Nové New Balance Furon 2.0 blackout / whiteout

Firma New Balance připravila pro své fanoušky novinku v podobě bílé a černé verze jejich nedávno vydaných kopaček Furon 2.0 Pro. Vzhledem k tomu, že minulý rok byl podobný počin u první řady kopaček Furon velmi úspěšný, asi to není zas takovým překvapením.

Furon 2.0 – lehkost a prodyšnost

Jejich nejvyšší přidaná hodnota by měla být v rychlosti, kterou poskytnou hráči vzhledem ke své lehkosti a přesnost střelby. Takže zdá se ideální kopačky pro koncové hráče.

Firma New Balance tvrdí, že se nechala inspirovat sprinterskou obuví a některé prvky přenesla i do těchto kopaček. Na kopačkách je mimo jiné použita technologie Fantom Fit. Je to speciálně upravený svršek boty, který se skládá ze dvou spojených materiálů. Lehkého a tenkého syntetického, který tvoří kostru a tlustší syntetické síťoviny.

Svršek boty nemá žádné švy. Celá bota je lehká, výborně prodyšná a přitom dostatečně pevná, odolná i pohodlná. Váha kopaček Furon 2.0 se pohybuje kolem 200 gramů.

Uvidíme, jestli se této novinky dočkáme také u nás. Pro případné zájemce zatím asi nezbývá, než se poohlédnout na zahraničních eshopech. Cena po vydání se pohybuje kolem 5000 Kč.

Zdroj obrázků: Unisportstore.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo