Jarní kolekce kopaček Nike Motion Blur Pack

S příchodem jara vypustila firma Nike svou novou svěží kolekci s názvem Nike Motion Blur Pack. V kolekci jsou zastoupena všechna sila (typy) kopaček Nike – Mercurial, Hypervenom, Magista a Tiempo. Základem pro všechny kopačky je bílá barva a každé silo má pak svou další barvu a její odstíny.

Hlavním tahákem celé kolekce jsou kopačky Nike Mercurial Superfly V. Jsou vyvedeny v bílo-červeno-růžové barvě a určitě patří k těm nejhezčím.

Nike Mercurial Superfly V Motion Blur

Dalšími kopačkami v kolekci jsou kopačky Nike Hypervenom Phatom 3 DF (s ponožkou) v bílo-modré barvě.

Nike Hypervenom Phatom 3 DF Motion Blur

Následují kopačky Nike Magista Obra II, které změnily svůj barevný design a ukazují se nám v bílo-žluté barvě.

Nike Magista Obra II Motion Blur

A nakonec kožené kopačky Nike Tiempo Legend VI, které zůstaly v hodně jednoduchém provedení, jak se na kožené kopačky sluší, v bílo-zelené barvě.

Nike Tiempo Legend VI Motion Blur

Po technické stránce nenabízí kopačky v kolekci nic nového a jedná se o prakticky klasické modely ve speciálním barevném provedení. V barvách kolekce Motion Blur samozřejmě seženete i nižší a levnější modely, ne jen ty top nejdražší a k dostání jsou také v holčičím / dámském provedení.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení / 5. Hlasovalo:

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Truny

Na trhu je dnes nepřeberné množství kopaček a vyznat se v nich je někdy kunšt. Rád bych na tomto webu sdílel recenze a články, které by snad mohly někomu pomoct při výběru a rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv připomínky nebo návrhy, určitě napište!

Můžu ti nějak pomoct nebo mi chceš něco říct?

      komentář

      Topkopačky
      Logo