Kopačky Nike Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery na scéně

Mercurial Superfly 5 CR7 – Discovery jsou kopačky tématicky věnované dalšímu úseku z fotbalové kariéry Cristiana Ronalda. Už samotný název Discovery – objevení – napovídá, čemu se budou věnovat tentokrát.

Nike Mercurial Superfly 5 CR7 – Discovery

Cristiano Ronaldo – muž, který je podle časopisu Forbes nejpopulárnějším sportovcem na sociálních sítích a podle serveru ESPN nejslavnějším sportovcem současnosti, zažívá další skvělý rok ve své bohaté fotbalové kariéře.

Není proto ani moc překvapením, že s ním firma Nike, se kterou spolupracuje už od roku 2003, letos prodloužila smlouvu. Firma Nike by samozřejmě byla sama proti sobě, kdyby se nesnažila z této spolupráce vytěžit maximum. Pro všechny fanoušky a hráče tak připravila další kopačky z kolekce Cristiana Ronalda s názvem Nike Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery (objevení).

Proč objevení?

Ve věku 18 let sehrál Cristiano Ronaldo za svůj klub Sporting Lisabon přátelské utkání s věhlasným anglickým klubem Manchester United. V utkání se přímo podílel na dvou gólech a svým výkonem naprosto ohromil nejen hráče Manchesteru, ale také jejich trenéra Alexe Fergusona.

Byl to pro Cristiana poslední zápas v barvách lisabonského celku, protože se už za pár dnů stěhoval do anglické Premier League. Kam? Právě do týmu z Machesteru za úctyhodných 12 milionů liber. Tato částka se stala nejvyšší, kterou kdy za teenagera kdokoliv kdy zaplatil.

V kariéře Cristiana Ronalda byl tento přestup naprosto klíčový a proto jsou nové kopačky Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery věnovány právě této události. Tomuto objevu.

https://www.youtube.com/watch?v=QCeGoaaTNsg

Jaké jsou kopačky Superfly V CR7

Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Discovery se po technické stránce neliší od klasických kopaček Mercurial Superfly 5. Rozdílný je pouze design, který je celý věnován zmiňovanému klíčovému momentu.

Barevně připomínají kopačky klubové barvy Sportingu Lisabon (tmavě zelená a žlutá) v modernějším provedení s drobnými detaily – žluté tečky na tkaničkách atd. Na boku kopaček je logo CR7, na patě datum památného zápasu 6.8.2003 a uvnitř kopačky náčrt stadionu, na kterém se zápas odehrál (Estádio José Alvalade).

Kopačky Nike Mercurial Superfly 5 CR7 jsou dostupné v FG verzi, SG verzi a také jako sálovky (Nike Mercurialx Proximo CR7 Discovery).

Společně s modelem Superfly jsou připraveny ve stejném barevném provedení také modely Mercurial Veloce, Victory a Vapor. Tyto modely jsou o něco levnější a s trochu jinou konstrukcí, ale určitě stojí také za to.

Ošizeni nezůstanou ani nejmladší a nejnovější kopačky Cristiano Ronaldo se dají sehnat i v dětské verzi. Pokud vybíráte kopačky, mohou být teď před Vánoci dětské kopačky CR7 perfektním dárkem.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo