Kopačky NIKE JUST DO IT – mistrovská edice

Mistrovství světa ve fotbale 2018 je za dveřmi a firmy nám pomalu začínají představovat své speciální edice kopaček, ve kterých budou na hřištích pobíhat ti nejlepší hráči. Nike Just Do It pack je právě jednou z těch kolekcí, kterou budeme vídat velmi často.

Speciální edice Nike Just Do It obsahuje kopačky ze všech kolekcí – Mercurial, Hypervenom, Magista a Tiempo a k dostání budou postupně téměř ve všech modelech – top i těch nižších.

Nike Just Do It pack – jak vypadají

Aby v Nike nenadržovali některé účastnící se zemi tím, že vydají kopačky právě v jejích barvách, rozhodli se vyrobit svršek kopaček v čistě bílé. Vyřešili to prostě šalamounsky. Každá kolekce z této edice má pak “svojí barvu”, ve které jsou vyvedeny detaily, podrážka a vnitřek kopaček.

 

Mrknout do e-shopu

 

Kopačky Mercurial uvidíme s oranžovými detaily, kopačky Hypervenom se zelenožlutými, Magisty s červenými a Tiempa s detaily modrými. Na svršku kopačky je samozřejmě také klasická fajfka Nike, která je perleťově šedá. Celkově velmi povedený a svěží design u všech modelů jednotlivých kolekcí.

Mrknout do e-shopu

Aby ale kopačky nebyly pro hráče jednotlivých zemí úplně stejné, přišla Nike s drobným, ale skvělým detailem. Na patě každé kopačky je šedý trojúhelník, který je tvořen 32 čarami. Počet čar reprezentuje počet účastníků turnaje. A co víc? Každý hráč si bude moct tento šedý trojúhelník vyplnit barvami své země – svou vlajkou. Perfektní.

Nike Just Do it pack

 

Kopačky najdete na pultech obchodů a v e-shopech už nyní, postupně budou přibýbat také další – nižší modely jednotlivých řad kopaček Nike. Po technické stránce se jednoltivé kopačky ničím neliší od klasických modelů, které jsou dostupné na trhu.

Kopačky budou dostupné také v dětském a dámském provedení.

 

Které kopačky z edice Nike JUST DO IT se vám líbí nejvíc? Dejte vědět do komentů … 😉

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *