Puma Voltage Pack – elektrizující podzimní kolekce

Voltage Pack je nová pozdimní/zimní barevná kolekce kopaček Puma. V balíčku jsou všechny současné řady kopaček Puma Future, Ultra a King.

Nová kolekce přichází v barevné kombinaci žluté, šedé a černé. Kopačky budou obouvat fotbalisté jako Neymar Jr, Kingsley Coman, Ingrid Engen, Julia Grosso, Antony, Jack Grealish nebo Xavi Simons.

Puma Future Voltage Pack

Kopačky Puma Future jsou takové univerzálky od Pumy. Díky speciálnímu pletenému svršku a podpůrným páskám PWRTAPE na bocích mají dostatečně přiléhavý střih, takže kopačky můžete nosit i bez tkaniček. Na svršku je pak drobná 3D textura, která vylepšuje kontakt s míčem.

Nová barevná kolekce nabízí šédý základ se žlutými a černými mišmaš doplňky.

Puma Ultra Voltage Pack

Kopačky Puma Ultra jsou čistě rychlostní kopačky. Díky lehkému svršku ULTRAWEAVE jsou kopačky extrémně lehké. Rychlost podtrhuje hbitě agresivní podrážka.

Nový barevný kabát “Yellow Blaze“ představuje tyhle žihadla ve žlutém základu s bílým znakem na boku, který je černě olemován.

Puma King Voltage Pack

Kopačky Puma King byly ještě donedávna kopačky z čistě přírodní kůže. Časy se mění a Kingy teď na svršku nabízí umělou kůži K-Better, která by podle výrobce měla být v mnoha ohledech lepší než ta přírodní.

Pohodlné a inovativní kopačky od Pumy přichází v nové kolekci v šedém základu s černým znakem na boku a žlutými doplňky.

Kde koupit kopačky z nové edice

Kromě nejvyšších modelů první třídy budou brzy k dostání i nižší modely, a to i na různé druhy povrchů.

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. V obchodě si můžeš vybrat z více barevných variant. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
Unisportstore.com
Přední evropská fotbalová speciálka s obrovským množstvím fotbalového vybavení.

Video credit: Prodirectsport.com

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 4.4 / 5. Hlasovalo: 16

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Štítky:

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo