FAST AF – nová kolekce kopaček Nike

Nike Fast AF Pack je nová kolekce kopaček, kterou Nike představila na začátku tohoto týdne a je to první kolekce NIKE nového roku 2018. Co znamená FAST asi všichni víme, co ale znamená zkratka AF? Zkratka AF znamená Audacious Football neboli „odvážný fotbal“. FAST AF = „rychlý a nebojácný fotbal“ nebo „rychlý a odvážný fotbal“, každý si to může vyložit po svém.

Co nabízí nová kolekce Fast AF a kde jsou Mercurialy?

V balíčku najdeme top modely z řad Magista, Hypervenom a Tiempo. Možná se ptáte, kde jsou Mercurialy? Vzhledem k tomu, že se příští týden Nike chystá uvést na trh úplně novou generaci kopaček Nike Mercurial, nejsou zatím součástí tohoto úvodního balíčku. Je ale víc než jasné, že nové kopačky Mercurial – respektive jejich první zahajovací barvy – budou v tom samém nebo hodně podobném oranžovo-černém provedení.

Celá kolekce zvolila už na první pohled hodně povedení barvy. Jasná oranžová, která dominuje a je nejvíc vidět, v kombinaci s nesmrtelnou černou až šedo-černou barvou vypadá skvěle.

Po technické stránce se kopačky v úvodním balíčku nijak neliší od jejich současných podob, které jsou na trhu. Výjimkou samozřejmě bude nová generace kopaček Mercurial, kde se, doufejme, můžeme těšit na zajímavé změny. Nechme se překvapit, uvidíme příští týden.

V barevném provedení kolekce FAST AF samozřejmě najdeme všechny modely kopaček jednotlivých řad. My si ukážeme zatím jen top modely jednotlivých řad. Důležité je taky upozornit, že firma Nike se rozhodla od nového roku 2018 přejmenovat všechny své kopačky, psal jsem o tom v tomto článku.

Zkus taky:
Nike Tiempo Legend VII [RECENZE] - zatím nejlepší Tiempa

Kde kopačky koupit?

Hypervenom Phantom III DF

Hypervenom Phantom III Elite DF Fast AF

Hypervenom Phantom III

Hypervenom Phantom III Elite Fast AF

Nike Magista Obra II DF Elite Fast AF

Magista Obra II Elite DF Fast AF

Nike Masita Obra II Elite

Magista Obra II Elite Fast AF

Nike Tiempo Legend VII Elite

Nike Tiempo Legend VII Elite Fast AF

Další – nižší modely jednotlivých řad budou samozřejmě následovat a na kopačky Mercurial se můžeme těšit již brzy. Které kopačky z kolekce se ti líbí nejvíc? Napiš do komentů nebo na FB. Díky.

Zdroj obrázků: Nike

Ohodnoť článek.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo