Nová kolekce Adidas Blue Blast Pack – modrá je dobrá?

Jak vidno, firma Adidas se s tím moc nemazlí a pouští do nás jednu novou barevnou kolekci za druhou. Po předchozí Adidas Red Limit Pack z konce minulého roku a Adidas Checkered Black Pack ze začátku letnošního roku připravila další kolekci tentokrát v modré barvě s názvem Adidas Blue Blast Pack.

V základním balíčku jsou obsaženy všechny TOP modely všech typů kopaček (ACE, X, Messi, Copa), které nám Adidas v současnoti nabízí. Základní barvou celé kolekce je modrá a doplňkovými barvami jsou černá, bílá a růžová.

Pořídit si tak můžete čerstvý model Adidas ACE 17+ Purecontrol v modro-černé barevné kombinaci s růžovými detaily na logu Adidas a špuntech.
Nejlepší cena ACE 17+ Purecontrol Blue Blast Pack na Heurece
ACE 17+ Purecontrol Blue Blast Pack

 

Nebo model Adidas Messi 16+ Pureagility. Modrý svršek s nádechem černé, který přechází do růžové, aby skončil v oranžovo-červené, která lemuje podrážku kolem dokola.
Nejlepší ceny Adidas Messi 16+ Pureagility Blue Blast Pack na Heurece

Adidas Messi 16 + Pureagility Blue Blast Pack

 

Dalším modelem v kolekci je Adidas X 16+ Purechaos s modrým svrškem kopačky, bílým logem a růžovou barvou na patě.
Zobrazit nejlepší ceny Adidas X 16+ Purechaos Blue Blast Pack na Heurece
Adidas X 16+ Purechaos Blue Blast Pack

 

A konečně posledním modelem je Adidas Copa 17. Svršek z klokaní kůže je vyveden v modré barvě. Zbytek kopačky, který je ze syntetického materiálu (syntetickí kůže) je v barvě bílé. Loga a nápisy jsou v barvě černé s bílým lemováním. Jediný model, na kterém nenajdeme růžovou barvu, díky bohu 🙂
Zobrazit nejlepší ceny Adidas Coap 17.1 Blue Blast Pack na Heurece
Adidas Copa 17.1 Blue Blast Pack

 

Kromě TOP modelů všech řad vypouští postupně firma Adidas i další – nižší modely. Pokud se vám barevná kolekce Blue Blast Pack líbí a nechcete nebo nemáte prašule na to si kupovat nejdražší modely, určitě si vyberete i mezi těmi dostupnějšími.

Z řady Adidas ACE seženete z Blue Blast kolekce také ACE 17.1 Primeknit, ACE 17.2 Primemesh i ACE 17.3 Primemesh. Pokud byste rádi koženou verzi, pak vyberte ACE 17.1 Leather.

Z řady Adidas Messi v Blue Blast kolekci vybírejte z modelů Messi 16.1, Messi 16.2 a Messi 16.3.

V řadě Adidas X jsou v Blue Blast kolekci dostupné také modely X 16.1, X 16.2 a X 16.3.

Nová řada  Copa pak nabízí zatím modely Copa 17.2 a Copa 17.3.

 

Líbí se vám nová kolekce Adidas Blue Blast Pack? Dejte vědět do komentů, budu rád 😉
Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *