Pyro Storm pack – nová kolekce kopaček Adidas

Další designově hodně povedená kolekce kopaček Adidas s názvem Pyro Storm Pack je na trhu. V balíčku najdeme jako vždy ty nejlepší top modely ze všech sil Adidas. Konkrétně kopačky Adidas Nemeziz 17+ 360 Agility, Adidas X 17+ Purespeed, Adidas ACE 17+ Purecontrol a kopačky Adidas Copa 17.1.

Kopačky se sice po technické stránce ničím neliší od jiných barevných variant, ale designově vypadají výborně. Nemyslíte?  K dostání jsou a budou samozřejmě i nižší a levnější modely z jednotlivých sil, takže si vybere každý dle libosti.

 

Adidas X 17+ Purespeed Pyro Storm

Vzbuzují po právu nejvíce pozornosti, protože patří z celého balíčku opravdu k tomu nejpovedenějšímu. Nosit je budou hvězdy jako Luis Suarez, Gareth Bale nebo Gabriel Jesus.

Adidas X 17+ Purespeed pyro storm pack

 

 

Adidas ACE 17+ Purecontrol Pyro Storm

Z celé kolekce svým designem asi nejvíce nápadné kopačky, které budou obouvat například Dele Alli, Mesut Ozil nebo Paul Pogba.

Adidas ACE 17+ Purecontrol Pyro Storm pack

 

 

Adidas Nemeziz 17+ 360 Agility Pyro Storm

Do kopaček Adidas Nemeziz Pyro Storm se již začali obovout fotbalisté Julian Draxler, Roberto Firmino nebo Jesse Lingard. Možná si říkáte, proč mezi nimi chybí Messi, který je hlavní tváří celého sila Nemeziz. Messi totiž v nejbližších dostane svou vlastní podobu kopaček Nemeziz s vlastním designem Pyro Storm.

Adidas Nemeziz 17+ 360 Agility pyro storm pack

 

 

Adidas Copa 17.1 Pyro Storm

A konečně poslední silo Adidas Copa. Kopačky z tohoto sila neobouvají žádní profesionálové, takže možná čekají právě na tebe!

Adidas Copa 17.1 Pyro Storm Pack

 
Které kopačky z kolekce Pyro Storm jsou podle tebe nejlepší? Napiš do komentů.

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Kyklop Kyklop napsal:

    X 17+ Purespeed jednoznačně nejlepší! ale ACE taky nevypadaj špatně 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *