Adidas Camo Pack – nová maskovaná kolekce kopaček

Adidas Camo Pack je nová limitovaná edice kopaček řady Adidas ACE 17 a Adidas X16 v hodně zajímavém maskáčovém provedení.

Adidas Camo Pack – představení

V Nike i adidas si asi řekli, že se tím v novém roce nebudou moc mazat a chrlí na nás jeden nový model za druhým. A když už ne nový model, tak aspoň nějaký upravený stávající. Jinou barvičku. Jinej materiál. Kde si co si.

Adidas Camo Pack

V Nike sází hlavně na jejich novinku Nike Hypervenom Phantom 3 a její už v pořadí druhou modifikaci v posledních dvou měsících od vydání první verze.

V adidas nechtějí zůstat pozadu a tak vypustili do éteru novou limitovanou kolekci kopaček adidas Camo Pack.

Camo Counter Strike

Jak už název napovídá, nová kolekce má CAMO – CAMOUFLAGE – MASKÁČOVÝ design s bílými, stříbrnými a šedými barvami. Nejedno srdíčko Counter Strike pařana nad tou krásou zaplesá. Design je hodně svěží. V tomhle barevném provedení je to zase něco nového, netradičního a podle mě se to hodně povedlo.

V kolekci Adidas Camo Pack jsou zastoupeny kopačky řady Adidas ACE 17 a Adidas X 16, takže vybírat je z čeho. Nejvíc nakopnutý jsou samozřejmě top modely Adidas ACE 17+ Purecontrol a Adidas X 16+ Purechaos. Ale i ostatní modely z jedné nebo druhé řady vypadají parádně.

Protože je to limitovaná edice, tak je jasný, že jsou kopačky omezeny počtem a až se vyprodají, tak už nebudou. Nikdy. Jestli si chcete jedny tyhle bomby pořídit, není na co čekat.

Bohužel u nás zatím nikdo kopačky z kolekce adidas Camo Pack nenabízí, takže doporučuju zahraniční UniSport. Pro ty, co si tam koupačky chtějí koupit, jsem sesmolil krátký návod jak nakoupit na Unisporstore.com. Poštovné je do dvou stovek, což je pohoda. Seženete tam všechny dostupné modely z této kolekce a dokonce i dětské kopačky.

Zkus taky:
adidas doplnila novou generaci F50 nejvyšším modelem F50+

Všechny dostupné kopačky najdete zde. Kdybyste cokoliv potřebovali, stačí napsat.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo