NIKE FAST AF – nová kolekce kopaček

Nike Fast AF Pack je nová kolekce kopaček, kterou Nike představila na začátku tohoto týdne a je to první kolekce NIKE nového roku 2018. Co znamená FAST asi všichni víme, co ale znamená zkratka AF? Zkratka AF znamená Audacious Football neboli “odvážný fotbal”. FAST AF – rychlý a nebojácný fotbal nebo rychlý a odvážný fotbal, každý si to může vyložit po svém.

 

 

Co nabízí nová kolekce Fast AF a kde jsou Mercurialy?

V balíčku najdeme top modely z řad Magista, Hypervenom a Tiempo. Možná se ptáte, kde jsou Mercurialy? Vzhledem k tomu, že se příští týden Nike chystá uvést na trh úplně novou generaci kopaček Nike Mercurial, nejsou zatím součástí tohoto úvodního balíčku. Je ale víc než jasné, že nové kopačky Mercurial – respektive jejich první zahajovací barvy – budou v tom samém nebo hodně podobném oranžovo – černém provedení.

Celá kolekce zvolila už na první pohled hodně povedení barvy. Jasná oranžová, která dominuje a je nejvíc vidět, v kombinaci s nesmrtelnou černou až šedo-černou barvou vypadá skvěle.

Po technické stránce se kopačky v úvodním balíčku nijak neliší od jejich současných podob, které jsou na trhu. Výjimkou samozřejmě bude nová generace kopaček Mercurial, kde se, doufejme, můžeme těšit na zajímavé změny. Nechme se překvapit, uvidíme příští týden.

V barevném provedení kolekce FAST AF samozřejmě najdeme všechny modely kopaček jednotlivých řad. My si ukážeme zatím jen top modely jednotlivých řad. Důležité je taky upozornit, že firma Nike se rozhodla od nového roku 2018 přejmenovat všechny své kopačky, psal jsem o tom v tomto článku.

 

Hypervenom Phantom III DF

Hypervenom Phantom III Elite DF Fast AF

 

 

 

Hypervenom Phantom III

Hypervenom Phantom III Elite Fast AF

 

 

 

Nike Magista Obra II DF Elite

Magista Obra II Elite DF Fast AF

 

 

 

Nike Masita Obra II Elite

Magista Obra II Elite Fast AF

 

 

 

Nike Tiempo Legend VII Elite

Nike Tiempo Legend VII Elite Fast AF

 

 

Další – nižší modely jednotlivých řad budou samozřejmě následovat a na kopačky Mercurial se můžeme těšit již brzy. Které kopačky z kolekce se ti líbí nejvíc? Napiš do komentů nebo na FB. Díky.

Zdroj obrázků: Nike

 

 

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *