Time To Shine – oslňující kolekce do Nike

Nová kolekce Nike Time To Shine vyšla na konci května respektive začátkem června. Design téhle kolekce je tvořen třemi základními barvami – modrá, oranžová a stříbrná (šedá).

Nike Time To Shine – představení

Kolekci tvoří vždy top modely z každého sila (Mercurial, Hypervenom, Tiempo, Magista). Najdeme tady kopačky Nike Mercurial Superfly 5, Nike Hypervenom Phatom 3 DF, Nike Tiempo Legend 6 a Nike Magista Obra 2.

Barvy kolekce se inspirovaly okamžikem, kdy slunce zapadá a vítězové finálového zápasu (jakéhokoliv) jsou připraveni vystoupat na tribunu a převzít pohár pro vítěze. Jak se celá kolekce povedla se můžete mrknout na obrázcích níže. V základním balíčku jsou top modely, jak už jsem psal výše, ale k dostání jsou v tomto barevném provedení i nižší modely za příznivější ceny. Vybrat si tak může každý.

Nike Mercurial Superfly 5 – Time To Shine kolekce

Po technické stránce se nijak neliší od klasických “rychlostních” kopaček Superfly 5. Co je na nich jiné je tedy barevné provedení. První, čeho si určitě všimnete, je velký nápis NIKE na boku kopačky, který u jiných modelů Superfly 5 nenajdete.

Kopačky přechází z oranžové barvy v přední části do tmavě modré barvy v části zadní. Mají stříbrnou (šedou) podrážku s oranžovými detaily. Na vnější straně kopačky je pak klasická “fajfka” Nike, ve které najdeme malé hvězdičky – drobný detail.

K dostání je také nižší verze bez ponožky Nike Mercurial Vapor 11. Nike Mercurial Vapor XI jsou sice z jiného materiálu, ale někomu to může vyhovovat více. Nehledě na to, že je to low cut verze bez ponožky a je samozřejmě také levnější.

Zkus taky:
Nike Premier II opět s retro nádechem

Nike Hypervenom Phantom 3 DF – Time To Shine kolekce

Kopačky Nike Hypervenom Phantom 3 jsou jedny z nejvíce technologicky propracovaných kopaček na trhu. V kolekci Time To Shine mají však podle mě trochu přeplácaný design, což kazí celkový dojem. K dostání je také low cut verze (bez ponožky), která je v podstatě stejná jako verze DF (s ponožkou u kotníků), ale bez ponožky. Low cut verze Nike Hypervenom Phantom 3 jsou podle mnohých momentálně nejlepšími kopačkami na trhu.

Nike Tiempo Legend 6 – Time To Shine kolekce

Velmi oblíbené kožené kopačky Nike Tiempo Legend 6, u kterých podle výrobce byly již odstraněny problémy s životností. Je to poslední verze těchto kopaček před tím, než se na trhu toto léto objevila verze Nike Tiempo Legend 7. Ta oproti verzi 6 nabízí nové materiály, ale o tom si řekneme až v některém dalším článku samostatně.

Nike Magista Obra 2 – Time To Shine kolekce

Jsou celé v modrém se stříbrnou podrážkou, stříbrnými a svítivě žlutými detaily. Nejjednotnější design ze všech kopaček v kolekci. Pro ty, kterým nevyhovují kopačky s ponožkou u kotníků je k dostání také nižší model Magista Opus 2 (low cut verze). Ten má oproti verzi Opus 1 změněný svršek kopačky, který je nyní velmi podobný vyššímu modelu Obra 2 a kopačky tak vypadají a fungují mnohem lépe.

Zdroj obrázků: Nike.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo