Kopačky Nike Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery na scéně

Mercurial Superfly 5 CR7 – Discovery jsou kopačky tématicky věnované dalšímu úseku z fotbalové kariéry Cristiana Ronalda. Už samotný název Discovery – objevení – napovídá, čemu se budou věnovat tentokrát.

Nike Mercurial Superfly 5 CR7 – Discovery

Cristiano Ronaldo – muž, který je podle časopisu Forbes nejpopulárnějším sportovcem na sociálních sítích a podle serveru ESPN nejslavnějším sportovcem současnosti, zažívá další skvělý rok ve své bohaté fotbalové kariéře.

Není proto ani moc překvapením, že s ním firma Nike, se kterou spolupracuje už od roku 2003, letos prodloužila smlouvu. Firma Nike by samozřejmě byla sama proti sobě, kdyby se nesnažila z této spolupráce vytěžit maximum. Pro všechny fanoušky a hráče tak připravila další kopačky z kolekce Cristiana Ronalda s názvem Nike Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery (objevení).

Proč objevení?

Ve věku 18 let sehrál Cristiano Ronaldo za svůj klub Sporting Lisabon přátelské utkání s věhlasným anglickým klubem Manchester United. V utkání se přímo podílel na dvou gólech a svým výkonem naprosto ohromil nejen hráče Manchesteru, ale také jejich trenéra Alexe Fergusona.

Byl to pro Cristiana poslední zápas v barvách lisabonského celku, protože se už za pár dnů stěhoval do anglické Premier League. Kam? Právě do týmu z Machesteru za úctyhodných 12 milionů liber. Tato částka se stala nejvyšší, kterou kdy za teenagera kdokoliv kdy zaplatil.

V kariéře Cristiana Ronalda byl tento přestup naprosto klíčový a proto jsou nové kopačky Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery věnovány právě této události. Tomuto objevu.

Jaké jsou kopačky Superfly V CR7

Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Discovery se po technické stránce neliší od klasických kopaček Mercurial Superfly 5. Rozdílný je pouze design, který je celý věnován zmiňovanému klíčovému momentu.

Zkus taky:
Nové New Balance Furon 2.0 blackout / whiteout

Barevně připomínají kopačky klubové barvy Sportingu Lisabon (tmavě zelená a žlutá) v modernějším provedení s drobnými detaily – žluté tečky na tkaničkách atd. Na boku kopaček je logo CR7, na patě datum památného zápasu 6.8.2003 a uvnitř kopačky náčrt stadionu, na kterém se zápas odehrál (Estádio José Alvalade).

Kopačky Nike Mercurial Superfly 5 CR7 jsou dostupné v FG verzi, SG verzi a také jako sálovky (Nike Mercurialx Proximo CR7 Discovery).

Společně s modelem Superfly jsou připraveny ve stejném barevném provedení také modely Mercurial Veloce, Victory a Vapor. Tyto modely jsou o něco levnější a s trochu jinou konstrukcí, ale určitě stojí také za to.

Ošizeni nezůstanou ani nejmladší a nejnovější kopačky Cristiano Ronaldo se dají sehnat i v dětské verzi. Pokud vybíráte kopačky, mohou být teď před Vánoci dětské kopačky CR7 perfektním dárkem.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo