Nike X EA Sports Hypervenom 3 a FIFA 18

Vydání jedné z nejoblíbenějších sportovních her – fotbalové FIFA 18 je za dveřmi a firma Nike k této příležitosti představí limitovanou edici kopaček s názvem Nike X EA Sports Hypervenom 3.

Nike X EA Sports Hypervenom 3

Stejně jako minulý rok i letos firma Nike ve spolupráci s firmou EA Sports představí limitovanou edici svých kopaček při příležitosti vydání nového kousku oblíbené hry FIFA 18. Zatímco minulý rok jsme mohli obout kopačky Mercurial X, letos to budou kopačky Hypervenom X. Konkrétně kopačky Hypervenom 3.

Limitovaná edice bude omezena počtem 3000 párů v dospělích velikostech a 1000 párů v dětských velikostech. Pokud máš o kopky zájem, rozhodně bych na nic nečekal. Je dost pravděpodobné, že se po nich zapráší stejně rychle jako minulý rok.

Grafické provedení svršku kopačky je inspirováno technologií Real Player Motion, která byla poprvé použita právě při tvorbě nového vydaní hry FIFA 18. Technologie přenáší reálná data o pohybu jednotlivých hráčů do samotné hry.

Pohyby samotných hráčů ve hře tak mnohem víc odpovídají jejich skutečným pohybům na hřišti a hra tak vypadá mnohem “živější”. Zahrávání přímáků Cristianem Ronaldem, který je mimochodem tváří FIFA 18, tak bude vypadat skoro úplně stejně jako v reálu (i v Reálu).

Tahle speciální grafická úprava pokrývá hlavně přední – střeleckou zónu na kopačce v místě, kde je také reflexní znak Nike. Na patě pak najdeme reflexní znak EA Sports, který se objevuje i na vložce v kopačce a na tkaničkách. Celkově povedený vzhled ještě dotváří perfektně vypadající barevná podrážka.

Kopačky budou samozřejmě také součástí samotné hry FIFA 18, kde je bude obouvat například Edinson Cavani, a která se objeví na trhu už 21. září. Samotné kopačky Nike X EA Sports Hypervenom 3 budou následovat o několik dnů později 25. září 2017. Součástí bude také stylová krabice a tradiční vak na kopačky. Oboje designově vyladěné s kopačkami. Takže se připravte!

Zdroj obrázků: Nike.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo