Nike Mercurial X EA Sports – hravé kopačky

Aktualizováno 3. 9. 2022

Společně s vypuštěním očekávané nové verze oblíbené hry FIFA 17 spojily firmy EA Sports a Nike své síly a vytvořily speciální limitovanou edici kopaček Nike Mercurial X EA Sports.

Nike X EA Sports Mercurial Superfly

Kopačky nabízí kvalitu a zpracování, na které jsme zvyklí u klasických Nike Mercurial Superfly V ve spojení s velmi originálním designem. Tyhle střelky rozhodně nepatří do kategorie „neurazí ani nenadchne“, tyhle jsou už od pohledu nezaměnitelné.

Někdo si je zamiluje, jinému se nebudou líbit ani trochu. Protože je to limitovaná edice, bude vypuštěno všeho všudy pouze 1500 párů, takže tenhle kousek bude opravdovou raritkou a majitelé na ně budou moct být právem pyšní.

kopačka Nike Mercurial X

Vnitřní strana svršku kopačky připomíná klasické kostičkované 16 bitové grafické začátky hry FIFA v 90. letech. Přes šněrování se postupně designově dostává až na vnější část kopačky k současnému vysokému rozlišení, na které jsme u hry zvyklí dnes. Tak nějak by se asi dal zhruba přiblížit vzhled kopačky.

Na ponožkové části kopačky, patě a šněrování je použita oranžová barva, stejně jako v logu firmy EA Sports. Logo EA Sports najdeme i na patě kopačky společně s pořadovým číslem. Pořadové číslo má každý pár v limitované edici, takže každý pár je opravdu jedinečný.

Podrážka vypadá jako skvrna od oleje, ve které se odráží slunce. Hodně povedená. Originální je i krabice od kopaček, vyrobena tak, aby odrážela světlo. Taky povedená. Určitě by nebylo špatné, kdyby všechny firmy pro své speciální limitované edice přicházely i s originálním balením. Naspoled jsme toho byli svědky u krásných kopaček Nike Tiempo Legend 6 Andrea Pirlo.

Vzhledem k tomu, že se jedná o limitovanou edici, dá se předpokládat, že se po nich zapráší. Nabídnout by je měly přední české fotbalové speciálky jako Sportfotbal nebo 11teamsport.

Zkus taky:
GPS vesta na fotbal – jak funguje a vyplatí se?

Pokud na ně máte zálusk, doporučuji neváhat, tohle bude opravdu rychlovka!

 

Zdroj obrázků: Nike.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 49

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo