Nová limitovaná edice kopaček Nike Revolution Pack

Tlumení Air je neodmyslitelnou součástí bot Nike od chvíle, kdy bylo poprvé představeno v roce 1979 v modelu Air Tailwind. Během prvních osmi let bylo tohle tlumení spíš cítit než vidět. Až v roce 1987 se díky technologii Air Max stalo viditelným, a tím odstartovalo revoluci. Dnes již ikonická Air Max bublina rychle přestala být výsadou běžeckých bot a rozšířila se i do basketbalové, tréninkové a tenisové obuvi.

Na nejlepší modely tenisek Air Max v historii můžete mrknout ve videu.

Ani po 30 letech se Air Max nepřestává vyvíjet. 26. března 2017 se slaví Air Max Day a připomíná se 30. výročí boty Air Max 1, která posunula inovaci Air na nový level. Na oslavu představí firma Nike během měsíce března směs retro modelů, přepracovaných a inovativních verzí tenisek a mimo jiné také limitovanou edici kopaček Nike Revolution Pack.

V edici Nike Revolution Pack jsou zastoupena všechna současná sila kopaček Nike – Mercurial, Hypervenom, Tiempo i Magista. Každý model je jiný a každý model kopaček přestavuje jeden model tenisek ze slavné éry Nike Air Max.

 

Tiempo Legend VI Nike Revolution Pack

Kopačky Nike Tiempo Legend VI představují v edici tenisky Nike Air Max 1. Mají stejný design jako ikonické sneakers a dokonce i modrý gumový proužek v přední části u prstů nazývaný NikeGrind. Po technické stránce jsou kopačky úplně stejné jako klasický model Tiempo Legend VI s klokaní kůží na svršku a vnitřní konstrukcí, která umožňuje kopačkám mít jen minimum švů.

 

Nike Tiempo Legend VI Revolution Pack

 

Mercurial Superfly V Nike Revolution Pack

Kopačky Nike Mercurial Superfly V s designem inspirujícím se v teniskách Air Max 90. Kromě pozměněného designu jsou kopačky z technického hlediska opět stejné jako klasický model Superfly V.

 

Nike Mercurial Superfly V Revolution Pack

 

 

Hypervenom Phantom 3 Nike Revolution Pack

Inspirující se v modelu tenisek Nike Air Max 95. Provedení stejné jako klasický model Hypervenom 3.

 

Nike Hypervenom Phantom 3 Revolution Pack

 

Magista Obra II Nike Revolution Pack

Předlohou byly tenisky Nike Air Max 97. Kopačky mají velmi podobný design i s reflexními vlnkami po stranách.

 

Magista Obra 2 Nike Revolution Pack

 

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *