Puma představuje kolekci ENERGY PACK

Novou sezónu 23/24 startuje Puma s energickou kolekcí Energy Pack. V kolekci najdeš modely ze všech řad kopaček Puma – Ultra, Future, King v pestrobarevné kombinaci modré, žluté a růžové. Hned na úvod nové sezóny se nám v nové kolekci Energy Pack představí hlavní hvězdy Neymar, Jack Grealish, James Maddison, Memphis Depay nebo Xavi Simons.

Kolekce Energy Pack je inspirována svěží energií, kterou na hřiště přinášejí přední mladí hráči značky Puma, jako jsou Johan Bakayoko, Xavi Simons, Julio Enciso, Kevin Schade, Jess Park, Olivia McLoughlin, George Hall, Omari Hutchinson nebo Jessica Naz.

Puma hráči

Puma Ultra Energy Pack

Startujeme s rychlostními kopačkami Puma Ultra, u kterých je hlavní barvou růžová. Tu doplňují modrá a žlutá, které probleskují od špičky kopačky směrem k patě.

Přepracovaný model ULTRA je vyzbrojen zcela novým lehkým svrškem ULTRAWEAVE, který je navržen tak, aby posouval hranice rychlosti. Nový svršek využívá technologii PWRTAPE od Pumy, která je inspirována anatomií lidského chodidla. Tato technologie poskytuje optimální lehkou oporu v klíčových oblastech chodidla, zvyšuje stabilitu a vytváří fixaci pro rychlé a výbušné pohyby.


Puma Future Energy Pack

Další na řadu přichází kopačky Puma Future, které mají „nejrušnější“ design ze všech tří. Hlavní barvou je u nich žlutá, která zabírá největší prostor. Následuje modrá na podrážce a směs modré a růžové, která se v pestrobarevných geometrických tvarech dere od podrážky směrem nahoru.

Svršek kopaček FUTURE je vybaven svrškem z dvojité síťoviny FUZIONFIT360 a technologií PWRTAPE značky Puma, která dodává kopačkám potřebnou stabilitu. Díky tomu můžeš kopačky nosit s tkaničkami i bez.


Puma King Energy Pack

Poslední do party jsou kopačky Puma King, u kterých je dominantní barvou modrá. Žlutá a růžová pak spíš jen dokreslují celkový design. Kopačky Puma King mají na svršku nově syntetickou kůži s názvem K-Better.


Udržitelnost na první místě

Kolekce Puma Energy Pack není jen o výkonu a stylu, ale také o udržitelnosti. Všechny boty z nové kolekce jsou vyrobeny z řady recyklovaných materiálů, přičemž svršek obsahuje nejméně 50 % recyklovaného materiálu. Jedná se o součást trvalého závazku společnosti Puma pomoci ukončit nekonečné problémy s plastovým odpadem.

Zdroje videa: prodirectsoccer.com

Ohodnoť článek.

Hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 12

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Tvoje komentáře pomáhají i ostatním. Díky.

komentář

Topkopačky
Logo