Jedny z posledních kožených kopaček Nike

Edice kopaček Nike Premier 3 v bílo-zelených barvách je jednou z posledních kožených edic kopaček Nike. Na podzim už bude všechno jinak.

Řada kopaček Nike Premier se poprvé objevila v roce 2013 jako odnož úspěšných kopaček Nike Tiempo. Obě řady kopaček byly kožené, ale Premierky o něco levnější, a snad i proto oblíbenější hlavně v nižších soutěžích.

Na nohách profíků se kopačky Nike Premier nikdy neobjevily a Nike je nikdy ani moc marketingově netlačila. To ale vůbec neznamená, že to byly špatné kopačky. Naopak v poměru cena výkon jde i dnes, kdy je na světě už třetí generace Nike Premier 3, pořád o jedny z nejlepších. Je to skvělá kožená a pohodlná alternativa k dražším modelům.

Kopačky Nike Tiempo letos slaví 30 let na trhu a Nike v minulých dnech vydala na oslavu dvě speciální edice Tiempo X Emerald a Tiempo X Pearl. A protože kopačky Premier svým způsobem patří do rodiny Tiempo, Nike vydává speciální edici Nike Premier 3 v bílo-zelené barvě, která k edicím Emerald a Pearl designově krásně zapadá. I tady najdeme dvě základní barvy – bílou a zelenou (Metalic Summit White/Mystic Green).

Kopačky Nike Tiempo X Emerald, X Pearl a Nike Premier 3

Pohodlné kopačky na svršku hrdě nosí měkoučkou telecí kůži, která se krásně roztáhne, a kopačky jsou tak vhodné i pro širší chodidla. Zatím.

kopačky Nike Premier 3 v bílo-zelené barvě
kopačky Nike Premier 3 v bílo-zelené barvě

Nike minulý rok oznámila, že v roce 2024 přestane na všech svých produktech používat přírodní kůži. U kožených kopaček Nike Tiempo už k tomu došlo a poslední desátá generace nabízí na svršku syntetickou kůži Flytouch.

kožené kopačky Nike v bílo-zelené barvě
kožené kopačky Nike Premier 3

Kopačky Nike Premier čeká tenhle přechod letos na podzim, kdy se na trh chystá čtvrtá generace. Čerstvá bílo-zelená edice je tak jednou z posledních kožených edic kopaček Nike Premier a jednou z posledních edic kožených kopaček Nike vůbec.

Zkus taky:
Nike Tiempo Legend X Emerald – 30leté výročí ikonických kopaček
Zkus taky:
Nike Tiempo Legend X Pearl – perly k třicátému výročí

Image credit: Prodirect

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 62

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo