Nike Mercurial Dream Speed 007 – inspirováno rychlostí

Mercurial Dream Speed je speciální série kopaček, která vychází už od roku 2019. V průběhu 4 let spatřilo světlo světa šest vydání a teď přichází sedmé.

O čem to je?

Série kopaček Nike Mercurial Dream Speed (MDS) je takový seriál na pokračování. První díl vyšel v roce 2019 a jmenoval se Mercurial Dream Speed 001. V průběhu 4 let vyšlo několik dalších dílů s tím, že teď přichází zatím poslední s názvem Mercurial Dream Speed 007.

Hlavní postavu v tomhle seriálu hrají kopačky Nike Mercurial Superfly, které mají v každém díle jiné pestrobarevné provedení. Design kopaček odkazuje vždy na něco, co souvisí s rychlostí, úctyhodným výkonem nebo příběhem některého z významných hráčů, kteří jsou tváří značky Nike.

Nike Mercurial Superfly Dream Speed kolekce

Například kopačky MDS 002 jsou vyrobeny s různými barevnými přechody, které připomínají různé frekvence světla. Ve fajfce Nike na boku je pak číslo 299 792 458, což je rychlost světla.

Mercurial Dream Speed 002

Kopačky z pátého dílu MDS 005 jsou zase vyrobeny přesně podle specifikace Cristiana Ronalda. Podle něj je nejmocnějším nástrojem mysl. Klidný duševní stav znamená silné rozhodování, a to se promítá i do barevného provedení kopaček. Ty pomalu přechází z klidné zelené do působivých odstínů tyrkysové a fialové vyjadřující uklidňující sílu.

Nike Mercurial Dream Speed 005

Kopačky ze série Dream Speed můžou obouvat vždy jen vybraní elitní hráči, kteří nosí kopačky Nike. Mezi hlavní hvězdy patří samozřejmě Cristiano Ronaldo, který je hlavním tahounem celé série a který kopačky Nike Mercurial obouvá už pěknou řádku let.

K němu se postupně přidaly další hvězdy jako Kylian Mbappé, Sam Kerr, Federico Chiesa, Leroy Sane, Bruno Fernandes, Ansu Fati, Vinicius Jr a další. V průběhu času Nike k modelům Mercurial Superfly přidala i modely Mercurial Vapor a dětské verze.

Sedmé pokračování Mercurial Dream Speed 007

Nejnovější díl seriálu má název Mercurial Dream Speed 007. Stejně jako některé předchozí díly i tenhle pokračuje v oslavě odkazu největší hvězdy – Cristiana Ronalda.

Barevné provedení čerpá inspiraci z kopaček Mercurial Vapor IV, které nosil Ronaldo v Manchesteru United v době své největší slávy (2008/09). Právě v těchto kopačkách vstřelil Ronaldo svůj první hattrick za Manchester United v zápase proti Newcastlu.

Stejně jako model Mercurial Vapor IV má i nový design kopaček MDS 007 ohnivě červenou barvu, která místy přechází do zářivě oranžové, což byla jedna z dalších barev, kterou nosil. Kultovní fajfka Nike v bílé barvě je ohraničená černou barvou a skvěle tak na kopačkách vyniká.

Nike Mercurial Dream Speed 007

Kopačky MDS 007 jsou prozatím k dostání v modelech první – nejvyšší – třídy, ale zanedlouho by měly naskočit i nižší třídy a dětské modely.

Kde koupit kopačky Dream Speed 007

Kopačky z posledního vydání Nike Mercurial Dream Speed 007 koupíte v obchodech:

11teamsports logo CZ
11teamsports.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka. V obchodě si můžeš vybrat z více barevných variant. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
11teamsports SK logo
11teamsports.sk
Slovenská pobočka. Pro 5% extra slevu využij slevový kód TOPKOP.
Sportfotbal.cz
Oblíbená česká fotbalová speciálka.
Nike
Oficiální prodejce nejen fotbalového vybavení.
Unisportstore.com
Přední evropská fotbalová speciálka s obrovským množstvím fotbalového vybavení.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 23

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo