Solar Energy Pack a nová generace Predator 24

Solar Energy Pack je nová barevná edice, ve které jsou všechny tři současné řady kopaček adidas – Predator, Copa a X. Pozornost je ale zaměřena jen jedním směrem. Oficiálně se tady představuje nová generace kopaček adidas Predator 24.

Přelom roku skoro pravidelně přináší nové barevné edice a generace kopaček. Novinky představila Puma, New Balance, Nike a teď už oficiálně i adidas. Přichází edice adias Solar Energy.

Predator 24

Tahákem nové barevné edice adidas Solar Energy je především nová generace kopaček adidas Predator 24.

Predator 24 tři nejvyšší modely

Už je to 30 let, co jsou kopačky Predator na scéně, a adidas proto koncem roku dropla několik limitek (Predator 30, Predstrike), které tohle výročí oslavovaly.

Pomaličku se v nich představovaly kopačky z přicházející nové generace, ale nikdo ještě nevěděl, jestli už je to jejich konečná podoba. Všechno to byly jen takové ochutnávky. Lákadla. Oficiální vypuštění nové generace Predator 24 přichází až teď.

Po modelech Predator Freak, Edge a Accuracy z minulých let se adidas vrací k pojmenovaní generace s číslicí v názvu, která udává rok vydání. Predator 24.

adidas predator 24 elite tongue

Nejnovější generace se vzhledem i celkovým pojetím mnohem víc přibližuje té staré DNA Predátorek z přelomu století. Vrací se převislý jazyk, gumička a v téhle startovní edici i klasické barvy – červená, černá a bílá (Core Black/White/Solar Red) – se žlutými detaly.

predator 2024 převislý jazyk

Adidas mění také pojmenování jednotlivých modelů v řadách. Nově najdeme v každé řadě čtyři třídy podle kvality Elite – Pro – League – Club. Hodně podobné řazení jako má Nike.

adidas Predator 24 detail kopačky

Nejdražší model Predator 24 Elite FT přichází s převislým jazykem. Následují modely Elite LL bez tkaniček a Elite s tkaničkami.

kopačky adidas predator 24 z edice solar energy pack

Nová generace přináší vylepšení svršek Hybridtouch 2.0 – syntetický materiál, který kopíruje přizpůsobivost přírodní kůže.

podrážka adidas predator 24

Novinkou je i vylepšená a lehčí podrážka Controlframe 2.0, která společně s lehkým svrškem dělá z beztkaničkové verze kopaček Predator 24 nejlehčí Predátorky v historii.

adidas Predator 24 podrážka Controlframe 2.0

A co by to bylo za Predatory bez ikonických gumových výstupků na svršku. Ty jsou umístěné v místech, kde se kopačka nejčastěji dostává do kontaktu s míčem při střelbě a přihrávkách.

gumové výstupky na svršku

Technologie se nazývá Strikeskin a zlepšuje přilnavost míče a přesnost střelby. Tohle je to hlavní, o čem Predátory vždycky byly. Žádné jiné kopačky podobný zážitek na míči nenabídnou.

Copa Pure a X Crazyfast

Balíček doplňují modely Copa Pure a X Crazyfast, které kromě barev nepřináší po technické stránce nic nového.

Copa Pure Solar Energy Pack
Copa Pure Solar Energy edice

Copa Pure se v edici Solar Energy představuje v barevné kombinaci bílá/černá/červená (Ivory/Core Black/Solar Red). Základní barvou svršku je bílá s černými a červenými detaily. Podrážka je pak červenobílá.

X Crazyfast Solar Energy pack
X Crazyfast Solar Energy pack

Rychlostní kopačky adidas X Crazyfast jsou v barevné kombinaci žlutá/černá/bílá (Team Solar Yellow/Core Black/White). Základní barvou svršku je žlutá s černými a šedými detaily. Podrážka je červenošedá.

Kde koupit kopačky z edice Solar Energy?

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. V obchodě si můžeš vybrat z více barevných variant. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
Sportfotbal.cz
Česká fotbalová speciálka s mnohaletou tradicí.
Unisportstore.com
Přední evropská fotbalová speciálka s obrovským množstvím fotbalového vybavení.

image credit: prodirectsoccer

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 128

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo