Nightstrike Pack 2024 – to nejlepší od adidas v černém

Edice adidas Nightstrike Pack 2024 představuje ty nejlepší kopačky adidas v černé barvě.

Minulý týden představila adidas edici Pearlised Pack, ve které jsou všechny nejlepší modely kopaček adidas v čistě bílé barvě. Teď přichází na řadu edice Nightstrike Pack 2024, ve které jsou kopačky pro změnu v černé barvě.

Černá edice adidas Nightstrike Pack se poprvé objevila minulý rok v červnu 2023. Byly v ní modely kopaček Copa Pure, Predator Accuracy a X Crazyfast. Potom přišla na trh v říjnu nová generace kopaček Copa Pure 2 a letos v lednu oficiálně i nová generace kopaček adidas Predator 24.

V adidas se proto rozhodli, že musí černou edici Nightstrike Pack z minulého roku aktualizovat a zařadit do ní kopačky z nových generací. A tak i udělali. Aktuálně jsou v nové edici Nightstrike Pack 2024 modely Copa Pure 2, Predator 24 a z předchozího balíčku Nightstrike Pack 2023 se sem přesunuly i kopačky X Crazyfast.

adidas Predator 24

Tahounem aktualizované edice jsou kopačky z nové generace Predator 24. Celé v černé barvě s drobnými tmavě šedými detaily. V edice se představují tři nejvyšší modely Predator 24 – model s tkaničkami a převislým jazykem, model bez tkaniček a klasický model s tkaničkami a klasickým jazykem. Dostupné budou postupně i modely z nižších tříd.

Predator 24 Black Pack
Predator 24 Black Pack

Nejlehčí generace kopaček adidas Predator v dlouhé 30leté historii. Lehoučký syntetický materiál Hybridtouch 2.0 na svršku nabízí zvláštní pohodlný semišový pocit a přizpůsobivost kůže.

adidas Predator 24 fold over tongue
adidas Predator 24 laceless black

Vylepšená podrážka Controlframe 2.0 je zase o něco lehčí. A nechybí ani přepracované ikonické výstupky Strikeskin na svršku, které člověk ocení při kontaktu s míčem.

kopačky adidas predator 24 nightstrike pack 2024
kopačky adidas predator 24 nightstrike pack 2024

Copa Pure 2 a X Crazyfast

Součástí edice Nighstrike Pack 2024 jsou i modely kopaček z nové generace Copa Pure 2, která je spíš než novou generací lehčím vylepšením té předchozí. Každopádně černá barva kopačkám Copa Pure 2 určitě sluší.

Model adidas X Crazyfast se do nové edice Nighstrike Pack 2024 přesunul z loňské edice Nighstrike Pack 2023. U něj nejsou žádné změny.

Kde koupit kopačky z edice Nightstrike Pack 2024

Některé modely se kvůli opožděným dodávkám dostanou do obchodů až v polovině února.

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. V obchodě si můžeš vybrat z více barevných variant. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
Unisportstore.com
Přední evropská fotbalová speciálka s obrovským množstvím fotbalového vybavení.

Image credit: Prodirectsoccer

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 49

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo