Kompletní Nike Mercurial HERITAGE edice

K oslavě všech kopaček Nike Mercurial vydala firma Nike speciální edici s názvem Nike iD Mercurial Heritage, která zahrnuje všechny kopačky Mercurial od roku 1998, kdy kopačky debutovaly na Mistrovství světa ve Francii, až do roku 2014 kdy se představily na Mistrovství světa v Brazílii. Je to tak krátké připomenutí před tím, než vypukne letošní Mistrovství světa ve fotbale, kde se samozřejmě dočkáme také nejnovějších modelů kopaček Mercurial.

Kopačky uvidíme na nohách některých hráčů. Výběr hráčů ale nebyl jen tak ledajaký. Kopačky z jednotlivých let mohou obouvat pouze hráči země, která v daný rok Mistrovství světa vyhrála. Napříkald francouz Mbappé tak nazuje model Mercurial Heritage z roku 1998, protože ve stejný rok Francie mistrovství vyhrála. Stejně tak německý záložník Leroy Sané obuje kopačky Nike Mercurial Heritage 2014, protože tento rok to bylo Německo, které si odvezlo pohár. …

Kompletní výčet hráčů. Kylian Mbappe a Ousmane Dembele (Francie) obují edici z roku 1998, Philippe Coutinho (Brazilie) nazuje 2002 design, ital Federico Chiesa žlutou variantu z roku 2006,  Marco Asensio z Realu Madrir dostal edici z roku 2010 a Leroy Sane bude trápit obránce v barevné kombinaci roku 2014.

Každá verze (1998, 2002, 2006, 2010, 2014) je dostupná v obou kolekcích – Superfly i Vapor. Každá verze má své vlastní designové zpracování nabízející nejlepší barvy v kombinaci s nejlepším zpracovním, které je dnes u kopaček Mercuril dostupné. Jsou to tedy ty nejlepší dnešní kopačky v jakémsi retro provední.

Které byste si vybrali vy? Dejte vědět do komentů!

Zdroj obrázků: Soccercleats101

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *