Messi má novou kolekci s názvem Infinito

Messi v Miami válí. Ve svém posledním zápase proti Filadelfii Union přidal už svůj devátý gól v šestém zápase. Dopomohly mu k tomu i jeho kopačky adidas X Crazyfast z nové kolekce s názvem Infinito Messi.

V posledním zápase Ligového poháru proti Filadelfii Union pomohl Messi přilákat do Subaru Parku rekordní počet 19 778 diváků, a i díky jeho gólu vyhrálo Miami jasně 4:1.

Je vidět, že Messiho fotbal v Miami zase baví a Miami se jeho přítomnost náramně vyplácí. Z klubu, který se potácel na chvostu tabulky, je rázem nezastavitelná mašina, která došla až do finále Ligového poháru.

Messiho kopačky

Pokud vyhrají i finále, zajistí si nejen finanční odměnu 2 miliony dolarů, ale i přímý postup do Ligy mistrů CONCACAF (obdoba evropské Ligy mistrů), odkud si pak mohou otevřít dveře i na Mistrovství světa klubů.

Humbuk kolem Messiho přestupu do Interu Miami neutichá, což je dáno i tím, že je prostě nezastavitelný. Jestli si právě teď nějaký hráč zaslouží boty s vlastní kolekcí, pak je to právě Messi. V adidas to dobře ví, a proto mu připravili jeho vlastní nejnovější edici kopaček X Crazyfast – Infinito Messi.

Kolekce adidas Infinito Messi X Crazyfast přichází v barevném provedení stříbrná/modrá/černá a odkazuje na Messiho argentinské kořeny.

adidas Infinito Messi

Lionel Messi nosí momentálně model kopaček adidas X Crazyfast.1 a právě tenhle model bude dostupný i v novém barevném provedení. Stejný model bude na trhu i v dětském provedení. Celou kolekci pak doplní ještě levnější modely z třetí třídy.

Zkus taky:
Adidas X Crazyfast.1 [RECENZE] – zlepšení po všech stránkách

zdroj videa: prodirectsoccer.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.7 / 5. Hlasovalo: 13

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo