Jaké novinky přinesl poslední měsíc roku 2017

Prosincové novinky ze světa fotbalových přezuvek. Krátký a stručný souhrn. Jdeme na to.

Ronaldo a jeho 5. triumf ve zlatém míči

CR7 kopačky

Cristiano Ronaldo letos získal svůj už 5. zlatý míč a dotáhl se tak na svého největšího konkurenta v této soutěži Messiho. Speciálně k této příležitosti pro něj firma Nike připravila dárek v podobě kopaček Nike Mercurial Superfly V CR7 SE Quinto Triunfo.

Kopačky se po technické stránce ničím neliší od klasických kopaček Superfly V. Jedinou změnou je tak pouze design a fakt, že kopačky jsou jen v limitované edici 1000 párů.

Na kopačkách najdeme kombinaci zlaté a šedé barvy. Logo CR7 na patě společně s nápisem Quinto Triunfo, což v překladu znamená pátý triumf.

Neymarovy kopačky Puro Fenomeno

Svoje “nové” kopačky představil také Neymar. Kopačky Nike Mercurial Vapor XI Puro fenomeno NJR představují dvě fotbalové hvězdy a dva důležité milníky ve fotbalové historii. Víc o těhlech kopačkách najdeš v samostatném článku tady.

kopačky Nike Mercurial Vapor XI Neymar Puro fenomeno

Puma Future – jedinečný systém zavazování kopaček

novinky puma_future_18_1_netfit_1

Firma Puma představila nové kopačky Puma Future 18.1 Netfit. Unikátnost je hlavně v jejich zcela ojedinělé technologii zavazování. Na svršku kopačky je připevněna jakási pavučina s očkami (NETFIT) a tkaničky je možné provléknout skrze kteroukoliv dírku v téhle pavučině.

Kopačky je možné pomocí tkaniček přitáhnout nebo povolit zcela podle vlastních představ. Můžete vytvářet jakékoliv kombinace a design zavazování. Pokud máte široká nebo naopak úzká chodidla, je to jedno. Tahle vychytávka by měla zajistit, že si každý najde ten svůj správný fit.

Kopačky nabízí pohodlnou evoknit ponožku s upraveným střihem u kotníků. Dále zcela novou RAPIDAGILITY podešev vyrobenou ze superlehkého PEBAX materiálu a s mixem kónických (kuželovitých) a čepelovitých špuntů (kolíků).

Celkově hodně zajímavý koncept, uvidíme, jak se chytne.

Sergio Ramos a jeho nové kopačky “Srdce a krev”

Mezi další čerstvé novinky patří kopačky Nike Tiempo Legend VII “Corazón y Sangre” (srdce a krev). Jsou to úplně první kopačky věnované speciálně tomuto hráči. Do oběhu půjde pouze 4000 párů, takže jde pouze o limitovanou edici. Kopačky jsou v barevné kombinaci bílá – černá – červená – zlatá a vypadají perfektně. Ramos se tak stal vedle Ronaldinha, Tottiho a Pirla dalším hráčem, který má své vlastní kopačky Nike Tiempo Legend.

Novinky Nike Tiempo Legend VII Sergio Ramos

Kopačky se po technické stránce ničím neliší od běžných kopaček Nike Tiempo Legend VII, které jsou dostání v obchodech.

Pantofola d´Oro Superleggera

Zatím poslední a čerstvou novinkou jsou nové kopačky Pantofola d´Oro Superleggera. U nás trochu méně známá a neprávem opomíjená značka, která ovšem nabízí prvotřídní kopačky co do kvality použitých materiálů a zpracování. Kopačky jsou vyráběny ručně a mají vždy jakýsi retro nádech.

Novinky Pantofola d´Ora Superleggera

Kopačky Superleggera jsou, jak je u u značky Pantofola d´Oro dobrým zvykem, z nejkvalitnější klokaní kůže. Ale vykulenej jsem byl hlavně z toho, že kopačky váží neuvěřitelných 180 gramů, což je na kožené kopačky naprostá bomba. Mimochodem Superleggera znamá v italštině superlehký, takže už jsme doma.

Všechny materiály použité na kopačce pocházejí přímo z Itálie, kde firma sídlí. Takhle kvalitní, ručně vyráběné a přitom lehké kožené kopačky jsou v době pletených a syntetických kopaček naprosto unikátní. Klobouk dolu.

Tak to je zatím vše, užívejte svátků 😉

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo