adidas představila X Crazyfast Messi ‘Las Estrellas’

Aktualizováno 7. 9. 2023

Krátce po uvedení kopaček „Infinito“ přidala adidas do Messiho katalogu další působivé kopačky. X Crazyfast Messi „Las Estrellas“ jsou kopačky se speciálním designem, které oslavují Messiho triumf na mistrovství světa v roce 2022 s Argentinou.

My obyčejní smrtelníci často toužíme po tom, abychom viděli filmové, hudební nebo sportovní hvězdy naživo. Zdá se ale, že všechny tyhle hvězdy zase touží po tom, aby viděly naživo jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob. Lionela Messiho.

Na zápas Los Angeles FC vs Inter Miami se jich přišlo na Messiho podívat tolik, že je člověk na prstech nespočítal.

hvězdy na fotbale

Messi je momentálně v Americe hvězda číslo jedna a adidas mu krátce po uvedení jeho kolekce Infinito připravila další chutný kousek.

Kopačky adidas X Crazyfast Messi Las Estrellas

Kopačky adidas X Crazyfast Messi Las Estrellas oslavují Messiho zlatou jízdu s Argentinou na Mistrovství světa ve fotbale 2022. Na Mistrovství světa obouval Messi kopačky adidas X Speedportal Leyenda, které se teď staly předlohou pro novou edici.

Mesiho kopačky MS v Kataru

Nová edice Las Estrellas (v překladu hvězdy) je vyvedená v národních barvách Argentiny (modré a bílé) a všechno doplňuje zlatá, která připomíná zlatou medaily.

messi las estrellas kopačky

Zajímavé jsou i symboly na patě. Tam najdeme tři hvězdy, které připomínají tři argentinské zlaté medaile z Mistrovství světa ve fotbale (1978, 1986 a 2022). Messiho logo. Obrázek kozy (GOAT, zkratka Greatest Of All Time – nejlepší v historii). Messiho číslo 10 a znak adidas.

las estrellas kopačky

Podrážka je pochromovaná a nádherně přechází ze zlatožluté do mléčně bílé. Z technického hlediska jsou kopačky Adidas Messi Las Estrellas stejné jako standardní kopačky Adidas X Crazyfast.

kopačky Messi

Limitovaná edice kopaček Adidas Messi ‘Las Estrellas’ 2023 je rozhodně cennou trofejí. Není známo, kolik párů je v oběhu, ale je víc než jasný, že se po nich zapráší. Sběratelé si na nich smlsnou. První kopačky Adidas Messi Leyenda z Mistrovství světa 2022 jsou dnes jedny z nejžádanějších fotbalových kopaček, které kdy byly vydány – jejich tržní cena je víc jak 1000 EUR.

Messi zatím nosí nedávno vydané kopačky z edice Infinito, ale očekává se, že v nadcházejících zápasech Argentiny proti Ekvádoru a Bolívii přejde na novou edice Las Estrellas.

Kromě pánského modelu se dají sehnat i v dětském provedení zde.

DO OBCHODU →

Ohodnoť článek.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 26

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Truny
Truny

Od roku 2016 pro vás sleduju, co se kde šustne ve světe fotbalových kopaček. Mějte přehled a neztrácejte zbytečně čas. Novinky, recenze, tipy, zajímavosti.

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo