Nové New Balance Furon 2.0 blackout / whiteout

Firma New Balance připravila pro své fanoušky novinku v podobě bílé a černé verze jejich nedávno vydaných kopaček Furon 2.0 Pro. Vzhledem k tomu, že minulý rok byl podobný počin u první řady kopaček Furon velmi úspěšný, asi to není zas takovým překvapením.

New_Balance-Furon_2.0_Pro_SG-Bright_Cherry

furon2 furon2-black

 

 

 

 

 

 

 

Jejich nejvyšší přidaná hodnota by měla být v rychlosti, kterou poskytnou hráči vzhledem ke své lehkosti a přesnost střelby. Takže zdá se ideální kopačky pro koncové hráče.

Lehkost a prodyšnost

Firma New Balance tvrdí, že se nechala inspirovat sprinterskou obuví a některé prvky přenesla i do těchto kopaček. Na kopačkách je mimo jiné použita technologie Fantom Fit. Je to speciálně upravený svršek boty, který se skládá ze dvou spojených materiálů. Lehkého a tenkého syntetického, který tvoří kostru a tlustší syntetické síťoviny. Svršek boty nemá žádné švy. Celá bota je lehká, výborně prodyšná a přitom dostatečně pevná, odolná i pohodlná. Váha kopaček Furon 2.0 se pohybuje kolem 200 gramů.

Uvidíme, jestli se této novinky dočkáme také u nás. Pro případné zájemce zatím asi nezbývá, než se poohlédnout na zahraničních eshopech. Cena po vydání se pohybuje kolem 5000 Kč.

Zdroj obrázků: Unisportstore.com

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *