Nike vypouští kolekci READY PACK

S návratem pohárových soutěží a startem ligové sezóny 23/24 přichází Nike s novou barevnou kolekcí Nike Ready Pack. Najdeš v ní modely kopaček Phantom GX, Phantom Luna, Mercurial Superfly 9, Vapor 15, Tiempo 10 a Premier 3. Kolekce je složená ze tří hlavních barev – červená, bílá a černá.

Nike Tiempo Legend 10 Ready Pack

Nová generace kopaček Nike Tiempo Legend 10 má jako hlavní barvu bílou. Znak Nike a detail na patě pak mají výrazný černý obrys. Jasná červená barva je na límečku kolem kotníků a v oblasti jazyka. Nová generace Nike Tiempo Legend 10 přináší celou řadu změn a v téhle bílé barevné kombinaci jí to parádně sluší.

11teamsports →
Sportfotbal →

Nike Phantom Luna Ready Pack

U modelu Phantom Luna je hlavní barvou červená, která dominuje skoro celé kopačce. Bílou a černou barvu najdeme hlavně na znaku Nike a podrážce. Kopačky Phantom Luna byly navrženy a anatomicky zkonstruovány jako dámské kopačky k příležitosti letošního ženského Mistrovství světa ve fotbale. Na rozdíl od pánských kopaček mají kopačky Phantom Luna jinak řešenou oblast kotníku a vyšší ponožku, která zajišťuje lepší fixaci chodidla.

11teamsports →

Nike Mercurial Ready Pack

Kopačky Nike Mercurial Superfly 9 a Vapor 15 jsou stejně jako Tiempa hlavně v bílé barvě. Červenou najdeme na patě a podrážce a černou pak na znaku Nike. Lehké rychlostní kopačky s agresivní podrážkou.

11teamsports →
Sportfotbal →

Nike Phantom GX Ready pack

A nakonec modely Nike Phantom GX. Ty mají na svršku výraznou červenou barvu v přední části v oblasti kde se nachází technologie Gripknit (lepivá část pro lepší přilnavost míče). Černá barva je pak spíš v zadní části a bílá hlavně na podrážce. Kopačky Phantom GX koupíš buď v provedení bez ponožky u kotníků, nebo s vyšší ponožkou u kotníku (označení DF v názvu).

11teamsports →
Sportfotbal →

Nike Premier III Ready Pack

Několik dnů po představení nové kolekce ji Nike doplnila o model Nike Premier III. Model, který stále ještě koupíš s úžasnou klokaní kůží na svršku. Příští generace už bude mít na svršku syntetickou kůži po vzoru nové generace kopaček Nike Tiempo 10.

Nike Premier III Ready Pack

Novou kolekci Ready Pack seženeš hlavně ve fotbalových speciálkách 11teamsports nebo Sportfotbal.

Líbil se ti článek nebo pro tebe byl přínosný?

Klikni na hvězdičky a ohodnoť článek, děkuji.

Hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 23

Ještě nikdo nehodnotil, budeš první?

Štítky:

Za tvé komentáře budu vděčný nejen já, ale i ostatní, díky.

komentář

Topkopačky
Logo