Mercurial Superfly 6 Elite CR7 – kapitola 6 [rozený vůdce]

Firma Nike už nějakou dobu vydává speciální edici kopaček Nike Mercurial Superfly CR7, která je rozdělena do jednotlivých kapitol (celkem 7). Každá kapitola připomíná jeden z důležitých milníků ať už v osobním nebo fotbalovém životě Cristiana Ronalda.

O čem je kapitola 6?

Předchozí kapitola 5 nám připomněla Ronaldův přestup do slavného klubu Real Madrid a jeho působení v něm.

Další – předposlední kapitola 6 nám tentokrát přibližuje Ronaldovo působení u národního týmu v roli kapitána a hlavního tahouna, který dovedl Portugalsko mimo jiné k vítězství na EURU 2016. Proto nese kapitola název „Born leader“ což by se dalo volně přeložit jako rozený vůdce.

Cristiano Ronaldo se stal kapitánem Portugalska poprvé 6. února 2007 – den po svých 22. narozeninách. K dnešnímu dni je to hráč, který natáhl na svou paži kapitánskou pásku vůbec nejvíce krát v historii portugalského nároďáku. I když byl zraněn a za národní tým nemohl nastoupit (například ve finále EURA 2016 se zranil v průběhu zápasu), vždy dokázal mužstvo nabudit a podpořit. Vždy se tak projevily jeho vůdčí schopnosti.

Kopačky mají modro-zelenou nebo mint barvu, která připomíná barvu jedné sady dresů právě na EURU 2016, se zlatými (znak Nike) a jiným doplňky na svršku i uvnitř kopačky.

Na rozdíl od přechozích kapitol tentokrát nenajdeme na kopačce CR7 logo, ale pouze velké C. C jako Cristiano a současně označení C kapitánské pásky. Kopačky by se tak mohly stát oblíbenými i mezi těmi, kteří zrovna nemusí mít na svých kopačkách zvěčněné logo CR7.

Po technické stránce jsou kopačky stejné jako nový model Mercurial Superfly 6 Elite a k dostání budou také v dalších verzích pro AG, SG povrchy, sálovky, turfy a také jako dětské kopačky CR7.

Kopačky by se měly začít prodávat 22.3.2018. Jak se vám tohole zpracování líbí?

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Můžu ti nějak pomoct nebo mi chceš něco říct?

      komentář

      Topkopačky
      Logo