Nike Revolution Pack – nová limitovaná edice kopaček

Nike Revolution Pack je nová kolekce retro modelů vesměs ikonických bot firmy Nike, mezi kterými našly své místo i kopačky. Které a jak vypadají? Podívejte se sami.

Nike Revolution Pack – o co tady jde?

Tlumení Air je neodmyslitelnou součástí bot Nike od chvíle, kdy bylo poprvé představeno v roce 1979 v modelu Air Tailwind. Během prvních osmi let bylo tohle tlumení spíš cítit než vidět. Až v roce 1987 se díky technologii Air Max stalo viditelným, a tím odstartovalo revoluci. Dnes již ikonická Air Max bublina rychle přestala být výsadou běžeckých bot a rozšířila se i do basketbalové, tréninkové a tenisové obuvi.

Na nejlepší modely tenisek Air Max v historii můžete mrknout ve videu.

Ani po 30 letech se Air Max nepřestává vyvíjet. 26. března 2017 se slaví Air Max Day a připomíná se 30. výročí boty Air Max 1, která posunula inovaci Air na nový level. Na oslavu představí firma Nike během měsíce března směs retro modelů, přepracovaných a inovativních verzí tenisek a mimo jiné také limitovanou edici kopaček Nike Revolution Pack.

Zkus taky:
Jak vybrat kopačky – podrobný návod krok za krokem

V edici Nike Revolution Pack jsou zastoupena všechna současná sila kopaček Nike – Mercurial, Hypervenom, Tiempo i Magista. Každý model je jiný a každý model kopaček přestavuje jeden model tenisek ze slavné éry Nike Air Max.

Tiempo Legend VI

Kopačky Nike Tiempo Legend VI představují v edici tenisky Nike Air Max 1. Mají stejný design jako ikonické sneakers a dokonce i modrý gumový proužek v přední části u prstů nazývaný NikeGrind. Po technické stránce jsou kopačky úplně stejné jako klasický model Tiempo Legend VI s klokaní kůží na svršku a vnitřní konstrukcí, která umožňuje kopačkám mít jen minimum švů.

Nike Tiempo Legend VI Revolution Pack

Mercurial Superfly V

Kopačky Nike Mercurial Superfly V s designem inspirujícím se v teniskách Air Max 90. Kromě pozměněného designu jsou kopačky z technického hlediska opět stejné jako klasický model Superfly V.

Nike Mercurial Superfly V Revolution Pack

Hypervenom Phantom 3

Inspirující se v modelu tenisek Nike Air Max 95. Provedení stejné jako klasický model Hypervenom 3.

Nike Hypervenom Phantom 3 Revolution Pack

Magista Obra II

Předlohou byly tenisky Nike Air Max 97. Kopačky mají velmi podobný design i s reflexními vlnkami po stranách.

Magista Obra 2 Nike Revolution Pack

zdroj obrázků: nike.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení 0 / 5. Hlasovalo: 0

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo