Nike Mercurial X EA Sports

Společně s vypuštěním očekávané nové verze oblíbené hry FIFA 17 spojily firmy EA Sports a Nike své síly a vytvořily speciální limitovanou edici kopaček Nike Mercurial X EA Sports. Kopačky nabízí kvalitu a zpracování, na které jsme zvyklí u klasických Nike Mercurial Superfly V ve spojení s velmi originálním designem. Kopačky rozhodně nepatří do kategorie “neurazí ani nenadchne”, tyhle jsou už od pohledu nezaměnitelné. Někdo si je zamiluje, jinému se nebudou líbit ani trochu. Protože je to limitovaná edice, bude vypuštěno všeho všudy pouze 1500 párů, takže tenhle kousek bude opravdovou raritkou a majitelé na ně budou moct být právem pyšní.

kopačka Nike Mercurial X

Vnitřní strana svršku kopačky připomíná 16 bitové grafické začátky hry FIFA v 90. letech a přes šněrování se postupně designově dostává až na vnější část kopačky k současnému vysokému rozlišení, na které jsme u hry zvyklí dnes. Tak nějak by se asi dal zhruba přiblížit vzhled kopačky. Na ponožkové části kopačky, patě a šněrování je použita oranžová barva, stejně jako v logu firmy EA Sports. Logo EA Sports najdeme mimo jiné na patě kopačky společně s pořadovým číslem, které má každý pár v limitované edici, takže každý pár je jedinečný.
Podrážka vypadá jako skvrna od oleje, ve které se odráží slunce. Hodně povedená. Originální je i krabice od kopaček, vyrobena tak, aby odrážela světlo. Taky povedená. Určitě by nebylo špatné, kdyby všechny firmy pro své speciální limitované edice přicházely i s originálním balením, jako jsme toho byli naposledy svědky třeba u Nike Tiempo Legend 6 Andrea Pirlo.

(Zdroj: Heureka.cz)
Kopačky Nike Mercurial X EA Sports se začnou prodávat v pondělí 26.9.2016 a vzhledem k tomu, že bude oficiálně vypuštěno jen 1500 párů, není šance na jejich získání moc velká. Malou útěchou pro nás tak může být fakt, že se kopačky objeví i v samotné hře, takže v nich budeme moct alespoň zapařit.

Zdroj obrázků: Nike.com

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *