Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Discovery na scéně

Nike Mercurial Superfly 5 CR7 – Discovery

Cristiano Ronaldo – muž, který je podle časopisu Forbes nejpopulárnějším sportovcem na sociálních sítích a podle serveru ESPN nejslavnějším sportovcem současnosti, zažívá další skvělý rok ve své bohaté fotbalové kariéře. Není proto ani moc překvapením, že s ním firma Nike, se kterou spolupracuje už od roku 2003, letos prodloužila smlouvu. Firma Nike by samozřejmě byla sama proti sobě, kdyby se nesnažila z této spolupráce vytěžit maximum a tak pro všechny fanoušky a hráče připravila další kopačky z kolekce Cristiana Ronalda s názvem Nike Mercurial Superfly V CR7 Discovery (objevení).

superfly-cr7-discovery

Proč objevení?

Ve věku 18 let sehrál Cristiano Ronaldo za svůj klub Sporting Lisabon přátelské utkání s věhlasným anglickým klubem Manchester United. V utkání se přímo podílel na dvou gólech a svým výkonem naprosto ohromil nejen hráče Manchesteru, ale také jejich trenéra, kterým nebyl nikdo jiný než Alex Ferguson. Byl to pro Cristiana poslední zápas v barvách lisabonského celku, protože se již za pár dnů stěhoval do anglické Premier League právě do týmu z Machesteru za úctyhodných 12 milionů liber a tato částka se stala nejvyšší, kterou kdy za teenagera kdokoliv zaplatil. V kariéře Cristiana Ronalda byl tento přestup naprosto klíčový a proto jsou nové kopačky Mercurial Superfly 5 CR7 Discovery věnovány právě této události – tomuto objevu.

 

Jaké jsou kopačky Superfly V CR7

Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 Discovery se po technické stránce neliší od klasických kopaček Mercurial Superfly V, ale design je celý věnován zmiňovanému klíčovému momentu. Barevně připomínají klubové barvy Sportingu Lisabon – tmavě zelená a žlutá – v modernějším provedení, s drobnými detaily – žluté tečky na tkaničkách atd. Konečně, na obrázcích je to vidět nejlépe. Na boku kopaček je logo CR7, na patě datum památného zápasu 6.8.2003 a uvnitř kopačky náčrt stadionu, na kterém se zápas odehrál (Estádio José Alvalade).

Kopačky Nike Mercurial Superfly V CR7 jsou dostupné v FG verzi, SG verzi a také jako sálovky (Nike Mercurialx Proximo CR7 Discovery). Společně s modelem Superfly jsou připraveny ve stejném barevném provedení také modely Mercurial Veloce, Victory a Vapor. Tyto modely jsou o něco levnější a s trochu jinou kontrukcí, ale určitě stojí také za to. Ošizeny nezůstanou ani nejmladší a nejnovější kopačky Cristiano Ronaldo se dají sehnat i v dětské verzi. Nyní před Vánoci mohou být dětské kopačky CR7 perfektním dárkem.

 

 

A pokud máte kolem sebe někoho, kdo má Cristiana Ronalda rád a chtěli byste mu udělat radost i něčím jiným, zkuste mrknout i na další tipy na dárky jako například spodní prádlo a ponožky ze Zootu , to samé z obchodu Bibloo.cz a nebo třeba plakát CR7 na zeď. Možností je kopec.

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *