Adidas Deadly Strike Pack – nová edice kopaček

Adidas Deadly Strike Pack je nová barevná edice kopaček adidas, která kombinuje odstíny modré a zelené (zelenkavé). V základním balíčku najdeme všechny top modely kopaček adidas Predator 18+, Copa 18, Nemeziz 17+ a X17+.

Adidas Predator 18+ Deadly Strike pack

Po technické stránce se kopačky ničím neliší od předchozích barevných vydání. Jde tedy pouze o klasické nové barevné provedení. Kopačky jsme mohli vidět na nohách profi hráčů tento víkend a kopačky už jsou i na pultech obchodů.

Adidas deadly strike pack predator 18+

Prim tady hraje modrá barva a kopačky jsou dotvořeny jemnými zelenkavými detaily. Nosit je budou hráči jako Dele Alli, Mesut Ozil nebo Paul Pogba. Pokud budete mít o kopačky zájem, určitě mrkněte na recenzi adidas Predator 18+.

Koupit kopačky

Adidas Nemeziz 17+ 360 Agility Deadly Strike pack

Adidas deadly strike pack nemeziz 17+

Krásnou zelenkavou barvu kopaček adidas Nemeziz 17+ 360 Agility najdeme na nohách hráčů jako Jesse Lingard nebo Roberto Firmino. Novou barvu dostanou také kopačky z kolekce adidas Nemeziz Messi.

Koupit kopačky

Adidas X 17+ 360 Speed Deadly Strike pack

Adidas deadly strike pack X 17+

Rychlostní silo adidas X17 představuje svůj top model X17+ Purespeed v zelenkavé barvě s modrými detaily a obouvat je budou hráči jako Luis Suárez, Gabriel Jesus nebo Mo Salah. Celou recenzi kopaček najdete tady.

Koupit kopačky

Adidas Copa 18 Deadly Strike pack

Adidas deadly strike pack copa 18

Kombinace výrazné modré barvy se zelenkavou barvou v zadní části kopaček najdeme na kopačkách adidas Copa 18. Jako jediné kopačky adidas je nenajdeme na nohách žádného profesionálního hráče.

Koupit kopačky

zdroj obrázků: soccerbible.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Můžu ti nějak pomoct nebo mi chceš něco říct?

      komentář

      Topkopačky