edice Nike Just Do It obsahuje kopačky ze všech řad – Mercurial, Hypervenom, Magista a Tiempo. K dostání budou postupně téměř ve všech modelech – top i těch nižších.

Aby v Nike na Mistrovství světa nenadržovali některé zemi tím, že vydají kopačky právě v jejích barvách, rozhodli se vyrobit svršek kopaček v čistě bílé. Vyřešili to prostě šalamounsky. Každá řada má pak „svojí barvu“, ve které jsou vyvedeny podrážka, vnitřek kopaček a detaily.

Kopačky Mercurial uvidíme s oranžovými detaily, kopačky Hypervenom se zelenožlutými, Magisty s červenými a Tiempa s detaily modrými. Na svršku kopačky je samozřejmě také klasická fajfka Nike, která je perleťově šedá. Celkově velmi povedený a svěží design u všech modelů jednotlivých kolekcí.

Aby kopačky nebyly pro hráče jednotlivých zemí úplně stejné, přišla Nike s drobným, ale skvělým detailem. Na patě každé kopačky je šedý trojúhelník, který je tvořen 32 čarami. Počet čar reprezentuje počet účastníků turnaje. A co víc? Každý hráč si bude moct tento šedý trojúhelník vyplnit barvami své země – svou vlajkou. Perfektní.

Nike Just Do it pack

Kopačky najdete na pultech obchodů a v e-shopech už nyní, postupně budou přibýbat také další – nižší modely jednotlivých řad kopaček Nike. Po technické stránce se jednotlivé kopačky ničím neliší od klasických modelů, které jsou dostupné na trhu.

Kopačky budou dostupné také v dětském a dámském provedení.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Můžu ti nějak pomoct nebo mi chceš něco říct?

      komentář

      Topkopačky