Pyro Storm pack – nová kolekce kopaček adidas

Pyro Storm pack je další designově povedená kolekce kopaček adidas. V balíčku najdeme jako vždy ty nejlepší top modely ze všech sil adidas. Konkrétně kopačky adidas Nemeziz 17+ 360 Agility, adidas X 17+ Purespeed, adidas ACE 17+ Purecontrol a kopačky adidas Copa 17.1.

Kopačky se sice po technické stránce ničím neliší od jiných barevných variant, ale designově vypadají výborně. Nemyslíte?  K dostání jsou a budou samozřejmě i nižší a levnější modely z jednotlivých sil, takže si vybere každý dle libosti.

Adidas X 17+ Purespeed

Vzbuzují po právu nejvíce pozornosti, protože patří z celého balíčku opravdu k tomu nejpovedenějšímu (recenze). Nosit je budou hvězdy jako Luis Suarez, Gareth Bale nebo Gabriel Jesus.

Adidas X 17+ Purespeed pyro storm pack

Adidas ACE 17+ Purecontrol

Z celé kolekce svým designem asi nejvíce nápadné kopačky, které budou obouvat například Dele Alli, Mesut Ozil nebo Paul Pogba.

Adidas ACE 17+ Purecontrol Pyro Storm pack

Adidas Nemeziz 17+ 360 Agility

Do kopaček adidas Nemeziz Pyro Storm se již začali obovout fotbalisté Julian Draxler, Roberto Firmino nebo Jesse Lingard. Možná si říkáte, proč mezi nimi chybí Messi, který je hlavní tváří celého sila Nemeziz. Messi totiž v nejbližších dostane svou vlastní podobu kopaček Nemeziz s vlastním designem Pyro Storm.

Adidas Nemeziz 17+ 360 Agility pyro storm pack

Adidas Copa 17.1

A konečně poslední silo adidas Copa. Kopačky z tohoto sila neobouvají žádní profesionálové, takže možná čekají právě na tebe!

Adidas Copa 17.1 Pyro Storm Pack

 
Které kopačky z kolekce Pyro Storm jsou podle tebe nejlepší? Napiš do komentů.

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

1 komentář
  1. X 17+ Purespeed jednoznačně nejlepší! ale ACE taky nevypadaj špatně 🙂

komentář

Topkopačky
Logo