Adidas Dragon Pack – dračí kopačky od adidas

Začala nám jarní část ligy mistrů, na kterou jsme se všichni tak těšili. Kdo se ale těšil nejvíc, je zdá se firma adidas, která se rozhodla vydat kolekci kopaček s motivem draka – adidas Dragon Pack.

Proč motiv draka?

Proč motiv draka a proč ve spojení s ligou mistrů? Letošní finále ligy mistrů se totiž bude hrát ve Walesu, konkrétně na národním stadionu Millennium Stadium v Cardiffu. Motiv draka pak proto, že se vyskytuje jednak na národní vlajce Walesu a také na městské vlajce Cardiffu.

Svými barvami adidas Dragon Pack tak trochu navazuje na nedávnou kolekci adidas Blue Blast Pack. Hlavními barvami jsou modrá, bílá, černá a červená.

Které kopačky jsou v kolekci adidas Dragon Pack?

Vybrat si můžete ze dvou kousků a to buď čerstvé adidas ACE 17+ Purecontrol nebo adidas 16+ Purechaos (součástí kolekce jsou i turfy ACE tango 17+ Purecontrol a turfy X 16+ Purechaos).

Kopačky adidas ACE 17+ Purecontrol jsou celé v tmavých barvách. Černé a modré s drobnými červenými detaily. Motiv draka začíná pod třemi pruhy a pokračuje směrem dozadu přes patu. Po technické stránce nepřicházejí kopačky s ničím novým, takže jedinou změnou je design, který na kopačkách Purecontrol vypadá skvěle.

Adidas Dragon Pack - ACE 17+ Purecontrol

Kopačky adidas ACE 16+ Purechaos nabízí kromě tmavých barev taky barvu bílou v přední části. Oproti kopačkám Purecontrol je tady motiv draka mnohem více zřetelný. Hodně snadno rozpoznáte otevřenou tlamu se šlehajícími plameny.

Stejně jako u modelu ACE začíná motiv draka zhruba v polovině kopačky a směrem dozadu se obtáčí kolem paty a pokračuje na druhé straně svršku kopačky. I tady se jedná o povedený design, který asi nebude vyhovovat úplně každému, ale ve výsledku proč ne? Je to zase změna a trochu něco nového.

Zkus taky:
Kopačky adidas Copa Mundial FG [RECENZE]
Adidas Dragon Pack X 16+ Purechaos

Celá kolekce je samozřejmě limitovaná. Kopačky jsou již v prodeji a obě provedení se dají momentálně sehnat za cenu někde kolem 9000 Kč za jeden pár.

Líbí se vám kopačky z kolekce adidas Dragon Pack? Pořídili byste si jedny? Dejte vědět do komentů 😉

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

4 komentáře
  1. Kopačky vypadaj super, obzvlašť Purecontrol se mi zamlouvaj, ale 9 litrů je celkem síla teda 😀

    • Nóó nejsou úplně za hubičku, to máš recht 🙂 Ale tak je to limitovaná edice, takže kromě profíků spíš kousek pro sběratele. Normální člověk si je asi jen tak nekoupí, i když souhlasim, že vypadaj dobře.

  2. Dají se sehnat někde u nás?

    • Čau, zatím ne a nevim, jestli je u nás vůbec někdo bude mít. Pokud bys měl vážný zájem, můžu doporučit zahraniční eshop UniSport. Je to nejlepší a největší zahraniční obchod s fotbalovým vybavením, který znám. Najdeš tam toho mraky. Za pár dní chci napsat článek, jak tam nakupovat. Kopačky Dragon Pack jsou přímo tady. 😉

komentář

Topkopačky
Logo