Jarní kolekce kopaček Nike Motion Blur Pack

S příchodem jara vypustila firma Nike svou novou svěží kolekci s názvem Nike Motion Blur Pack. V kolekci jsou zastoupena všechna sila (typy) kopaček Nike – Mercurial, Hypervenom, Magista a Tiempo. Základem pro všechny kopačky je bílá barva a každé silo má pak svou další barvu a její odstíny.

Hlavním tahákem celé kolekce jsou kopačky Nike Mercurial Superfly V. Jsou vyvedeny v bílo-červeno-růžové barvě a určitě patří k těm nejhezčím.

Nike Mercurial Superfly V Motion Blur

Dalšími kopačkami v kolekci jsou kopačky Nike Hypervenom Phatom 3 DF (s ponožkou) v bílo-modré barvě.

Nike Hypervenom Phatom 3 DF Motion Blur

Následují kopačky Nike Magista Obra II, které změnily svůj barevný design a ukazují se nám v bílo-žluté barvě.

Nike Magista Obra II Motion Blur

A nakonec kožené kopačky Nike Tiempo Legend VI, které zůstaly v hodně jednoduchém provedení, jak se na kožené kopačky sluší, v bílo-zelené barvě.

Nike Tiempo Legend VI Motion Blur

Po technické stránce nenabízí kopačky v kolekci nic nového a jedná se o prakticky klasické modely ve speciálním barevném provedení. V barvách kolekce Motion Blur samozřejmě seženete i nižší a levnější modely, ne jen ty top nejdražší a k dostání jsou také v holčičím / dámském provedení.

Kde koupit kopačky z kolekce Motion Blur

Vybrané modely koupíte u některých českých prodejců. Zobrazit kopačky z kolekce na Heurece. Pokud chcete širší výběr, mohu doporučit jako vždy UNISPORT, kde seženete opravdu všechny modely. Návod jak nakupovat na UNISPORT je zde.

 

 

Truny

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *