Laser Comfort – kopačky Skechers ve stříbrném kabátě

Laser Comfort je nová edice kopaček Skechers SKX_01 a Razor ve stříbrném (chromovém) provedení se zelenými a černými detaily. Kopačky jsou připravené na nadcházející velké fotbalové akce, které se blíží.

Kopačky Skechers se stále víc dostávají do povědomí fotbalové komunity a není to je tím, že je nosí stále víc profesionálních fotbalistů, ale hlavně tím, že jsou to kvalitní kopačky.

Skechers momentálně nabízí dvě řady kopaček. Lehké rychlostní Skechers Razor a univerzální kopačky SKX_01. Firma vstoupila na trh s kopačkami poměrně nedávno, ale už dropla několik barevných edic.

Zkus taky:
Diamond Ice – luxusní edice kopaček Skechers

Na začátku letošního roku to byla edice Skechers Diamond Ice v luxusní bílé barvě. Teď představuje druhou letošní edici Laser Comfort, ve které vypouští své kopačky v chromově stříbrné barvě se zelenými a černými detaily.

Kopačky z nové edice jsou určené pro nadcházející fotbalové akce EURO 2024 a Copa América 2024. Někteří profesionální hráči, se kterými má firma Skechers podepsané sponzorské smlouvy, už v nich hrají.

Skechers SKX_01 Laser Comfort

SKX_01 jsou takové univerzálky. Nabízí kombinaci pletených a syntetických materiálů, které jsou prodyšné a dobře se přizpůsobí tvaru chodidla. Na svršku mají kopačky drobnou texturu, která zajišťuje lepší a přilnavější kontakt s míčem.

skechers laser comfort kopačky
skechers laser comfort SKX_01

Modely SKX_01 jsou k mání s nízkým i vysokým límcem u kotníků. Přesnost na míči a pohodlný fit, to je vizitka kopaček SKX_01. Hodně se podobají starší generaci kopaček Nike Phantom GT.

skechers laser comfort SKX_01 svršek kopaček
skechers SKX_01 stříbrné

Skechers Razor Laser Comfort

Kontrastem k modelu SKX_01 jsou rychlostní modely Skechers Razor, které mají hladký svršek vyrobený z FitKnit materiálu.

Skechers Razor
Skechers Razor stříbrné

FitKnit materiál je kombinace prodyšného pleteného materiálu v zadní a střední části kopaček a syntetického materiálu podobného kůži v přední části. Rychlost podtrhuje lehoučká karbonová podrážka.

Skechers Razor Laser Comfort
Skechers Razor Laser Comfort

Kde koupit kopačky z nové edice

Kopačky Skechers z nové edice Laser Comfort koupíte ve vybraných obchodech a fotbalových speciálkách.

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. Pro 5% slevu využij slevový kód TOPKOP.
skechers logo png
Skechers.cz
Oficiální stránky výrobce.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.

Image credit: Prodirectsoccer

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.6 / 5. Hlasovalo: 43

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo