TOP 6: Nejlepší levnější kopačky (2022)

Aktualizováno 29. 10. 2022

Hledáte levnější kopačky, ale přitom chcete pokud možno kvalitu? Tohle je 6 kopaček, které patří momentálně k tomu nejlepšímu na trhu a nestojí majlant.

TOP 1

nike timepo legend 9 academy kopačky

Nike Tiempo Legend 9 Academy

Mrknout na detail →

Orientační cena: 2000 Kč

Pohodlné a kvalitní kožené kopačky za rozumnou cenu. Hodně muziky za málo pěnez.

TOP 2

kopačky Puma Future Z 2.4

Puma Future Z 2.4

Mrknout na detail →

Orientační cena: 3600 Kč

V pořadí druhý model v řadě Puma Future Z, který je skoro k nerozeznání od dražšího top modelu.

TOP 3

levnější kopačky adidas copa sense.3

adidas Copa Sense.3

Mrknout na detail →

Orientační cena: 2000 Kč

Pohodlné z části kožené a z části syntetické kopačky, které bez problémů prošlápnete.

Skoro všechny značky nabízí kromě svých nejvyšších, nejpropracovanějších a nejdražších modelů také levnější modely. Na levnějších modelech používají o něco levnější materiály a ne tolik technologických vychytávek. Nedosahují sice takových kvalit, jako ty nejvyšší a nejdražší modely, ale i tak jsou některé z nich víc než dobré.

Nejdražší modely se pohybují cenově přibližně v rozmezí 4500-7000 Kč, a to není zrovna málo. Ty úplně nejlevnější modely se pak dají koupit někde kolem 1000 Kč, ale jejich kvalita už opravdu není moc dobrá.

Pro mnoho fotbalistů je přijatelná cena kopaček někde kolem 2000-3500 Kč. V porovnání s těmi nejdražšími modely jsou to „levnější“ kopačky, které ale stále nabízí slušnou kvalitu. V tomhle žebříčku najdete 6 těch nejlepších kousků, které na trhu seženete.

Nejlepší levnější kopačky


Nike Tiempo Legend 9 Academy

nike timepo legend 9 academy

více barev, cena cca: 2000 Kč

Mrknout na detail →

Modely kopaček v řadě Nike Tiempo jsou seřazeny podle kvality – Elite, Pro, Academy, Club. Model Academy je až třetí v pořadí, což už většinou znamená levnější materiály a osekané technologie. V tomhle případě je ale model Academy opravdu hodně dobrý. Nabízí měkkou telecí kůži skoro na celém svršku (kromě paty), vyztuženou patu, kvalitní podrážku, která se zase až tak neliší od top modelu Elite a pohodlné nošení. V porovnání s nejvyšším modelem Nike Tiempo Legend 9 Elite toho nabízí hodně podobného a přitom za zlomek ceny. Dobrá koupě.


Puma Future Z 2.4

Puma Future Z 2.4

více barev, cena cca: 2500 Kč

Mrknout na detail →

Model Puma Future Z 2.4 je po modelu Puma Future Z 1.4 hned druhým v pořadí v řadě kopaček Puma Future Z. To, co ovšem nabízí, je téměř k nerozeznání od vyššího a dražšího modelu. Svršek kopačky, podrážka, fit, pohodlí, všechno až na malé detaily skoro úplně stejné, ale o něco levnější. Navíc je možné je nosit i bez tkaniček. Super kup.


adidas Copa Sense.3

levnější kopačky adidas copa sense.3

více barev, cena cca: 2000 Kč

Mrknout na detail →

Model adidas Copa Sense.3 je třetí model v řadě kopaček adidas Copa Sense. Nabízí měkkou kůži v přední části u prstů a pohodlnou syntetickou střední část. Snadno se prošlápnou a navíc jsou krásně pohodlné. Za tu cenu rozhodně velice dobré kopačky.


Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy

levnější kopačky Nike Mercurial Vapor 15 Academy

více barev, cena cca: 2300 Kč

Mrknout na detail →

Nižší modely rychlostních kopaček většinou nebývají nijak extra dobré, ale model Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy je tak trochu výjimkou. Nabízí tenký svršek pokrytý NikeSkin vrstvou, malou jednotku technologie Nike Air Zoom na patě a celkově dobré zpracování s podrážkou MG, která je vhodná jak na přírodní trávu, tak i umělku. Za tu cenu na kopačce najdete víc, než se od levnějších modelů čeká. Rozhodně dobrý kup.


New Balance 442 V2 PRO

New Balance 442

více barev, cena cca: 3200 Kč

Mrknout na detail →

Kopačky New Balance u nás sice nepatří mezi ty nejprofláklejší, ale rok 2022 pro ně byl opravdu hodně dobrý. New Balance vydala hned několik modelů, které se kvalitou suše vyrovnají známějším značkám. Mezi tyhle modely patří i model New Balance 442 V2 PRO, který je sice v tomto žebříčku jedním z nejdražších, ale je natolik kvalitní, že se v pohodě může rovnat kopačkám ostatních značek, které jsou dvakrát dražší. V přední části najdete prémiovou klokaní kůži, podrážka je velice kvalitně zpracovaná a kopačky jsou úžasně lehké (dokonce lehčí než některé rychlostní kopačky, které stojí dvakrát tolik). Super kopačky v poměru cena/kvalita.


Nike Premier 3

kopačky Nike Premier III

více barev, cena cca: 2600 Kč

Mrknout na detail →

Kopačky Nike Premier jsou stálicí mezi levnějšími a přesto hodně kvalitními (a hodně podceňovanými) kopačkami. Nabízí prémiovou měkoučkou klokaní kůži na svršku a celkově kvalitní zpracování za hodně příjemnou cenu. Pokud máte rádi kožené kopačky, určitě o nich popřemýšlejte.


Kvalitní kopačky nemusí být nutně vždy ty nejdražší. I mezi těmi levnějšími se dají najít skvělé kousky. Pokud máte omezený rozpočet nebo prostě nechcete kupovat dražší modely, mohou být všechny kopačky z tohoto žebříčku opravdu dobrou volbou.

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.3 / 5. Hlasovalo: 24

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Truny
Truny

Od roku 2016 pro vás sleduju, co se kde šustne ve světe fotbalových kopaček. Mějte přehled a neztrácejte zbytečně čas. Novinky, recenze, tipy, zajímavosti.

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo